• Kavel 101
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-West Friesland, Het Gewest

    Zilveren dukaat 1661

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt of mt, Delm.970, CNM.2.46.33, gaatje overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 102
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1693/1692

    , Delm.971, CNM.2.46.34, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 103
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1785/1784

    , Delm.971, CNM.2.46.35, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 104
    • M1201-Provinciaal

    Halve zilveren dukaat 1661, Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend; gesplist jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT mmt vijfbladige bloem, Delm.1000, CNM.2.46.36, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 420
  • Kavel 105
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1785

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 220
  • Kavel 106
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1791/90

    , Delm.1022, CNM.2.46.41, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 180
  • Kavel 107
    • M1201-Provinciaal

    , Delm.1022, CNM.2.46.41, instempeling, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 108
    • M1201-Provinciaal

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1771

    , z: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1050, CNM.2.46.45, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 109
    • M1201-Provinciaal

    Driegulden 1791

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 110
    • M1201-Provinciaal

    Driegulden 1791

    , Delm.1147, CNM.2.46.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 111
    • M1201-Provinciaal

    Driegulden 1792

    , Delm.1147, CNM.2.46.55, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 160
  • Kavel 112
    • M1201-Provinciaal

    Driegulden 1793

    , Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 113
    • M1201-Provinciaal

    Gulden 1734

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.56, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 114
    • M1201-Provinciaal

    Gulden(2x) 1762 en 1791

    , Delm.1180, CNM.2.46.57, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 115
    • M1201-Provinciaal

    Gulden 1764

    , Delm.1180, CNM.2.46.57, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 116
    • M1201-Provinciaal

    Roosschelling van 6 stuiver 1629

    , Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee van onderen door een bloem met elkaar verbonden bladertakken; wel of niet door mmt gesplitst jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRISIAE Kz: Lang gelelied kruis met een rozet in het open hart DEVS - FORTI - ET.SPES - NOSTR, Verk.71.4, CNM.2.46.63, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 117
    • M1201-Provinciaal

    Duit 1754, Piedfort

    , Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels mmt tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIA / jaartal, PW.3013, CNM.2.46.98, 3.2gram, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 118
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Enkhuizen

    Stuiver 1676BP

    , Vz: Gekroond landschapwapen tussen B - P Kz: In vijf regels: . rozet . / WEST / FRISIA / I.STUIVER / jaartal., Verk.74.6, CNM.2.15.17, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 110
  • Kavel 119
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Enkhuizen

    Dubbele stuiver 1678

    , Vz: Gekroond landschapwapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vijf regels: drie rozetten / WEST / FRISIA / jaartal / . rozet, Verk.74.4, CNM.2.15.14, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 120
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Zeeland, Provincie 1581-1795

    Gouden rijder van 14 gulden 1760, Vz: Geharnaste ridder met sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde en versierde provinciewapen MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.ZELAND. mt burcht. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.889, CNM.2.49.21, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 775
  • Kavel 121
    • M1201-Provinciaal

    Gouden rijder van 14 gulden 1764, Delm.889, CNM.2.49.21, lichte klemsporen overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 560
  • Kavel 122
    • M1201-Provinciaal

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1763

    , Vz: Geharnaste ridder met sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde en versierde provinciewapen MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.ZELAND. mt burcht. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.890, CNM.2.49.22, randschade overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 340
  • Kavel 123
    • M1201-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1620

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 124
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1672

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 125
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1704

    , Delm.976, CNM.2.49.50, fraai/ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 126
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1772

    , Delm.976, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 127
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1773

    , met gebogen 7, Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 128
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1775

    , Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 129
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1785

    , Delm.976, CNM.2.49.50, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 130
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1787

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 131
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1792

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 132
    • M1201-Provinciaal

    Kwart zilveren dukaat 1772

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.1008a, CNM.2.49.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 133
    • M1201-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1762

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Verk.87.4, CNM.2.49.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 134
    • M1201-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1763

    , Verk.87.4, CNM.2.49.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 135
    • M1201-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1763/1762

    , Verk.87.4, CNM.2.49.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 140
  • Kavel 136
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1660, Piedfort, geslagen op dubbele zwaarte, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. jaartal, Delm.1024, CNM.2.49.56, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 1.400
  • Kavel 137
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1754

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.58, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 190
  • Kavel 138
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1757

    , Delm.1028, CNM.2.49.58, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 160
  • Kavel 139
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1766

    , Delm.1028, CNM.2.49.58, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 140
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1772, Delm.1028, CNM.2.49.58, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 360
  • Kavel 141
    • M1201-Provinciaal

