• Kavel 1
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Hertogdom 1326-1581

    Arnoud IV 1402-1423

    , 2 Groot, Arnhem, vdCh.IX.8, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 2
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Hertogdom 1326-1581

    Arnoud van Hoorne 1423-1472

    , ¼ Groot, Harderwijk, vdCh.VXII5-6, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 3
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Hertogdom 1326-1581

    Karel van Egmond 1492-1538, Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 280
  • Kavel 4
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Hertogdom 1326-1581

    Karel II 1555-1608

    , Teston z.j. (Nancy), vdCh. 22-9/10, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 75
  • Kavel 5
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Philipsdaalder 1558, met titel van Engeland, Vz. borstbeeld naar links, Kz. gekroond wapen, Delm.29a, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 260
  • Kavel 6
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder 1562, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62(RR), fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 7
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder 1564, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, bijna prachtig, zeldzaam in deze kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 8
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder 1564, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 75
  • Kavel 9
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder 1566 en z.j., Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, bijna fraai en ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 10
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder 1572, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 270
  • Kavel 11
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    1/5 Philipsdaalder 1565 en 1566, vGH.212-6, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 12
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    1/5 Philipsdaalder 1571, vGH.212.6, breukje in muntplaatje, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 40
  • Kavel 13
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    1/10 Philipsdaalder 1562, vGH.213.6, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 14
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    1/10 Philipsdaalder 1571, Nijmegen, GH.213.6b, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 15
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Bourgondische kruisrijksdaalder 1591, Nijmegen, mmt. Gelders kruisje, Vz. gekruiste stokken met kroon tussen jaartal, Kz. wapen met keten van Gulden Vlies, Delm.803, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 16
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    1/20 Reaal 1586, vGH.215.6, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 17
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1596, oud type, Delm.649(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 18
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1633, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 19
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1648, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 20
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1651, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 21
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1652, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 22
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1655, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 23
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1664, Delm.649(RRR), uiterst zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 400
  • Kavel 24
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden rijder 1751, Delm.653, gepoetst overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 325
    € 380
  • Kavel 25
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve gouden rijder 1762, Delm.654, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 230
  • Kavel 26
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve gouden rijder 1762, Delm.654, diverse krasjes achterzijde, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 250
  • Kavel 27
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Leeuwendaalder 1646, Delm.825, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 28
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Leeuwendaalder 1647, Delm.825, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 29
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Leeuwendaalder 1651, Delm.825, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 30
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Leeuwendaalder 1697, Delm.825(RRR) uiterst zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 120
  • Kavel 31
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve Leeuwendaalder 1617, Harderwijk, type I, Delm.869(RR) zeer zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 32
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve Leeuwendaalder 1646, Harderwijk, type I, Delm.869(RR) zeer zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 33
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gehelmde rijksdaalder 1600, Harderwijk, Willem de Zwijger met zwaard in rechterhand, Delm.919, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 340
  • Kavel 34
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gehelmde rijksdaalder 1603, niet vermeld in Delmonte, vergelijkbaar met Delm.919, zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 320
  • Kavel 35
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1619, Harderwijk, type halve man, mmt. Gelders kruisje, Delm.938, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 120
  • Kavel 36
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1622, Harderwijk, type halve man, mmt. Gelders kruisje, Delm.938, bijna zeer fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 37
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1622, Harderwijk, type halve man, mmt. Gelders kruisje, Delm.938, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 38
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1624, Harderwijk, type halve man, ridder met zwaard, Delm.938, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 39
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1625, Harderwijk, type halve man, ridder met zwaard, Delm.938, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 40
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1650, Harderwijk, type halve man, Delm.938, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 41
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1651, Harderwijk, type halve man, Delm.938, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 42
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1653, Harderwijk, type halve man, Delm.938(RR) zeer zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 43
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Nederlandse rijksdaalder 1655, Harderwijk, type halve man, Delm.938, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 44
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve rijksdaalder 1622, type halve man, Delm.954, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 45
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren dukaat 1659, Delm.962, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 46
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren dukaat 1698, Delm.963, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 47
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren dukaat 1699, Delm.963, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 48
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren dukaat 1707, Delm.963(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 49
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren dukaat 1707, Delm.963(R), ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 50
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren dukaat 1767, Delm.963, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 51
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren rijder 1733, uit vliegend Hart, Delm.1010, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 52
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren rijder 1734, Harderwijk, 2e gewijzigde type, gladde rand, Delm.1010, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 53
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren rijder 1767, mmt. boompje, Delm.1010, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 54
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Zilveren rijder 1774, mmt. boompje, Delm.1010, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 90
  • Kavel 55
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve zilveren rijder 1785, Delm.1045(RR) zeer zeldzaam, gietgalletje in midden plaatje, overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 180
  • Kavel 56
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    1 Gulden 1698, Delm.1178, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 57
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    1 Gulden 1763, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 70
  • Kavel 58
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    1 Gulden 1764, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 65
  • Kavel 59
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    1 Gulden 1764, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 60
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    1 Gulden 1786 over 1765, Delm.1178(R), beschadiging aan bovenzijde, overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 85
  • Kavel 61
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Halve Gulden 1606, Delm.1191(R) zeldzaam, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 62
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    X Stuiver 1761, Verk.13.4, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 63
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    X Stuiver 1765, Verk.13.4, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 120
  • Kavel 64
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    ¼ Gulden of muntmeesterspenning 1756, Verk.14.5, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 65
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    ¼ Gulden of muntmeesterspenning 1759, Verk.14.6, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 66
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Roosschelling 1616, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
  • Kavel 67
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Rijderchelling 1681, Verk.16.2, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 35
  • Kavel 68
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Bezemstuiver 1739, Verk.17.3, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 69
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Duit 1752, Verk.19.4, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 40
  • Kavel 70
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Duit 1788, Verk.20.3, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 35
  • Kavel 71
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    ELBURG

