Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Kavel 103
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1558,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISP.ANG.Z.REX.DVX.GEL jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt Gelder kruis, Delm.29, CNM.2.17.8, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 104
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Philips II (1555-1598), Halve Philipsdaalder 156Z,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISPA.Z.REX.DVX.GELRIE. jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVT mt Gelders kruis, Delm.61, CNM.2.17.13, mooi patina, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 105
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Leicesterreaal 1586, PIEDFORT(gew.68,50gr.), Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT.GEL mt Gelders kruis Kz: Pijlenbundel waaromheen, vanaf 01.00 uur en kloksgewijs, de wapens van Gelderland, Holland, Vlaanderen, Zeeland, Utrecht en Friesland radiaal geplaatst MO.ORDIN.PROVIN.FOEDER.BELGIAE jaartal, Delm.890, CNM.2.17.94, prachtig, uniek stuk

    Taxatie / estimation
    € 10.000
    € 20.000
  • Kavel 106
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Halve Gelderse of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1598,

    Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.DVC.GELRIÆ.CO.3VT mt Gelders kruis Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CON - FIDENT - ES. jaartal, Delm.929, CNM.2.17.119, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 400
  • Kavel 107
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1611,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd waard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.954, CNM.2.17.123, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 340
  • Kavel 108
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Zilveren dukaat 1659, PIEDFORT(gew.56,06gr.),

    Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt zittende hond, Delm.962, CNM.2.17.124, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.800
  • Kavel 109
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Zilveren dukaat 1699,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 110
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Zilveren dukaat 1707,

    Delm.963, CNM.2.17.125, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 111
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Driegulden 1694,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, door mmt eenhoorn gesplitst jaartal boven de kroon MO.NO.ARG.ORD.D.GEL.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1123, CNM.2.17.141, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 200
  • Kavel 112
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Driegulden 1764,

    Delm.1123, CNM.2.17.141, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 113
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Tweegulden 1694,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL mmt eenhoorn Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1155, CNM.2.17.149, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 114
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Gelderland

    Gulden - Generaliteits 1764,

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 35
  • Kavel 115
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden rijder van 14 Gulden 1750/1749,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.782, CNM.2.28.47, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 700
  • Kavel 116
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, CNM.2.28.48, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 460
  • Kavel 117
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1781,

    Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 170
  • Kavel 118
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1757,

    Delm.775, CNM.2.28.54, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 190
  • Kavel 119
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1762,

    Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 220
  • Kavel 120
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1769,

    Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 121
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1770,

    Delm.775, CNM.2.28.54, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 122
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Gouden Nederlandse dukaat 1779,

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 370
  • Kavel 123
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    (Leicester)reaal 1586, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT.HOL mt rozet Kz: Pijlenbundel waaromheen, vanaf 01.00 uur kloksgewijs, de wapens van Gelderland, Vlaanderen, Holland, Zeeland, Utrecht en Friesland radiaal zijn geplaatst MO.ORDIN.PROVIN.FOEDER.BELGIÆ. jaartal, Delm.891, CNM.2.28.55, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.450
  • Kavel 124
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Zilveren dukaat 1693,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 125
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Zilveren dukaat 1693, PIEDFORT(gew.56,85gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.400
  • Kavel 126
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Zilveren dukaat 1694,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 110
  • Kavel 127
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1671, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de Rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen, MO.NO.ARG.PRO.CONFOE. - BELG. - COM.HOLL. rozet Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament rozet CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. rozet en jaartal. Verzorgde gravure van Christoffel Adolphi.met randschrift ERVOSxREIPUBLIQAExACCIDERExFACINUSxMORTExPIANDUMx, Delm.1015, CNM.2.28.83, unc

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 2.400
  • Kavel 128
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 900
  • Kavel 129
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1672, PIEDFORT(gew.65,22gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, gladde rand, Delm.1014, CNM.2.28.84, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.200
  • Kavel 130
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1672, PIEDFORT(gew.64,12gr), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, met kabelrand, Delm.1014, CNM.2.28.84, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.800
  • Kavel 131
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1673, PIEDFORT(gew.64,95gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, unc

