Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Kavel 101
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-De eerste Koningen van Nederland. K.P.H. Faber; diverse Sceattas uit zijn collectie, veel studiemateriaal, muntvondsten gebruikt bij het schrijven van zijn boek.

    Sceatta,

    Friesland(Engeland), Sceatta, vz. kop Wodan, boven hoofd, vertikaal gestreepte haarband/gepunt kruis met in de hoeken V's en E rondom gepunte cirkel; Aes(sceatta), bb. met kruis/st. figuur met 2 kruizen, ruim zeer fraai en fraai, zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 95
    € 160
  • Kavel 102
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta, 8e eeuw,

    Engeland, vz. kop naar rechts/kruis in krans, waaromheen tekst(gebroken);, bijgevoegd zilver 9mm., vz. halve maan 2 punten/vaandel met sporen van de vota inscriptie, zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 103
    3
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 2e helft 8e eeuw "Wodan"/"draak" type, van heel laag zilvergehalte(3 stuks), fraai/ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 104
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 8e eeuw Wodan/Draak type, ruim fraai, stekelvarken type, vz. verbasterde kop naar rechts, fraai, gevonden te Slappeterp 2004

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 105
    2
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 8e eeuw, zgn. "Continentale runen" type, vz. kop naar rechts/kruis waaromheen 4 punten, letters OXV zichtbaar. Gevonden in Midlum, bijgevoegd idem maar kleiner gevonden in Oosterbierum, ruim fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 120
  • Kavel 106
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 8e eeuw, zgn. "Continentale runen" type, vz. kop naar links/rondom kruis vele letters zichtbaar, gevonden in Hogebeintum, ruim fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 107
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 8e eeuw, zgn. "Continentale runen" type, gevonden in Tzummarum

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 108
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 8e eeuw, zgn." Continentale runen" type, kz. kruis waarboven O bestaande uit 6 punten, rondom ^, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 109
    • M1601-Provinciaal

    Sceatta,

    Friesland, 8e eeuw, zgn. "Continentale runen" type, kz. vierkant versiering(navolging vaandel met vota inscriptie, zeer fraai, zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 110
    • M1601-Provinciaal

    Nabootsing van Triens van Dorestad,

    op naam van Madelinus, verguld zilver, stukje uit rand afgebrokkeld, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 140
  • Kavel 111
    • M1601-Provinciaal

    Moderne fantasie Triens,

    uit Maastricht?, vz. bb naar rechts met scepter/kruis, gew.1.09gr., Faber P160, 9-10, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 160
  • Kavel 112
    • M1601-Provinciaal

    Loden fragment met ingravering,

    gew. 72.18gr., ingravering gevoet kruis met daar omheen slordige lettertekens, 8e-10e eeuw,(proef voor muntontwerp?), gevonden in 2006 te Weinaldum, door Faber omschreven als muntstempel van Audwulf Frisia, echter gezien het materiaal(tin) blijft dat een raadsel, dit materiaal is niet geschikt om munten mee te slaan, uiterst interessant.

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 113
    • M1601-Provinciaal

    Friesland,

    losse vondsten, o.a. muntmateriaal(bolvormig 6 stuks), voor sceattas?, 3 Barbaarse laat Romeinse muntjes, verder Aes gevonden in Slappeterp(9 stuks met foto), totaal 22 stuks, in zeer slechte kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 114
    • M1601-Provinciaal

    Friesland,

    lot van fibula's uit de 9e-15e eeuw, o.a. met afbeeldingen van de Zeewolf, bijgevoegd 7 diverse, veelal gevonden in Friesland, Faber pag.13

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 115
    • M1601-Provinciaal

    Friesland,

    vondsten Slappeterp, Aes munten etc., vanaf 8 e eeuw-15e eeuw(24 stuks), bijgevoegd uit diverse vindplaatsen diverse Aes sceattas e.a. waarbij 3 loden(21 stuks), zeer goed/ruim zeer goed, totaal 45 stuks

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 116
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Overijssel

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.TRANSISAL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.1061, CNM.2.38.42, verwijderde speld op keerzijde, overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 190
  • Kavel 117
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Overijssel

    Florijn van 28 stuiver z.j.,

    Delm.1114, CNM.2.52.84, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 118
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Overijssel

    Florijn van 28 stuiver z.j.,

    Delm.1114, CNM.2.52.84, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 119
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Overijssel

    Leeuwendaalder 1650,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdend
    MO.ARG.CIVI.IM - P.BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.37, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 110
  • Kavel 120
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Overijssel

