• Kavel 101
    • M1401-Koninkrijk
    • M1401-Koninkrijk der Nederlanden

    1 Gulden 1906, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 290
  • Kavel 102
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1909,

    ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 103
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1910,

    ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 104
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1910,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 105
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1910,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 106
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1910,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 107
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1911,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 108
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1911,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 109
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1916,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 110
  • Kavel 110
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1916,

    deukje in rand, overig ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 111
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1917,

    zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 112
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1917,

    zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 113
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1944Pb, EN van Nederlanden loopt onder het borstbeeld door, Sch.1055a, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 300
  • Kavel 114
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1944Pb

    , EN van Nederlanden loopt onder het borstbeeld door, Sch.1055a, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 280
  • Kavel 115
    • M1401-Koninkrijk

    1 Gulden 1945P, Sch.1056(RR), De munten met het jaartal 1945 zijn later aan de Verenigde Staten teruggezonden als herstelbetaling. Ze zijn daardoor zeldzaam!! prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.750
  • Kavel 116
    • M1401-Koninkrijk

    Zilveren Dukaat 1816, Sch.235, deels originele kleur, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 480
  • Kavel 117
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1840,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 118
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1898a, Kroningstype, met punt tussen P. Pander, Sch.782, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 320
  • Kavel 119
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1898a,

    Kroningstype, met punt tussen P. Pander, Sch.782, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 260
  • Kavel 120
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1898a,

    Kroningstype, met punt tussen P. Pander, Sch.782, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 121
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1932b,

    grof haar, Sch.787a, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 122
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1932b,

    grof haar, Sch.787a, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 95
  • Kavel 123
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1932b,

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 100
  • Kavel 124
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1938b,

    grof haar, Sch.790a, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 125
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1938b,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 126
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1938b,

    grof haar, Sch.790a, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 127
    • M1401-Koninkrijk

    2½ Gulden 1961,

    met klop ooievaar, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 128
    • M1401-Koninkrijk

    3 Gulden 1819, Sch.241, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 640
  • Kavel 129
    • M1401-Koninkrijk

    3 Gulden 1820U, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 510
  • Kavel 130
    • M1401-Koninkrijk

    3 Gulden 1820U, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 450
  • Kavel 131
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1826B, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 480
  • Kavel 132
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1827U, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 700
  • Kavel 133
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1827B, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 480
  • Kavel 134
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1827B, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 480
  • Kavel 135
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1827B,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 480
  • Kavel 136
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1912,

    ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 137
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1912,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 138
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1912,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 139
    • M1401-Koninkrijk

    5 Gulden 1912(2x),

    zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 140
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1824B, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 440
  • Kavel 141
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1825B, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 325
    € 520
  • Kavel 142
    • M1401-Koninkrijk

    10 gulden 1828B,

    miniem klemspoortje overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 480
  • Kavel 143
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1832,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 560
  • Kavel 144
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1833, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 900
  • Kavel 145
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1839, fdc

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 850
  • Kavel 146
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1840, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 540
  • Kavel 147
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1876,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 148
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1879,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 165
  • Kavel 149
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1879 over 1877,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 150
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1887,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 220
  • Kavel 151
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1888,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 230
  • Kavel 152
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1889,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 153
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1897a,

    parels vast, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 170
  • Kavel 154
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1897b,

    parels los, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 170
  • Kavel 155
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1898,

    Kroningstype, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 290
  • Kavel 156
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1898,

    Kroningstype, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 270
  • Kavel 157
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1898,

    Kroningstype, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 270
  • Kavel 158
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1898,

    Kroningstype, hakje in rand overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 230
  • Kavel 159
    • M1401-Koninkrijk

    10 gulden 1911,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 160
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1912,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 161
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1913,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 162
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1925,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 163
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1926,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 164
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1926,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 155
  • Kavel 165
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden 1933,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 155
  • Kavel 166
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(15x) tussen 1875 en 1933, bijgevoegd 5 Gulden 1912, prachtig, in map

    Taxatie / estimation
    € 2.300
    € 2.700
  • Kavel 167
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(12x) tussen 1875 en 1933, vnl. prachtig, in map

    Taxatie / estimation
    € 1.800
    € 2.000
  • Kavel 168
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(10x) tussen 1875 en 1935, zeer fraai/prachtig, in cassette

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 1.650
  • Kavel 169
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(8x), tussen 1875 en 1889, in map

    Taxatie / estimation
    € 1.200
    € 1.240
  • Kavel 170
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(8x), 1911 en 1933 bijgevoegd 5 Gulden 1912, in map

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 1.300
  • Kavel 171
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(7x) tussen 1875 en 1933, bijgevoegd 5 Gulden 1912, in map

    Taxatie / estimation
    € 1.100
    € 1.150
  • Kavel 172
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(7x) 1875(2x), 1876, 1912(2x), 1917 en 1925, in map

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.050
  • Kavel 173
    • M1401-Koninkrijk

    10 Gulden goud(5x) 1875, 1897, 1898, 1917 en 1933,

    in diverse kwaliteiten, in map

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 860
  • Kavel 174
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1814,

    Sch.200, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 230
  • Kavel 175
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1815,

    Sch.201, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 320
  • Kavel 176
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1816, Sch.203, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 700
  • Kavel 177
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1818U,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 230
  • Kavel 178
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1820U, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 550
  • Kavel 179
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1828U,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 325
  • Kavel 180
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1829U,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 400
  • Kavel 181
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1831,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 440
  • Kavel 182
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1833,

    prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 540
  • Kavel 183
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1837,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 360
  • Kavel 184
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1838,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 270
  • Kavel 185
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1840,

    Sch.224, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 460
  • Kavel 186
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1841,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 250
  • Kavel 187
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden Dukaat 1849,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 188
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1849,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 189
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1917,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 190
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1921,

    prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 191
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden Dukaat 1921,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 192
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden Dukaat 1921,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 193
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1924,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 190
  • Kavel 194
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1925,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 95
  • Kavel 195
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1926,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 196
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1927,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 95
  • Kavel 197
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1928,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 90
  • Kavel 198
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1937,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 199
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden dukaat 1960,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 200
    • M1401-Koninkrijk

    Gouden Dukaat 1960,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150