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 2.100
  • Kavel 132
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1673 uit 1672, PIEDFORT(gew.65,45gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, niet in Passon vermeld, stempelbarstje, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 2.000
  • Kavel 133
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1675, PIEDFORT(gew.64,65gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 4.000
  • Kavel 134
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1679, PIEDFORT(gew.64,70gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.700
  • Kavel 135
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1754, PIEDFORT(gew.65,03gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, kabelrand, Delm.1014, CNM.2.28.84, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 3.600
  • Kavel 136
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1772,

    Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 137
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Ontwerp voor Statenmunten en florijnen, Driegulden 1680, Vz: Klimmende leeuw MONETA ORDINVM HOLLANDIÆ. jaartal Kz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden VIGILATE DEO CONFIDENTES, Delm.1129, CNM.2.28.89, bijna unc, prachtige originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 6.000
  • Kavel 138
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Ontwerp voor Statenmunten en florijnen Driegulden 1684, Vz: Klimmende leeuw mt rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1128, CNM.2.28.90, unc, prachtige originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 3.200
  • Kavel 139
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Ontwerpen voor Statenmunten en florijnen Driegulden 1684, PIEDFORT(gew.55.51gr.), Vz: Klimmende leeuw mt rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1128, CNM.2.28.90, enkele minieme gietgalletjes, overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.300
  • Kavel 140
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Ontwerp Provinciale Tweegulden 1680, Vz: Klimmende leeuw MONETA ORDINVM HOLLANDIÆ. jaartal. Kz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden VIGILATE DEO CONFIDENTES, Delm.1143, CNM.2.28.91, Passon geen prijs genoteerd, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 1.400
  • Kavel 141
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Provinciale Driegulden 1681,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1126, CNM.2.28.96, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 850
  • Kavel 142
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Provinciale tweegulden 1687,

    Vz: Gekroond provinciewapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1142, CNM.2.28.97, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
  • Kavel 143
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Provinciale Gulden 1681, afslag in goud (gew.17,04gr.) Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1172, CNM.2.28.98, uiterst zeldzaam, ruim prachtig, uiterst zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 2.500
    € 7.600
  • Kavel 144
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Halve provinciale gulden 1682,

    Vz: Gekroond provinciewapen. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1196, CNM.2.28.99, origineel hapje uit muntplaatje overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 160
  • Kavel 145
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Generaliteits Driegulden 1763,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1146, CNM.2.28.101, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 146
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Generaliteitsgulden 1762,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 147
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Generaliteitsgulden 1794,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 148
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1748,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, ruim prachtig, miniem gietgalletje in rand

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 149
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749,

    Delm.1198, CNM.2.28.107, unc, mooi origineel patina

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 150
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    Scheepjesschelling 1753/1752,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WESTFRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,6, CNM.2.28.116, Passon geen prijs genoteerd, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 90
  • Kavel 151
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Holland

    VOC HOLLAND, dubbele Dukaton in goud(1751) (gew.74,7gr.), Vz. Ruiter naar rechts, boven gekroond Provinciewapen met verbasterde omschriften. Kz. Generaliteitswapen, jaartal in cartouche onder het wapen. Inlandse navolging van het Nederlands type van Holland, doch groter en zwaarder, 52mm., JMP.1921, p.74-pl.II, nr.1, slechts enkele stuks bekend, van de hoogste zeldzaamheid, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 3.500
    € 7.200
  • Kavel 152
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam belegerd door Staatse troepen Emissie 5 januari 1578, 40 (XL) stuiver 1578,

    Vz: Binnen een parelcirkel het stadswapen; het jaartal eronder en de gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van de kroon. Meesterteken vuurstaal in een der hoeken van de plaat Kz: Binnen een krans van tweemaal twee samengebonden en boven en onder door een rozet verbonden bladertakken in drie regels: .P. / AR.ET. / .FO., Delm.188, CNM.2.02.2, prachtig, kz. zwakke slag, mooi patin