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1792

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MON.NOV.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt burcht CONCORDIA - RES.PARVAE - CRESCUNT, Delm.1052, CNM.2.49.60, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 142
    • M1201-Provinciaal

    Arenddaalder van 60 groot 1619

    , Vz: Versierd negenveldig schild: A Eerste Edele, B Middelburg, C Zierikzee, D Goes, E Tholen, F Vlissingen, G en I gedamasceerd, H Veere, jaartal erboven mt burcht MONETA.ARGENT waarde in een cartouche ORDIN.ZELANDIAE Kz: Tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen en de koppen door een versiering van lijnen, bollen en rozetten SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CON.NOS, Delm.1071, CNM.2.49.61, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 520
  • Kavel 143
    • M1201-Provinciaal

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 1689/8 overslag

    , Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht., Delm.1074, CNM.2.49.67, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 144
    • M1201-Provinciaal

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1785

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, op de achtersteven een vlag met drie banen waarop een burcht ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 145
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Lodewijk de Vrome(814-840), Denier z.j., Dorestad, algemeen Karolingisch type, 1,80gr., ruim prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 146
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Lodewijk de Vrome(814-840), Denier z.j., Dorestad

    , algemeen Karolingisch type, 1,76gr., prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 147
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,73gr., prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 148
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,70gr., ruim prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 380
  • Kavel 149
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,57gr., ruim prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 200
  • Kavel 150
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,65gr., ruim prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 160
  • Kavel 151
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,34gr., ruim prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 150
  • Kavel 152
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1.73gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 153
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,53gr., ruim prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 154
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, tempel kruis tussen twee zuilen XPISTIANA REGLIO, kz. kort kruis, bolletjes in de hoeken HLVDOVVICVS IMP, type Mor.472, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 155
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Lotharius(840-855), Denier z.j. Dorestad

    , tempel met daaromheen stadsnaam Dorestatus Mon, kz. kort gevoet kruis met bolletje in ieder hoek, IOTAMVS IAERAS, vdCh.X-18, prachtig, uit vondst Tzummarum

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 156
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 157
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Lotharius(840-855), Denier z.j., Dorestad

    , algemeen Karolingisch type, 1,59gr., prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 340
  • Kavel 158
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Karel de Kale(840-877), Denier z.j., Dorestad

    , algemeen Karolingisch type, 1,67gr., prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 230
  • Kavel 159
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , algemeen Karolingisch type, 1,39gr., prachtig, uit vondst uit de Maas, Zuid Limburg

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 520
  • Kavel 160
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Karel de Kale(840-877), Calus i.p.v. Carlus, denier z.j.

    , 1.67gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 161
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Willebrand van Oldenburg(1227-1233), denier of penning z.j.

    , 0.56gram, vdCh.VIII.1.2, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 162
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Hendrik van Vianden(1250-1267), denier of penning z.j.

    , vdCh.IX.12.14, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 163
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , vdCh.IX-12, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 164
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Jan van Arkel(1342-1371), groot z.j., vdCh.X.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 260
  • Kavel 165
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Frederik van Blankenheim(1393-1423), St. Jansgoudgulden, vdCh.XIII.1, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 340
  • Kavel 166
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    Frederik van Blankesheim(1393-1423), dubbel groot of gans z.j.

    , Hasselt, vdCh.XIV, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 167
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    David van Bourgondië(1456-1496), Jager 1478

    , vdCh.XVIII.26, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 168
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Bisdom

    , vdCh.XVIII.26, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 169
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Philips II 1555-1598

    Philips II (1555-1598), vijfde Philipsdaalder 1571

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt stadswapen gesplitst jaartal eronder PHLS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies . - DOMINVS - MIHI - ADIVTOR - . vGH.212.16, CNM.2.43.8, fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 170
    • M1201-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1570, Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken, gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC mt stadswapen Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapenschild, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR., Delm.95, CNM.2.43.18, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
  • Kavel 171
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Provincie 1581-1795

    Dubbele Nederlandse dukaat goud 1745, Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een bundel van 7 pijlen in de linker, gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES. - PAR.CRES.TRA. - mt stadswapen Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.962, CNM.2.43.41, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 1.450
  • Kavel 172
    • M1201-Provinciaal

    Nederlandse dukaat goud 1650

    , Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES - PAR - VAE.CRES.TRA mt stadswapen Kz: In een versierd kastje, in vijf regels: MO.ORDI / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.963, CNM.2.43.44, gesnoeid, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 200
  • Kavel 173
    • M1201-Provinciaal