    Florijn van 28 stuiver 1618,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Kampen, 2,3 doorsneden en beladen met balken; gesplitst jaartal tussen de fleurons van de kroon FLOR.ARG.CIV (28) IMP.CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop de waardeaanduiding MATTH.I.D.G.ROM.IMP.SEM.AVG, Delm.1113, CNM.2.30.58, vervalsing uit de tijd, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 121
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Groningen

    Achtste rijksdaalder van 6 1/4 stuiver 1672,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden IVRE.ET.TEMPORE.1672. Kz: Blanco, Weiler 187, CNM.2.20.5, met draag gaatje, overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 122
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Groningen

    “Veervolde” jager, dubbele flabbe of langrok van 8 stuiver 16Z6,

    Vz: Tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het dwarsbalkschild mmt twee gekruiste tinhaken en adelaarskop naar links MONETA. NOVA. ARGEN. GRONING Kz: Staande Sint Maarten met koorkap en staf en gekleed in een tot op de grond hangende albe; gesplitste waardeaanduiding VIII - ST ter weerszijden SANCTVS.MA - RTINVS.EP. jaartal, Delm.735, CNM.2.21.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 180
  • Kavel 123
    • M1601-Provinciaal
    • M1601-Zuidelijke Nederlanden

    Maastricht, Emissie 14 mei 1579, 24 Stuiver, Vz: Zwaard boven eivormig stadswapen in een renaissancecartouche; ter weerszijden tekst en gesplitst jaartal in zeven regels * - * / *TRA - IEC* / AB*HIS - *OBSES / PRO*IVS - *CAVSAE / DEFE - SIONE / ** - ** / 15 - 79 Kz: In zes regels * / PROTEGE / DNE*POPVLV / TVVM*PROP* / *NOMI*TVI* / GLORIAM Waardeaanduiding in Romeinse cijfers in de afsnede, vG.150, CNM.2.33.4, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 124
    • M1601-Provinciaal

    Maastricht, Emissie 28 april 1579,

    Twee Stuiver, Vz: In vijf regels: * / TRAIEC / TO*AB*HIS / PANIS*OB / SESSO* Waardeaanduiding in Romeinse cijfers in de afsnede Kz: Zwaard boven het stadswapen in een renaissancecartouche; ter weerszijden tekst
    en gesplitst jaartal in zes regels * - * / PRO - IVS / TAE - CAV / SAE* - DEFE / NSI - ONE / 15 - 79, vG.147, CNM.2.33.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 85
  • Kavel 125
    • M1601-Provinciaal

    Zuidelijke Nederlanden, Karel V 1506-1521, Stuiver z.j.,

    van Houdt 113, vGH.172, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 50
  • Kavel 126
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, Philips II 1527-1598, Philipsdaalder 1558,

    Delm.11, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 127
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, Albertus en Isabelle 1598-1621, dubbele Gulden of 40 stuivers 1602, op dubbel gewicht, Delm.23a(RR), zeer zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 300
  • Kavel 128
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, Philips IV 1621-1655, Dukaton 1662,

    Delm.284, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 129
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, Philips IV 1621-1665, Patagon 1622,

    Delm.293, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 130
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Antwerpen, Karel II 1665-1700, Ducaton 1668,

    Delm.325, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 131
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Brussel, Albertus en Isabelle 1598-1621, Patagon z.j.,

    Delm.256, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 132
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Brussel, Philips IV 1621-1665, Patagon 1631,

    Delm.295, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 133
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Brussel, Philips IV 1621-1665, Patagon 1633,

    Delm.295, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 134
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Brussel, Philips IV 1621-1655, Dukaton 1665,

    Delm.285, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 135
    • M1601-Provinciaal

    Brabant, Brussel, Philips IV 1621-1655, Dukaton 1671,

    Delm.285, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 136
    • M1601-Provinciaal

    Luik, Maximiliaan de Baviere 1662-1726, Dukaton 1671,

    Delm.473, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 137
    • M1601-Provinciaal

    Vlaanderen, Albertus en Isabella 1598-1621, Patagon z.j.,

    Delm.259, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 151
    • M1601-Bataafse Republiek 1795-1806

    Dubbele gouden dukaat, Utrecht, Ridder met zwaard en pijlbundel met 7 pijlen, staande tussen het jaartal en op een grond. Omschrift om binnencirkel CONCORDIA RES-PAR: CRES: en provincienaam Utrecht TRA, keerzijde: in een versierd vierkant MO:ORD:-PROVIN:-FOEDER:-BELG.AD-LEG.IMP, kartelrand, met Romeinse I in het jaartal, Sch.11(R), fdc, prachtig mooie originele kleur, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 1.750
    € 1.850
  • Kavel 152

    Gouden dukaat 1796, Utrecht,

    Sch.32(R), ruim prachtig/bijna fdc, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 153

    Gouden dukaat 1800, Utrecht,

    Sch.36, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 220
  • Kavel 154

    Gouden dukaat 1801, Utrecht,

    Sch.37(S), ruim prachtig/bijna fdc, schaars!