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.200
  • Kavel 153
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam belegerd door Staatse troepen Emissie 5 januari 1578, 40 (XL) stuiver 1578, Vz: Binnen een parelcirkel het stadswapen; het jaartal eronder en de gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van de kroon Meesterteken monogram PG in een der hoeken van de plaat Kz: Binnen een krans van tweemaal twee samengebonden en boven en onder door een rozet verbonden bladertakken in drie regels: .P. / AR.ET / .FO, Delm.193, CNM.2.02.3, unc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.400
  • Kavel 154
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam belegerd door Staatse troepen Emissie 5 januari 1578, 20 (XX) stuiver 1578,

    Vz: Binnen een parelcirkel het stadswapen zonder leeuwen; het gesplitste jaartal ter weerszijden van het stadswapen en de gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van de kroon Meesterteken monogram PG in een der hoeken van de plaat Kz: Binnen een krans van tweemaal twee samengebonden en boven en onder door een rozet verbonden bladertakken in drie regels .P. / AR.ET / .FO, Delm.194,CNM.2.02.6, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 155
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam belegerd door Staatse troepen Emissie 5 januari 1578, 10(XX)stuiver 1578,

    Vz: Binnen een parelcirkel het stadswapen zonder leeuwen; het gesplitste jaartal ter weerszijden van het stadswapen en de gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van de kroon Meesterteken monogram PG in een der hoeken van de plaat Kz: Binnen een krans van tweemaal twee samengebonden en boven en onder door een rozet verbonden bladertakken in drie regels .P. / AR.ET / .FO., Delm.195, CNM.2.02.11, deels zwakke slag, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 380
  • Kavel 156
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Vz: In drie instempelingen onder elkaar achtereenvolgens: het meesterteken, het gekroonde stadswapen zonder schildhouders en het jaartal met de waardeaanduiding eronder Kz: Blanco, Delm.198, CNM.2.02.19, unc

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 1.000
  • Kavel 157
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam, Dukaton of zilveren rijder 1673, PIEDFORT(gew.60,55gr.), Vz: Geharnaste ridder met lange helmbos, met een sjerp om het middel met twee uitwaaierende uiteinden en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard zonder grond onder de benen. Op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MON.NOV.ARG.CONF - BELG.PROV.HOLLAND rozet Kz: Binnen een kabelcirkel het gekroonde Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met de staart tussen de poten en niet op grond staande; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder .CONCORDIA - RES.PARVAE - CRESCVNT. jaartal, van der Wiel type II.13, CNM.2.02.34, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 2.100
  • Kavel 158
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam, Dukaton of zilveren rijder 1673, PIEDFORT(gew.64,54gr.) op vierkant muntplaatje, Vz: Geharnaste ridder met lange helmbos, met een sjerp om het middel met twee uitwaaierende uiteinden en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard zonder grond onder de benen. Op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MON.ARG.CONF - BELG.PROV.HOL. rozet Kz: Binnen een kabelcirkel het gekroonde Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met de staart tussen de poten en niet op grond staande; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORIDA - RES.PARVAE - CRESCUNT. jaartal tussen rozetten, van der Wiel type II.14, CNM.2.02.35, unc

    Taxatie / estimation
    € 2.000
    € 8.000
  • Kavel 159
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam, Dukaton of zilverenrijder 1673, PIEDFORT(gew.59,99gr.), Vz. geharnaste ridder met lange helmbos, een sjerp om het middel mey twee uitwaaierende uiteinden en een schuin omhoog geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard met grond onder voor- en achterbenen. Op de voorgrond het gekroonde provinciewapen, rozet NON.NOV.ARG.CON-F.BELG.PROV.HOLL. rozet, Kz. Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met de staart tussen de poten; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA-RES PARVAE-CRESCUNT jaartal tussen roetten, met kantschrift TER NAGEDACHTENISSE VAN DE MUNTE VAN AMSTERDAM, unc

    Taxatie / estimation
    € 1.750
    € 2.600
  • Kavel 160
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Amsterdam

