Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
NEDERLAND 1864-1948, de (on)gebruikte/postfrisse voorraad (dure zegels) van de Eerste Leeuwarder Postzegelhandel met o.a. 4/6(13x), 11(5x), 12(10x), 14(9x), 16(6x), 18(9x), 25(10x), 47)7x), 48, 49(8x), 104/105(12x), 99(14x), 100(13x), 101(2x), 130/131(6x) waaronder ook ongebruikte zegels, verder Lp.12/13(5x), postbewijs en telegram ook Nederlands Indië 1(3x), 2, 30(3x), 165/166(2x) etc., zeer leuk geheel waarbij ook betere stempels en tandingen, alles in redelijke kwaliteit, gigantische cat.waarde, in 2 kleine stockboekjes