# 3330
NEDERLAND 1869-1979, ongebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie vanaf 1920 compleet daarvoor diverse betere zegels zoals 27/28, 49, 56/76 etc., vanaf 1920 compleet incl. 121/131, Veth series, Konijnenburg, Enface etc. verder ook iets Port incl. de Ruyterserie, Dienst en Internering, leuk geheel met een hoge cataloguswaarde, in Schaubek album
Start: € 750 | Opbrengst: € 1200