    , halve duit groot type, MONE ECCLES ELBVB, vd W.1501, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 72
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    ELBURG

    , halve duit, klein type, MONETA ECCLESIA ELBORCH, vd W. 1501, fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 73
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    'S HEERENBERG Willem IV 1546-1586

    , Daalder 1577, Delm.549(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 74
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    NIJMEGEN Frederik II van Gelder 1212-1250

    , penning imitatie met EV, vdCh.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 75
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    NIJMEGEN Karel V 1520-1530

    , 1/8 Stuiver, vd Ch.II.22, zeer fraai, mooie kwaliteit voor dit type

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 76
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    NIJMEGEN, Carolusdaalder z.j., borstbeeld van Karel V, met rijksappel en scepter naar rechts, gekroonde dubbele adelaar met borstschild, Delm.633, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 260
  • Kavel 77
    • M0501-Gelderland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    NIJMEGEN

    , 30 Stuiver 1689, Delm.1077(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 78
    • M0501-Holland
    • M0501-Graafschap 1049-1481

    Willem van Beieren 1404-1417

    , groot, Leeuw in Hollandse tuin, vd Ch.IX.17, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 79
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips de Schone 1482-1506

    Philips de Schone 1482-1506

    , 3/4 Groot, vdCh., XXI.12, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 80
    • M0501-Holland

    Philips de Schone 1482-1506

    , halve groot, vGH.103-6, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 81
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Philippe II 1506-1555, Couronne d'or s.d. open leliekruis, in het hart met leeuwtjes in de hoeken, Kz. gekroond wapen tussen P-P, Delm.767, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 700
  • Kavel 82
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Philipsdaalder 1557, Dordrecht, Delm.39, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 83
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Philipsdaalder 1563, Delm.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 900
  • Kavel 84
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder z.j. (1562/67), Delm.71, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 90
  • Kavel 85
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Halve Philipsdaalder 1574, Dordrecht, borstbeeld naar links, Delm.72, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 80
  • Kavel 86
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Duit z.j. (1573-1577), Verk.56.8(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 87
    • M0501-Holland
    • M0501-Philips II 1555-1598

    Oord z.j., (1575-1577), Verk.57.3, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 88
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Dubbele gouden dukaat 1656, oud type, Delm.772, ridder met zeven pijlen in bundel, Delm.772(R), zeer fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 600
  • Kavel 89
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Dubbele gouden dukaat 1763, Delm.773(R), bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 700
    € 1.100
  • Kavel 90
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1640, Delm.774(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 180
  • Kavel 91
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1654, Delm.774(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 160
  • Kavel 92
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1737, Delm.775(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 93
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1744, Delm.775(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 220
  • Kavel 94
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1749, Delm.775(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 95
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1753, Delm.775(R), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 320
  • Kavel 96
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1758, Delm.775(R), fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 97
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1758, Delm.775(R), beschadigd aan rand bovenzijde, overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 98
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1760, Delm.775(R), gemonteerd geweest, overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 99
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1763, Delm.775(R), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 240
  • Kavel 100
    • M0501-Holland
    • M0501-Provincie 1581-1795

    Gouden dukaat 1769, Delm.775(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160