• Kavel 1
    • M0801-Bataafse Republiek 1795-1806

    Utrecht, gouden dukaat 1795, Sch.31, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 1.050
  • Kavel 2

    Holland

    , zilveren dukaat 1802, Sch.57, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 3

    Zeeland

    , zilveren dukaat 1795, Sch.61, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 4

    Zeeland

    , zilveren dukaat 1795, Sch.61, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 60
  • Kavel 5

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1796, Sch.65, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 95
  • Kavel 6

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1800, Sch.69, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 7

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1801, Sch.70, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 70
  • Kavel 8

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1802, Sch.71, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 9

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 10

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 11

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 12

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1804, Sch.73, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 85
  • Kavel 13

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1804, Sch.73, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 80
  • Kavel 14

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 65
  • Kavel 15

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 16

    Utrecht

    , Zilveren dukaat 1805, Sch.74, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 17

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 18

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 90
  • Kavel 19

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 85
  • Kavel 20

    Holland

    , 3 Gulden 1797, 2 originele breukjes, Sch.81, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 65
  • Kavel 21

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 90
  • Kavel 22

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 23

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 24

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 25

    Utrecht

    , 3 Gulden 1795, Sch.87, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 110
  • Kavel 26
    • M0801-Lodewijk Napoleon 1806-1810

    Piece d'essai 1808, proefslag volgens het nieuwe systeem van De Salneuve geslagen in een vlakke draairing op de muntpersen bestemd voor de munten van de koning, Voorzijde Piece d'essai-frappée-en virolle pleine-par le procédé-de-salneuve, Kz. sous les balancier-destinés-aux monnaies-de s.m. le roi-de Holland-MDCCCVIII, kantschrift Virolle brisée, sureté monétaire, op grootte van een Rijksdaalder, 38mm, zonder kantschrift, brons, enige onregelmatigheden in rand, Sch.160b(R), zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 900
  • Kavel 27

    Dubbele gouden dukaat 1806, Sch.115, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.600
  • Kavel 28

    Dubbele gouden dukaat 1808, Sch.117, minieme randschade overigens pracht ex.

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 950
  • Kavel 29

    Zilveren dukaat 1806, Sch.121, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 30

    Zilveren dukaat 1808, Sch.123, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 31

    Gouden dukaat 1808, Sch.129, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 850
  • Kavel 32

    Gouden dukaat 1809, Sch.130, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 760
  • Kavel 33

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 425
    € 440
  • Kavel 34

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 480
  • Kavel 35

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 320
  • Kavel 36

    Gouden dukaat 1810, Sch.133, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 400
  • Kavel 37

    50 Stuiver 1808, Sch.149, gepoetst overigens ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 350
  • Kavel 38

    50 Stuiver 1808, Sch.149, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 320
  • Kavel 39

    50 Stuiver 1808, Sch.149, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 290
  • Kavel 40

    50 Stuiver 1808, Sch.149, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 300
  • Kavel 41

    50 Stuiver 1808, variëteit 'punt van de hals bij laatste L van Holland', Sch.149f, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 300
  • Kavel 42

    50 stuiver 1808, variëteit 'punt van de hals bij laatste L van Holland', Sch.149f, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 320
  • Kavel 43

    9 Grote 1807, in dit tijdperk is te Utrecht geslagen voor rekening van W.G.F. Graaf Bentinck, Heer van Inn- en Knyphausen, de stempels voor dit 9 Grootstuk zijn gesneden door A.J. van der Monde, G.G.F. BENTINCK S. R.I. COMES(=Guillemus Gustavus Fridericus Bentinck Sacri Romani Imperii Comes), gekroond wapen Bentinck-Aldenberg, er onder het jaartal 1807, Kz. gekroonde leeuw naar links, daaronder waarde-aanduiding 9 grote, omschrift roosje DYNASTES IN KNIPHAUSEN, zilver 3.5 gram, Sch.163(R), zeldzaam, fdc

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.800
  • Kavel 44
    • M0801-Nederland onder Franse bezetting

    20 Francs 1813, Sch.164, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 260
  • Kavel 45

    5 Francs 1813, Sch.166, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 700
  • Kavel 46

    5 Francs 1813, Sch.166, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 380
  • Kavel 47

    5 Francs 1813, Sch.166, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 50
    • M0801-Koninkrijk der Nederlanden
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1821B, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 51
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1822B, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 52
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1823B, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 53
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1824U, prachtig/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 180
    € 270
  • Kavel 54
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1824B, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 85
  • Kavel 55
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1827U, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 56
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1827B, originele kleur, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 270
  • Kavel 57
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1828B, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 58
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1829U, prachtig/fdc

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 240
  • Kavel 59
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1831, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 110
  • Kavel 60
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1832, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 61
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1837, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 62
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1841, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 340
  • Kavel 63
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1841, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 64
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1843, prachtig/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 65
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1846, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 66
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1851, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 67
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1852, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 68
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1853, variëteit 'met grote 3', originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 200
  • Kavel 69
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1855, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 70
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1855, fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 71
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1859, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 72
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1861, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 73
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1861, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 70
  • Kavel 74
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1862, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 250
  • Kavel 75
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1863, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 76
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1863, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 85
  • Kavel 77
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1864, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 78
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1865, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 79
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1872, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 80
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1883, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 81
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1883, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 82
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1883, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 83
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1886, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 84
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1891, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 85
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1894, fdc

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 86
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1898, deels originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 87
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1898, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 50
  • Kavel 88
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1900, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 110
  • Kavel 89
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1900, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 90
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1901, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 91
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1906, fdc

    Taxatie / estimation
    € 10
    € 10
  • Kavel 92
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1906, fdc

    Taxatie / estimation
    € 10
    € 15
  • Kavel 93
    • M0801-Bronzen munten

    ½ cent 1906, fdc

    Taxatie / estimation
    € 10
    € 10
  • Kavel 94
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1821U, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 200
  • Kavel 95
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1821U, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 96
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1821B, zeldzaam jaartal, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 85
  • Kavel 97
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1822U, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 98
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1822U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 99
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1824U, zeer fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 100
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1824U, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 101
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1826U, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 102
    • M0801-Bronzen munten

    1 cent 1826U, originele kleur, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100