# 1384
HONGARIJE 1871-2004, (on)gebruikte/postfrisse schitterende zeer grote handelsvoorraad waarin alles aanwezig, zowel de betere zegels, series en blokken waarbij ook veel variƫteiten zoals ongetand uitgebreid aanwezig, ook luchtpost, port, dienst etc., werkelijk prachtige voorraad met een gigantische cataloguswaarde, moet absoluut bekeken worden om een goede impressie te krijgen, in 12 uitpuilende voorraadboeken en 3 insteekboeken
HUNGARY 1871-2004, (un)used/never hinged magnificent huge dealerstock with everything in it, like the better stamps, sets and blocs but also lots off varieties, imperforated extensively present in the collection, also airmail, postage due and service etc., really a great stock with an enormous catalogue value, something you absolutely have to view to get a good impressionn, in 12 overfull dealerbooks en 3 stockbooks
Start: € 5000 | Opbrengst: € 5000