    Amsterdam, Dukaton of zilveren rijder 1673, PIEDFORT(gew.64,35gr.), Vz: Geharnaste ridder met lange helmbos, met een sjerp om het middel met twee uitwaaierende uiteinden en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard zonder grond onder de benen. Op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MON.NOV.ARG.CONF - BELG.PROV.HOLL rozet Kz: Binnen een kabelcirkel het gekroonde Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met de staart tussen de poten en niet op grond staande; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder .CONCORDIA - RES.PARVAE - CRESCVNT. jaartal, van der Wiel type II.13, CNM.2.02.57, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.400
  • Kavel 161
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Hollandse Steden

    Gorinchem, Engelse gouden rozenobel z.j. Vz: Binnen een parelcirkel een gekroonde koning met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het Brits-koninklijke wapen in de linker, frontaal staande in een schip met een roos op het boord en in de vaan op de achtersteven de gotische letter E ED’. - WARD’.DI’.GRA.REX.ANGL’.Z.FRAN’ - .DNS.IB’. Kz: Binnen een parelcirkel een dubbellijnige (parellijn en ononderbroken lijn) achtpas waarin een stralende zon, geplaatst op een leliekruis met in elk der vier segmenten onder bogen een gekroonde gaande aanziende luipaard. Aan de buitenkant van de achtpas in elke uitstulping een drieblad kroon .IHE.AVT.TRANSIENS.PER.MEDIVM.ILLORVM.IBAT, CNM.2.18.4, zeer zeldzaam, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 6.200
  • Kavel 162
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Hollandse Steden

    Haarlem, Halve daalder - uitgiftekoers 16 stuiver 1572,

    Vz: Meesterteken doodskop, stadswapen en jaartal Kz: Blanco, Delm.163, CNM.2.23.12, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 1.300
  • Kavel 163
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Hollandse Steden

    Leiden, Halve Gulden(afkondiging 10 juli 1574, koers 14 stuiver) 1574,

    Vz: Onder een kroon een klimmende leeuw met een geheven kromzwaard in de rechterklauw en een schild met het stadswapen in de linker PVGNO ster PRO ster PATRIA+ jaartal
    Kz: Binnen een lauwerkrans in vier regels: LVG / DVNVM / BATAVO / RVM, Delm.169, CNM.2.32.6, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.400
  • Kavel 164
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Hollandse Steden

    Leiden, 28 Stuiver 1574, Vz: Stadswapen in een cartouche Binnen: N.O.V.L.S - G.I.P.A.C Buiten: roos GODT BEHOEDE LEYDEN Kz: Onder een kroon een klimmende leeuw, in de klauwen een speer waarop een vrijheidshoed; gesplitst jaartal ter weerszijden roos HAEC roos LIBERTATIS roos.ERGO, Delm.169a, CNM.2.32.10, zwakke slag, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.250
  • Kavel 165
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Halve West-Friese of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1598,

    Vz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns MONE.NO.ARG.DOMI.WESTFRISIÆ mmt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTR - A. jaartal, Delm.934, CNM.2.46.30, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
  • Kavel 166
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Zilveren dukaat 1659,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt of mt, Delm.970, CNM.2.46.33, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 180
  • Kavel 167
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Zilveren dukaat 1672,

    Delm.970, CNM.2.46.33, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 168
    2
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1670, PIEDFORT(gew.63,47gr.), Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF, Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, kantschrift: Ter Nagedagtenis van Dirk Gallis Obitt den 9 Desemb: 1753, Delm.1019, CNM.2.46.38, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 3.400
  • Kavel 169
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1771,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 170
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1662, PIEDFORT(gew.32,25gr.),

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooiuitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1048, CNM.2.46.43, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.800
  • Kavel 171
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1786,

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 280
  • Kavel 172
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1793/1792,

    Delm.1022, CNM.2.46.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 173
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Driegulden 1794,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 174
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    X stuiver 1780,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1200, CNM.2.46.59, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 175
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Scheepjesschelling 1716, PIEDFORT op vierkant plaatje(gew.8,19gr.), Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WEST.FISIAE jaartal en wel of geen mmt Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Verk.72.5, CNM.2.46.69, unc, prachtige originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 1.700
  • Kavel 176
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Duit 1739, afslag in zilver(gew.3,76gr.),

