• Kavel 201
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht, Provincie 1581-1795

    Generaliteits gulden 1716

    , Delm.1182, CNM.2.43.119, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 202
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits gulden 1762

    , Delm.1182, CNM.2.43.121, mooi patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 203
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits gulden 1764

    , Delm.1182, CNM.2.43.121, met fijne kabelrand, proefslag met mooi patina, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 80
  • Kavel 204
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits gulden 1791

    , Delm.1182, CNM.2.43.121, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 205
    • M1201-Provinciaal

    Generaliteits gulden 1794

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 206
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1755

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidhoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1203, CNM.2.43.124, fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 207
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1756

    , Delm.1203, CNM.2.43.124, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 130
  • Kavel 208
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1760

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 209
    • M1201-Provinciaal

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 70
  • Kavel 210
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1766

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 211
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1771

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 85
  • Kavel 212
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1773

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 213
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1780

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, mooie donkere patina, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 75
  • Kavel 214
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1787

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 215
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1790

    , Delm.1203, CNM.2.43.125, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 140
  • Kavel 216
    • M1201-Provinciaal

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1764

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ARG.ORDIN.TRAIECT Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip CONCORDIA RES PARVÆ CRESCUNT, Verk.113.4, CNM.2.43.137, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 217
    • M1201-Provinciaal

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1787

    , Verk.113.4, CNM.2.43.137, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 218
    • M1201-Provinciaal

    Dubbele wapenstuiver 1788

    , Vz: In vijf regels: . mt stadswapen / TRA / IEC / TUM / jaartal Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst waardeaanduiding ter weerszijden, met kabelrand, Verk.115.2, CNM.2.43.140, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 219
    • M1201-Provinciaal

    Dubbele wapenstuiver 1794

    , met kabelrand, Verk.115.2, CNM.2.43.140, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 220
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht-Stad

    Stuiver 1665

    , Vz: Gekroond stadswapen, het rechterveld horizontaal gearceerd, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en jaartal boven de kroon MO.NO.URB.ULTRAIEC Kz: Gelelied en versierd kruis, in de kwadranten een bol mt stadswapen .FORTITVDO.NOSTRA.DEVS., Verk.114.7, CNM.2.44.13, iets gebrokkeld, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 221
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht-Stad

    Duit 1739, afslag in zilver

    , Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede tweebladkrulornamenten met een kleine schelp, Kz: In drie regels:STAD / UTRECHT / jaartal met Romeinse I, PW.5111, CNM.2.44.21, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 222
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht-Stad

    Duit 1773, afslag in zilver

    , PW.5112, CNM.2.44.22, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 320
  • Kavel 223
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht-Stad

    Duit 1785, afslag in zilver

    , PW.5112, CNM.2.44.22, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 120
  • Kavel 224
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Utrecht-Stad

    Bleyensteinse duit 1819

    , latere naslag in zilver

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 225
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Friesland, Angelsaksers

    Anglosaksen, sceatta z.j. VaA, type 55, goud/zilver, vz. buste naar rechts met bewerkte haardos, groot oog, oor als halve maan, een scepter houdende achter zich, een met juwelen bewerkt kleed, omschrift rondom, kz. latijns kruis, binnencirkel gestippeld, CA in de onderhoeken, omschrift, uit vondst Jubbega Friesland, uiterst zeldzaam, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 2.500
    € 2.800
  • Kavel 226
    • M1201-Provinciaal

    Bruno III van Brunswick(1038-1057), penning z.j.

    , Leeuwarden, vdCh.II.5var., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 200
  • Kavel 227
    • M1201-Provinciaal

    , vdCh.11.6var., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 228
    • M1201-Provinciaal

    Anonieme penning 1e helft 13e eeuw

    , Sch.16, ruim zeer fraai, uit vondst Beetgum

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 229
    • M1201-Provinciaal

    Anonieme penning 3e kwart 13e eeuw

    , Sch.28var., ruim zeer fraai, uit vondst Beetgum, uiterst zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 230
    • M1201-Provinciaal

    Sceatta, Runen buste type z.j.

