# 4140
35f, 5ct oranje, kleurafwijking oranje i.p.v. blauw, ongebruikt vrijwel postfris, goed gecentreerd, luxe ex., met diverse keuren w.o. Ned. Bond en cert. Muis. Het merendeel van de bekende slechts 14 exemplaren van dit zegel vertonen gebreken, dit zegels is volledig zonder gebreken, UITERMATE ZELDZAAM IN DEZE MOOIE KWALITEIT!!
Start: Bod | Opbrengst: € 2000