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: mmt knol tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIAE / jaartal, PW.3009, CNM.2.46.96, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 140
  • Kavel 177
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-West Friesland

    Duit 1778, afslag in zilver(gew.4,2gr.),

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: in vier regels: . rozet . / WEST / FRISIA / jaartal, PW.3014.1, CNM.2.46.100, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 260
  • Kavel 178
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Halve Zeeuwse of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1591,

    Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.COMITATVS.ZEL. mt burcht. Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal, Delm.936, CNM.2.49.46, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 240
  • Kavel 179
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Nederlandse rijksdaalder 1660, PIEDFORT(gew.57,73gr.), Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, unc

    Taxatie / estimation
    € 5.000
    € 6.600
  • Kavel 180
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, PIEDFORT(gew.56,01gr.), Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.CO.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT. mt burcht, Delm.975, CNM.2.49.49, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 950
  • Kavel 181
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Zilveren dukaat 1747, PIEDFORT(gew.56,19gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.200
  • Kavel 182
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, PIEDFORT(gew.55,98gr.),

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, unc

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.250
  • Kavel 183
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, PIEDFORT(gew.55,90gr.),

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, gietgalletje, originele kleur, unc

    Taxatie / estimation
    € 700
    € 1.000
  • Kavel 184
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, PIEDFORT(gew.55,77gr.),

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 1.000
  • Kavel 185
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Zilveren dukaat 1795,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 290
  • Kavel 186
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Halve zilveren dukaat 1762,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT, Delm.1003, CNM.2.49.53, geschroefd met kabelrand, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 187
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Kwart zilveren dukaat 1762,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.1008, CNM.2.49.54, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 260
  • Kavel 188
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Kwart zilveren dukaat 1791,

    Delm.1008, CNM.2.49.54, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 189
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1661, PIEDFORT(gew.64,92gr.), Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. jaartal, Delm.1024, CNM.2.49.56, Passon geen prijs genoteerd, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 2.700
  • Kavel 190
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1758,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.58, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 191
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1766,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.58, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 192
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1660,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. jaartal, Delm.1051, CNM.2.49.59, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 180
  • Kavel 193
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Daalder van 30 Stuiver 1676,

    Vz: Versierd negenveldig schild: A Eerste Edele, B Middelburg, C Zierikzee, D Goes, E Tholen, F Vlissingen, G en I gedamasceerd, H Veere, waardeaanduidng erboven MO.NO.ARG.ORDIN.ZELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, Delm.1082, CNM.2.49.65, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 194
    2
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Daalder van 30 Stuiver 1683, PIEDFORT(gew.29,83gr.), Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE jaartal Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, Delm.1083, CNM.2.49.66, unc, buitengewoon mooie originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 1.750
    € 4.200
  • Kavel 195
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 1687, PIEDFORT(gew.62,67gr.), Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, gladde rand, Delm.1074, CNM.2.49.67, unc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 3.000
  • Kavel 196
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 1687, PIEDFORT(gew.63,28gr.), Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht., kabelrand, Delm.1074, CNM.2.49.67, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.300
  • Kavel 197
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    vervallen

  • Kavel 198
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Driegulden 1694,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.ZEEL Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1131, CNM.2.49.70, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 199
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Driegulden 1694, PIEDFORT(gew.62,50gr.), Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.ZEEL Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1131, CNM.2.49.70, unc

    Taxatie / estimation
    € 2.500
    € 4.800
  • Kavel 200
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Gulden 1763,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MON.ARG.ORD.FOE.BELG.ZELANDIÆ. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mt burcht HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1181, CNM.2.49.72, gietgalletje vz, overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 201
    3
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1753, PIEDFORT(gew.9.10gr.),

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGEN.ORDIN.ZEELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, Middelburgse vlag op de achtersteven ITA.RELINQVENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type II, CNM.2.49.89, fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 170
  • Kavel 202
    • M1801-Provinciaal
    • M1801-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1780,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, op de achtersteven een vlag met drie banen waarop een burcht ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 45