    , kz. kruis met Latijnse letters, Dorestad, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 231
    • M1201-Provinciaal

    Sceatta stekelvarken type z.j.

    , vz. verbasterd hoofd met stekelharen, kz. vierkant met bollen, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 170
  • Kavel 232
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Friesland, Provincie 1581-1795

    Nederlandse gouden dukaat 1611, Vz: Staande geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRES.FRI. mt leeuw Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORDI / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP 1586 150 300, Delm.1013, CNM.2.16.14, defect in muntplaatje, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 233
    • M1201-Provinciaal

    Daalder van 60 groot 1618

    , Vz: Met krulornamenten versierd gekwartierd wapen: 1 Oostergo, 2 Westergo, 3 Sevenwolde, 4 samengesteld met de wapens der elf steden; jaartal erboven MONETA.ARGENT./(60) /ORDINVM.FRISIAE mt leeuw Kz: Tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen en de koppen door een versiering van lijnen, bollen en rozetten SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CONTRA.NOS., foutief gespiegeld wapen Van Westergo, Delm.1073, CNM.2.16.71, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 234
    • M1201-Provinciaal

    Florijn of klapmuts van 28 stuiver 1665, Vz: Aan de zijkanten en de onderkant met lelieornamenten versierd gekroond provinciewapen met rond ondereinde FLORENVS.ARGENT.ORDI.FRISIAE wel of geen mt leeuw Kz: Anoniem borstbeeld van een edelman met een klapmuts op en een geschouderd zwaard in de rechterhand; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden NISI.DOMINVS.NOBISCVM. jaartal en mt leeuw, Delm.1100, CNM.2.16.77, met klop pijlenbundel, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 290
  • Kavel 235
    • M1201-Provinciaal

    Halve florijn van 14 stuiver 1684

    , Vz: Aan de zijkanten met lelieornamenten versierd provinciewapen gedekt door een kroon van vijf fleurons. FLORENVS.ARGENT.ORDI.FRISIAE rozet Kz: Anoniem borstbeeld van een edelman met een klapmuts op en een geschouderd zwaard in de rechterhand; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Kleiner borstbeeld van fijnere uitvoering als van voorgaande stukken NISI.DOMINVS.NOBISCVM. jaartal en mt leeuw, Delm.1101, CNM.2.16.86, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 180
  • Kavel 236
    • M1201-Provinciaal

    , Delm.1101, CNM.2.16.86, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 237
    • M1201-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden 1696

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1205, CNM.2.16.100, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 238
    • M1201-Provinciaal

    Dubbele stuiver 1710

    , Vz: In vier regels: mt leeuw, wel of niet tussen punten of rozetten / FRI / SIA / jaartal, wel of niet tussen punten Kz: Generaliteitsleeuw; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.130.3, CNM.2.16.112, bijgevoegd bezemstuiver 1623, CNM.2.16.117, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 239
    • M1201-Provinciaal

    Kwart stuiver of oord 1608

    , Vz: Aan de zijkanten en de onderkant met lelieornamenten versierd en met een paarlenkroon gedekt provinciewapen MONE.NOVA.ORDINVM.FRISIAE. jaartal . mt leeuw Kz: Anoniem borstbeeld van een edelman met een klapmuts op en een geschouderd zwaard in de rechterhand; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden NISI.DOMINVS.NOBISCVM. mt leeuw, PW.6012, CNM.2.16.129, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 110
  • Kavel 240
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Overijssel, Philips II 1555-1598

    Philips II (1555-1598), vijfde Philipsdaalder 1566

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.D.TRS.ISSV Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS - MIHI - ADIVTOR, vGH.212-17c, CNM.2.38.9, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 241
    • M1201-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Hollandse penning van 3 mijten z.j.

