# 2557
NEDERLAND EN OVERZEE, (on)gebruikt/postfris lot met enkel betere zegels en series veelal postfris met o.a. 102/103, 104/105, 107/109, 132/133(2x), 136/138, 163/165, 177/198, 236/237 en 346/349 allen met certificaat Muis, ook 101 gebruikt met certificaat etc.. Overzee veelal de betere series met o.a. Konijnenburg van Curacao, Jaarbeurs Bandoeng van Nederlands Indië, Luchtpost 8/14 en 15/19 van Suriname etc. Alles postfris, prachtig lot. Ideaal voor handelaar, met een zeer hoge catalogus/detailwaarde, in Safe ringband
Start: € 2500 | Opbrengst: € 3600