Posthistorie Nederland en Overzee - De Zeeuwse landpost
Vouwbrief uit Veere naar Haarlem, 10-8-1777. Vermelding herkomstmerk ÔÇÖVeereÔÇÖ op de achterzijde en portnotitie van VII-stuiver voor een dubbele brief.