    , Vz: Gekroonde letter P, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden D.G.HISP.REX.DO.TRS.ISSVL Kz: Gekroond Hollands wapen DNS.MICHI.ADIVTOR, GH.228-17, CNM.2.38.13, iets uitgebrokkelde rand, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 242
    • M1201-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1567

    , Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.DEI.G.HISP.Z.REX.D.TRS.ISSV mt kruis Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, vGH.240-17a, CNM.2.38.14, zeer fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 110
  • Kavel 243
    • M1201-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart statenstuiver of statenoord z.j.(1578-1598)

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISPZREX.DO.TRS.ISSVL mt wapen van Hasselt Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies.PACE.ET. - IVSTITIA., vGH.252-17, CNM.2.38.23, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 244
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Overijssel, Provincie 1581-1795

    Leeuwendaalder 1616

    , Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden van het wapenschild MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.856, CNM.2.38.63, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 245
    • M1201-Provinciaal

    Leeuwendaalder 1621/1613

    , Delm.856, CNM.2.38.63, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 246
    • M1201-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1620

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter wel of geen mt kruis of mmt rozet MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.TRANS Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt kruis of mmt rozet CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.948, CNM.2.38.68, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 247
    • M1201-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1742

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO:NO:ARG:CONFOE.BELG:PRO:TRANSISALANIÆ mmt kraanvogel Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, uit scheepswrak "Hollandia de Liefde", Delm.1036, CNM.2.38.80, corrosie, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 248
    • M1201-Provinciaal

    Driegulden 1683, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en het jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGEN.ORD.TRANS - IS. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mmt rozet, Delm.1135, CNM.2.38.86, fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
  • Kavel 249
    • M1201-Provinciaal

    Gulden(2x) 1706 en 1718

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.TRANS. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR mmt rozet, Delm.1184, CNM.2.38.90, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 250
    • M1201-Provinciaal

    Dubbele stuiver(2x) 1616 met wapen Hasselt en 1619

    , Kz: In vier regels: . mt . / TRANS / ISVLA / .NIA. / . jaartal, Vz: Generaliteitsleeuw; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.143.1, CNM.2.38.97, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 190
  • Kavel 251
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-De Drie Rijkssteden

    DRIESTEDEN, Drieplak (15)56

    , Vz: Lang gebloemd kruis met de waardeaanduiding 3 in het open hart TRIVM - CIVIT - A.IMP - ERI. verkort jaartal Kz: De wapens der drie steden, radiaal geplaatst rond het waardeteken 3, een vijfbladige bloem in de kwadranten DAVENTR.CAMPEN.ZWOLLE, vdCh.IX.62, CNM.2.13.21, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 252
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-De Drie Rijkssteden

    DRIESTEDEN, Plak 1556

    , Vz: Lang breedarmig kruis, gedekt door het Deventer stadswapen TRIV - CIVIT - AT.IM - PE verkort jaartal Kz: De wapens der drie steden, radiaal geplaatst rond de waardeaanduiding I DAVE - CAMP - ZWOLL, vdCh.XI.19, CNM.2.13.22, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 253
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-De Drie Rijkssteden

    DRIESTEDEN, Plak (15)59

    , vdCh.XI.19, CNM.2.13.22, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 254
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Deventer

    DEVENTER, Hendrik II(1014-1024), penning z.j.

    , Dannenberg 564, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 255
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Deventer

    DEVENTER, plak 1466

    , Adelaar binnenparelrand, daaronder door de parelrand wapentje van het Oversticht MONE*NOVA-DE DAVENT', Kz. lang gevoet kruis en parelrand ANNO-DNI M-CCCC-LXVI, vd.Ch.12.17, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 210
  • Kavel 256
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Deventer

    DEVENTER, ½ witpenning 1473, vdCh.18.22, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 520
  • Kavel 257
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Deventer

    DEVENTER, Lebuines stuiver 1509

    , vdCh.12.28, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 440
  • Kavel 258
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Kampen

    KAMPEN, Leeuwendaalder op Hollandse voet z.j.

