# 3474
OVERZEE 1864-1975, (on)gebruikte/postfrisse in de hoofdnummers geheel complete collectie met alle top zegels en series, in zeer nette en frisse kwaliteit, ook de Luchtposten, Porten en Diensten compleet, een absoluut prachtige collectie met een hoge cataloguswaarde, in Importa album
Start: Bod | Opbrengst: € 2000