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 210
  • Kavel 155

    Zilveren dukaat 1800, Holland,

    Sch.55(R), prachtig, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 156

    Zilveren dukaat 1805, Utrecht,

    Sch.74, mooie originele donkere patina, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 157

    Sch.74, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 158

    3 Gulden 1795, Utrecht,

    Sch.87b, de hand van de Nederlandse Maagd rust op haar heup, grotere letters, unc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 159

    1 Gulden 1798, Utrecht, Sch.97(R), mooi patina, unc, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 520
  • Kavel 160

    X Stuiver 1795, Utrecht,

    Sch.102a, MO:ARG: enz. TRAI', originele kleur, zeer mooi patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 300
  • Kavel 161

    2 Stuiver 1796, Utrecht,

    Sch.104(R), ruim prachtig, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 162

    2 Stuiver 1799, Utrecht,

    Sch.105(S), onregelmatig muntplaatje, overigens fdc, schaars!

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 163
    • M1601-Koninkrijk Holland 1806-1810

    Dubbele gouden dukaat 1808, nog volgens het oude Provinciale type van Utrecht. Ridder met zwaard en pijlbundel, staande op een grond. Jaartal aan weerszijden van de ridder. Omschrift om binnencirkel CONCORDIA RES-PAR:CRES:TRA wapentje van Utrecht. Keerzijde: in een versierd vierkant het opschrift MO:ORD:-PROVIN:-FOEDER:-BELG.AD-LEG.IMP., kartelrand, Sch.117(RR), randoneffenheid, ruim prachtig/bijna fdc, zeer zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 2.300
  • Kavel 164

    Gouden dukaat 1807,

    met gewone rechte 7, Sch.119a, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 320
  • Kavel 165

    Zilveren dukaat 1806, met de staande man volgens het oude Provinciale type van Utrecht, Sch.121(S), originele kleur, unc, schaars!

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 720
  • Kavel 166

    Zilveren dukaat 1808,

    Sch.123(S), ruim prachtig/bijna fdc, schaars!

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 270
  • Kavel 167

    10 Gulden 1810, Borstbeeld van de Koning naar links. Omschrift LODEW.NAP.KON VAN HOLL, Kz. gekroond wapen van het Koninkrijk Holland tussen 10-Gn., omschrift KONINGRIJK-HOLLAND, Kantschrift DE NAAM DES HEEREN ZY GELOOFD*., zonder de naam van de graveur, met kantschrift, Sch.127a(RRR), bijna fdc, prachtige stempelglans, uiterst zeldzaam in deze fantastische kwaliteit!

    Taxatie / estimation
    € 15.000
    € 20.000
  • Kavel 168

    Gouden dukaat 1808, 2e type, Sch.129a(R), ruim prachtig, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.400
  • Kavel 169

    Gouden dukaat 1809, 2e type

    Sch.130(R), bijna prachtig, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 540
  • Kavel 170

    Gouden dukaat 1809, 3e type, Sch.132(RR), bijna fdc, zeer zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 880
  • Kavel 171

    Gouden dukaat 1810,

    3e type, Sch.133, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 560
  • Kavel 172

    2½ Gulden 1808, Borstbeeld van de koning naar rechts. Op de afsnede van de hals de naam van de graveur GEORGE F., omschrift LODEW.NAP.KON.VAN HOLL, keerzijde: gekroond wapenschild tussen 2½-Gn, onder het schild het jaartal en het muntmeestersteken: bij, omschrift KONINGRIJK-HOLLAND. Kantschrift DE NAAM DES HEEREN ZY GELOOFD*, met volledige signatuur GEORGE F., Sch.136a(RR), originele kleur, unc, zeer zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 7.500
    € 7.200
  • Kavel 173

    50 Stuiver 1807, Borstbeeld naar rechts met GEORGE F., omschrift NAP.LODEW.I.KON.VAN HOLL., Kz. het gekroonde wapenschild tussen 50-S, onder het schild het jaartal 1807 en muntmeestersteken bij, omschrift KONINGRIJK HOLLAND, met kabelrand, van dit ontwerp waren 300 stuks geslagen, die door de Koning op de Nieuwjaarsreceptie 1 jan. 1808 te Utrecht aan de aanwezige dames geschonken werden, Sch.148(RR), fdc, zeer zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 3.000
    € 3.600
  • Kavel 174

    50 Stuiver 1808,

    Sch.149a, "grote bij", originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 300
  • Kavel 175

