# 1131
FRANKRIJK 1900-1950, postfrisse prachtige collectie met veel betere zegels en series, met o.a. Orphelins, Bordeaux, Le Havre, Strasbourg paar met tussenstuk etc., verder luchtpost incl. 15, mooie collectie om verder uit te bouwen, in zeer frisse kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde, in luxe Davo album
Start: € 2000 | Opbrengst: € 2800