# 2208
NEDERLAND 1852-1945, ongebruikte/postfrisse vrijwel complete collectie met veel beter materiaal o.a. 1/3, 12, 13/18, 27, 29, 43/48, 49, 80, 101, 104/105, 121/131 etc., Roltanding compleet excl. R32, Luchtpost compleet incl. 12/13, Port 3/106 compleet, Dienst 1/8, Internering 1 etc., iets wisselende kwaliteit doch merendeels pracht ex., zeer hoge cataloguswaarde, in Excellent album
Start: € 2500 | Opbrengst: € 3400