# 2468
520, 10ct olijfgroen Juliana En Face, afgekeurd ontwerp: 'kroontje op het hoofd van de koningin', gehele oplage vernietigd doch slechts 8 stuks op de markt gekomen, dit is het mooiste exemplaar uit het veldeeltje van 8 stuks welke grotendeels beschadigd was, postfris, luxe ex., cert. NKD, van de hoogste zeldzaamheid!!
Start: Bod | Opbrengst: € 820