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw met het stadswwapen in de klauwen aan een lint voor zich staande houdend .MON.ARG.R.P.IMP - CAMP.VA.HOL Kz: Klimmende leeuw mt stadspoort in een krans CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.861, CNM.2.30.29, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 259
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Kampen

    KAMPEN, Leeuwendaalder 1648

    , Delm.862, CNM.2.30.37, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 260
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Kampen

    KAMPEN, Dukaton of zilveren rijder 1679

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde stadswapen MO.NO.ARG.CIVIT - CAMPENSIS. mmt ridder Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; cartouche van bladornamenten eronder jaartal .CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCVNT., Delm.1040, CNM.2.30.55, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 261
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Kampen

    KAMPEN, Florijn van 28 stuiver 1680 met 8-0 rozet

    , Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1,4 Kampen 2,3 doorsneden en beladen met balken FLOR.ARG.CIVI (28) IMP.CAMPEN mmt ruiter Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop de waardeaanduiding; gesplitst verkort of niet verkorte jaartal ter weerszijden van de kroon MATTH.I.D.G.RO.IMP.SEM.AVGV, Delm.1113, CNM.2.30.61, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 120
  • Kavel 262
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Kampen

    KAMPEN, Arendschelling van 6 stuiver z.j.

    , Vz: Gekroond wapen van Castilië-Léon-Granada, geplaatst op een kruis van knoestige stokken MO.ARGEN - IMPERI - CIVITA - CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar MATHI.I.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS, Verk.896, CNM.2.30.66var. N in Campen in spiegelbeeld, , ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 263
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Kampen

    , var. N van Campen, Verk.896, CNM.2.30.66, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 264
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Zwolle

    ZWOLLE, gouden dukaat 1660

    , Delm.1133, CNM.2.52.26, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 650
  • Kavel 265
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Zwolle

    ZWOLLE, Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1646

    , vz. geharnaste ridder met één pluim op de helm en een sjerp om, kijkend over zijn schouder zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR jaartal en mmt bloem, Delm.867, CNM.2.52.53, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 266
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Zwolle

    ZWOLLE, zilveren dukaat 1659

    , vz. geharnaste ridder met geschouderd zwaard, stadswapen met de linkerhand aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MONETA.ARG.-CIVIT.ZWOL mmt bloem, kz. gekroond wapen beladen met een klimmende leeuw, de kroon gedekt door de rijksappel, DA.PAC.DOMINE.IN.DIEB.NOSTRIS, Delm.995, CNM.2.52.69, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 267
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Zwolle

    ZWOLLE, Arendschelling van 6 stuiver z.j.(1601)

    , Verk.176.3, CNM.2.52.100, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 268
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Groningen, provincie 1581-1795

    GRONINGEN, achtste rijksdaalder van 6 1/4 stuiver 1672

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden IVRE.ET.TEMPORE.1672. Kz: Blanco, Weiler 187, CNM.2.20.5, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
  • Kavel 269
    • M1201-Provinciaal

    GRONINGEN, Pijl- of bezemstuiver 1765

    , Vz: In vijf regels: mmt / GRON / EN / OML / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een pijlenbundel, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.183.1, CNM.2.20.20, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 50
  • Kavel 270
    • M1201-Provinciaal

    , Verk.183.1, CNM.2.20.20, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 271
    • M1201-Provinciaal
    • M1201-Zuidelijke Nederlanden

    MAASTRICHT, Emissie 28 april 1579, Twee Stuiver 1579

    , Vz: In vijf regels: * / TRAIEC / TO*AB*HIS / PANIS*OB / SESSO* Waardeaanduiding in Romeinse cijfers in de afsnede Kz: Zwaard boven het stadswapen in een renaissancecartouche; ter weerszijden tekst en gesplitst jaartal in zes regels * - * / PRO - IVS / TAE - CAV / SAE* - DEFE / NSI - ONE / 15 - 79, vG.147, CNM.2.33.1, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 272
    • M1201-Provinciaal

