# 3341
11IA, 25ct donkerviolet Kt. 12 3/4:11 3/4 type I, ongebruikt met volledige originele gom, absoluut geen spoor van een plakker waarneembaar doch gekeurd alszijnde ongebruikt, in fabelachtige kwaliteit met een fantastische kleur en perfekt gecentreerd, kortom een superbe exemplaar van dit zegel !! cert. Muis.
n.b. de prijs van een postfris exemplaar is het 10-voudige ten opzichte van een ongebruikt exemplaar !!
Start: Bod | Opbrengst: € 8800