    50 Stuiver 1808,

    Sch.149a, "grote bij", prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 360
  • Kavel 176

    1 Gulden 1809, Hoofd naar rechts, op de afsnede van de hals de naam van de graveur GEORGE F., omschrift NAP. LODEW.NAP.KON.VAN HOLL, Keerzijde gekroond wapenschild van het koninkrijk Holland tussen 1.GN, onder het schild 1809, KONINGRIJK-HOLLAND, kantschrift DE*NAAM DES*HEEREN ZY GELOOFD*, Sch.154(R), originele kleur, fdc, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 2.500
    € 2.700
  • Kavel 177

    10 Stuiver 1809, Hoofd naar rechts, op de afsnede van de hals de naam van de graveur GEORGE F., omschrift NAP. LODEW.NAP.KON.VAN HOLL. Keerzijde gekroond wapenschild van het koninkrijk Holland tussen 1.GN, onder het schild 1809, KONINGRIJK-HOLLAND, kantschrift DE*NAAM DES*HEEREN ZY GELOOF*D, Sch.159(C), originele kleur, unc

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 1.800
  • Kavel 178
    • M1601-Franse Inlijving 1810-1814

    20 Francs 1813, Borstbeeld van Napoleon I naar links. Een lauwerkrans om het hoofd. Op de afsnede van de hals de naam van de graveur DROZ.F., onder het borstbeeld Tiolier(de naam van de modelleur). Omschrift NAPOLEON EMPEREUR, keerzijde, in een olijfkrans 20-Francs en het jaartal, muntteken vist en mast, omschrift EMPIRE FRANCAIS, kantschrift DIEU PROTEGE LA FRANCE, Sch.164(R), prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 340
  • Kavel 179

    5 Francs 1813, Borstbeeld van Napoleon I naar rechts, met lauwerkrans om het hoofd. Op de afsnede van de hals de naam van de graveur BRENET. Onder het borstbeeld teken van de modelleur Tiolier. Omschriften, keerzijde, kantschrift, munt- en muntmeestersteken als het 20 Franc stuk, met 5- Francs, Sch.166(R), bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.250
  • Kavel 180

    1 Franc 1812, Borstbeeld van Napoleon I naar rechts, met lauwerkrans om het hoofd. Omschrift NAPOLEON EMPEREUR, keerzijde, in een olijfkrans 1 Franc en het jaartal, muntmeestersteken vis en mast, omschrift EMPIRE FRANCIA, kantschrift DIEU PROTEGE LA FRANCE , Sch.169(RR), ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.250
  • Kavel 181

    1 Franc 1813, Borstbeeld van Napoleon I naar rechts, met lauwerkrans om het hoofd. Omschrift NAPOLEON EMPEREUR, keerzijde, in een olijfkrans 1 Franc en het jaartal, muntmeestersteken vis en mast, omschrift EMPIRE FRANCIA, kantschrift DIEU PROTEGE LA FRANCE , Sch.170(R), bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 720
  • Kavel 182
    • M1601-Koninkrijk der Nederlanden
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1821U,

    Sch.352, unc

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 183
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1821B, Gekroonde W tussen het jaartal. Keerzijde: Gekroond wapen van Nederland tussen ½-C, gladde rand, muntmeestersteken palmtak, Sch.366(R), bijna unc, zeldzaam in deze kwaliteit!

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 1.200
  • Kavel 184
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1821B, Gekroonde W tussen het jaartal. Keerzijde: Gekroond wapen van Nederland tussen ½-C, gladde rand, muntmeestersteken palmtak, Sch.366(R), originele kleur, prachtig, zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 1.000
  • Kavel 185
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1822Ua,

    de laatste 2 lager, muntslag, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 186
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1822B,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 187
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1823U,

    zwakke slag, unc

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 188
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1823Ba,

    muntslag, fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 189
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1827U,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 190
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1828U, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 500
  • Kavel 191
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1831,

    prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 192
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1832a,

    muntslag, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 193
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1837,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 194
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1841,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 195
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1843,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 196
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1846,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 197
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1847,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 198
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1851,

    originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 199
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1852, originele kleur, unc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 270
  • Kavel 200
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1853,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 201
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1854,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 202
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1855,

    ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 203
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1859,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 204
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1862,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 205
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1865,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 206
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1867,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 207
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1869,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 208
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1872,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 209
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1877,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 210
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1883,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 75
  • Kavel 211
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1886,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 20
  • Kavel 212
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1898,

    originele kleur, unc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 45
  • Kavel 213
    • M1601-Bronzen munten

    ½ cent 1912, geslagen met gepolijste stempels, proof, zeer zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 750