    , vG.147, CNM.2.33.1, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 273
    • M1201-Provinciaal

    ROERMOND, Achtste stuiver of duit van 6 mijten z.j.(2x)

    , Vz: Gekroond koninklijk wapen, onder de doorsnijding gedekt door het wapen van Portugal PHS.IIII.D.G.HISP.REX. Kz: Stadswapen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies, ter weerszijde de letters R-M, vGH.343, CNM.2.39.20/22, fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 274
    • M1201-Provinciaal

    VLAANDEREN, Lodewijk van Male(1364-1384), dubbele groot z.j.

    , DeMey 218, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 275
    • M1201-Provinciaal

    BRABANT, Karel V(1506-1555), halve zilveren reaal z.j.(1544-1546)

    , vGH.191.1a, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 276
    • M1201-Provinciaal

    BRABANT, Philips II(1555-1581), 1/5 Philipsdaalder 1564

    , vGH.212-1b, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 277
    • M1201-Provinciaal

    BRABANT, Philips II(1555-1581), 1/10 Philipsdaalder 1571

    , Antwerpen, vGH.213-1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 278
    • M1201-Provinciaal

    , Antwerpen, vGH.213-1a, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 279
    • M1201-Provinciaal

    BRABANT, Philips IV(1621-1665), Dukaton 1650

    , Delm.285, vGH.327-3b, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 75
  • Kavel 280
    • M1201-Provinciaal

    VLAANDEREN, Philips IV(1621-1665), Dukaton 1665

    , Delm.286, vGH.327-6b., corrosie, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 281
    • M1201-Provinciaal

    BRABANT, Philips IV(1621-1665), Patagon 1637, Antwerpen

    , Delm.293, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 75
  • Kavel 282
    • M1201-Provinciaal

    LUIK, Karel II(1665-1700), Dukaton 1671

    , Delm.473, hoekje uit rand muntplaatje, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 301
    • M1201-Bataafse Republiek 1795-1806

    Zilveren dukaat 1800, Utrecht

    , Sch.69, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 302

    Zilveren dukaat 1802, Utrecht

    , Sch.71, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 303

    Zilveren dukaat 1803, Utrecht

    , Sch.72, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 304

    Zilveren dukaat 1804, Utrecht

    , Sch.73, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 305

    Zilveren dukaat 1804, Utrecht

    , Sch.73, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 10
  • Kavel 306

    3 Gulden 1795, Utrecht

    , Sch.87, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 65
  • Kavel 307

    1 Gulden 1795, Gelderland

    , Sch.89, mooie donkere patina, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 70
  • Kavel 308

    X Stuiver 1795, Utrecht

    , Sch.102, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 309

    X stuiver 1795, Utrecht

    , Sch.102, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 310

    2 Stuiver 1796, Utrecht

    , Sch.104, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 311

    2 Stuiver 1799, Utrecht

    , Sch.105, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 50
  • Kavel 312

    2 Stuiver 1799, Utrecht

    , Sch.105, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 313
    • M1201-Lodewijk Napoleon 1806-1810

    Zilveren dukaat 1808

    , Sch.123, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 220
  • Kavel 314

    Gouden dukaat 1808(2e type), Sch.129, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 840
  • Kavel 315

    50 Stuiver 1808

    , Sch.149, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 320
  • Kavel 316

    50 Stuiver 1808

    , Sch.149, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 317
    • M1201-Koninkrijk der Nederlanden
    • M1201-Bronzen munten

    ½ cent 1819U, gekroonde W tussen het jaartal. kz. gekroond wapen van Nederland tussen ½-C, Sch.351, zeer fraai, zeldzaam jaartal!

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.850
  • Kavel 318
    • M1201-Bronzen munten

    ½ cent 1821U

    , ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60