    Nederlandse dukaat goud 1724

    , Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES - PAR - VAE.CRES.TRA mt stadswapen Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.965, CNM.2.43.45, uit schip "Akerendam", zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 210
  • Kavel 174
    • M1201-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1617K

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provincewapen (leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend mt stadswapen MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR Leeuw met kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden., Delm.843, CNM.2.43.62, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 175
    • M1201-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet, 1617

    , Delm.843, CNM.2.43.62, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 176
    • M1201-Provinciaal

    Gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1598

    , Vz: Vereenvoudigd provinciewapen (leeuw met kruis op de schoft), gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns mt stadswapen MO.NO.ARG.ORDINVM.TRAI Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand VIGILATE.DEO.CONF - IDENT - ES. jaartal, Delm.928, CNM.2.43.76, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 177
    • M1201-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1619

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het vereenvoudigde provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt stadswapen MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.TRAIE - C Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal met Romeinse I ter weerszijden kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.942, CNM.2.43.78, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 178
    • M1201-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1623

    , Delm.942, CNM.2.43.78, mooie donkere patina, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 179
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1694

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand, het provinciewapen zonder hartschild met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden, hartschild met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA - mt stadswapen Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT. mmt rozet, Delm.981, CNM.2.43.90, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 180
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1695

    , Delm.981, CNM.2.43.90, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 181
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1695

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 182
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1695

    , Delm.981, CNM.2.43.90, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 60
  • Kavel 183
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1784

    , Delm.982, CNM.2.43.92, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 184
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1790

    , Delm.982, CNM.2.43.92, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 185
    • M1201-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1785

    , Delm.982, CNM.2.43.92, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 65
  • Kavel 186
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1692

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen zonder hartschild MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA. mt stadswapen Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mmt rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT, Delm.1031, CNM.2.43.98, corrosie, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 187
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1711

    , afkomstig uit scheepswrak "de Liefde", Delm.1031, CNM.2.43.99, corrosie, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 188
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1730, Piedfort, op dubbel gewicht geslagen, type III, ruiter naar rechts boven gekroond provinciewapentje met stadsschild in het hart en titel BELG.TRAI, Kz. Generaliteitswapen, jaartal in cartouche onder het wapen, gladde rand, Delm.1031, CNM.2.43.100, mooi patina, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 2.500
    € 3.200
  • Kavel 189
    • M1201-Provinciaal

    , met instempeling 4 bolletjes, Delm.1031/32, CNM.2.43.101, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 190
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1789

    , Delm.1031/32, CNM.2.43.101, gemonteerd geweest overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 191
    • M1201-Provinciaal

    Halve Dukaton of zilveren rijder 1763 over 1762, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen zonder hartschild MO:NO:ARG:CON - FOE:BELG:PRO:TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1055, CNM.2.43.106, miniem defect in muntplaatje, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 192
    • M1201-Provinciaal

    Halve Dukaton of zilveren rijder 1785

    , Delm.1055, CNM.2.43.106, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 210
  • Kavel 193
    • M1201-Provinciaal

    Daalder van 30 stuiver 1686

    , Vz: Onder twee vruchtdragende lauwertakken het gekroonde provinciewapen zonder hartschild gehouden door twee klimmende leeuwen; eronder in een cartouche in twee regels CONCORDIA RES / PARVÆ CRESCUNT Kz: De gekroonde wapens van het Bisdom en het graafschap Holland en daaronder van de stad Utrecht, geflankeerd door links de gekroonde wapens van Amersfoort en Wijk bij Duurstede en rechts van Rhenen en Montfoort. Langs de bovenrand MO.NO.ORD.TRAIECT. ,gesplitste waardeaanduiding eronder en jaartal met Romeinse 1 langs de onderrand, Delm.1086, CNM.2.43.108, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 194
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits driegulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1150, CNM.2.43.117, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
  • Kavel 195
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits driegulden 1792

    , Delm.1150, CNM.2.43.117, mooi patina, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 250
  • Kavel 196
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits driegulden 1793

    , Delm.1150, CNM.2.43.117, lichte corrosie overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 197
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits driegulden 1794

    , Delm.1150, CNM.2.43.117, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 198
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits driegulden 1794

    , Delm.1150, CNM.2.43.117, gepoetst, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 199
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits gulden 1713

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding I - G ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELF.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1182, CNM.2.43.119, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 200
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits gulden 1715

    , Delm.1182, CNM.2.43.119, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30