# 534
ZWITSERLAND VANAF 1850, (on)gebruikt/postfris en oude poststukken, prachtige partij met een groot aantal zegels en series vanaf de klassiekers. Verder 2 ongebruikte PAX series, luchtpost w.o. 1/2, 4 complete series en nr.2, 5 extra zegels w.o. 1 op brief, enkele boekjes, combinaties, blokken vanaf NABA blok 1934, port en dienst, deels met waterschade, in 5 stockboeken, in doosje
Start: € 1000 | Opbrengst: € 3600