• Kavel 1
    • M2101-Antieke munten

    Sicily, Syracuse, Dionysos I, 405-367BC, AV Dekadrachme, hoofd jonge man, riviergod Anapis, naar links, EYPA voor het hoofd, korenaar achter hoofd/paard dravend naar rechts, 8 puntige ster boven paard, S.951, prachtig, uiterst zeldzaam in deze mooie kwaliteit!! Sicily, Syracuse, Dionysos I, 405-367BC, AV Dekadrachme, head young man, river god Anapis, to the left, EYPA in front of the head, ear of corn behind head / horse trotting to the right, 8 pointed star above horse, S.951, extremely fine, very rare in this beautiful quality !!

    Inzet
    € 2 500

  • Kavel 2
    • M2101-Antieke munten

    Thassaly Larissa 350-325BC, Drachme, grazend paard, ruim fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 3
    • M2101-Antieke munten

    Thrace, Danube regio type Tetradrachme, 2e-1e BC, imitatie Philips III van Macedonië, hoofd Heracles/zittende Zeus een Adelaar en scepter vasthoudend, cf.K.F. 157, prachtig

    Inzet
    € 300

  • Kavel 4
    • M2101-Antieke munten

    Sicily Siculo Punic 320-315BC, Tetradrachme, Persophone naar links met voor haar caduceus, kz. paardenhoofd naar links, geslagen in hoog reliëf , cf.S.6434, prachtig

    Inzet
    € 1 500

  • Kavel 5
    • M2101-Antieke munten

    Calabria Tarentum, Stater 272-235BC, jongetje te paard/Taras op dolfijn, zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 6
    • M2101-Antieke munten

    Thessalonisch Verbond, dubbele Victoriatus 196-146BC, Zeus kop/strijdende Athene naar rechts, S.2233, zeer fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 7
    • M2101-Antieke munten

    Kyme 160-140BC, AR Tetradrachme, hoofd van de amazone Kyme naar rechts, kz. paard naar rechts in afsnede MHTPQOANH, cf.4123, ruim prachtig

    Inzet
    € 750

  • Kavel 8
    • M2101-Antieke munten

    M.Atilius Saranus, As 148BC, Januskop/voorsteven, S.727, fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 9
    2
    • M2101-Antieke munten

    Flaccus 140 BC, denarri, Roma kop/Victoria in biga, S.104, Renius 138BC, Romakop/geiten biga, S.108, zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 10
    3
    • M2101-Antieke munten

    Fabius 102BC, denarius, S.2000, Pansa 90BC S.242, Sabinus 89BC, Sabynse Maagdenroof, S.240, ruim fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 11
    • M2101-Antieke munten

    Antonius Balbus 83-82BC, Serrate Denarius, kop Jupiter/Victoria in quadriga, mooi patina, ruim prachtig,

    Inzet
    € 100

  • Kavel 12
    • M2101-Antieke munten

    L.Marlius Torquates, Denarius 22BC, Romakop/Sulla in quadriga gekroond door vliegende Victoria, S.757, prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 13
    • M2101-Antieke munten

    Augustus 27-14BC, AR Denarius, RIC 207, prachtig

    Inzet
    € 85

  • Kavel 14
    • M2101-Antieke munten

    Nemausus Augustus en Agrippa, Dupondius na 10AD, kz. krokodil en palmboom, S.1731, zeer fraai/fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 15
    • M2101-Antieke munten

    Tiberius 14-37AD, Sestertius 36-37AD, DIVO/AVGVSO?SPQR, 4 olifanten een wagen trekkend waarin beeld van Augustus, S.1784, zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 16
    • M2101-Antieke munten

    Tiberius 14-37AD, AR Denarius, RIC 26, prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 17
    • M2101-Antieke munten

    Agrippa 37-41AD, AE As, Rome, RIC 58, bijna prachtig

    Inzet
    € 85

  • Kavel 18
    • M2101-Antieke munten

    Nero 54-68AD, AE Dupondius, Rome, RIC 296, bijna prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 19
    • M2101-Antieke munten

    Domitianus 81-96AD, AE As, RIC 397, mooi patina, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 20
    • M2101-Antieke munten

    Nerva 96-98AD, AR Denarius, RIC C16, zeer fraai

    Inzet
    € 65

  • Kavel 21
    2
    • M2101-Antieke munten

    Traianus 98-117AD, Denarius 103-111AD, staande keizer bekranst door Victoria, BMC.154, ruim zeer fraai; en Otacilla Severa, Antoninianus, staande pietas, S.9158, bijna prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 22
    • M2101-Antieke munten

    Traianus 98-117AD, AR Denarius, RIC 22, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 23
    • M2101-Antieke munten

    Traianus 98-117AD, AE Sestertius, RIC 432, zeer fraai

    Inzet
    € 65

  • Kavel 24
    • M2101-Antieke munten

    Hadrianus 117-138AD, AR Denarius, RIC 82, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 25
    • M2101-Antieke munten

    Hadrianus 117-138AD, Denarius 123AD, zittende Annona, cf S.3474, ruim zere fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 26
    • M2101-Antieke munten

    Hadrianus 117-138AD, Sestertius 136AD, Adventus, staande keizer en personificatie van Afrika, S.3559, ruim fraai/ruim zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 27
    • M2101-Antieke munten

    Antoninus Pius 138-161AD, Denarius 146AD, bliksem op zetel, S.4079, zeer fraai

    Inzet
    € 30

  • Kavel 28
    • M2101-Antieke munten

    Antoninus Pius 138-161AD, Denarius 151-2AD, staande Pietas, S.4097, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 30

  • Kavel 29
    • M2101-Antieke munten

    Marcus Aurelius 161-180AD, Denarius 164AD, staande Minerva, S.4929, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 30

  • Kavel 30
    • M2101-Antieke munten

    Lucius Verus 161-169AD, AR Denarius, RIC 566, prachtig

    Inzet
    € 60

  • Kavel 31
    • M2101-Antieke munten

    Marcus Aurelius 161-180AD, AR Denarius, RIC 163.4, ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 32
    • M2101-Antieke munten

    Faustina Junior, Denarius 161-175AD, zittende salus, slang voedend, S.5262, zeer fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 33
    • M2101-Antieke munten

    Lucilla Augusta 164-182AD, AR Denarius, RIC 781, bijna prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 34
    • M2101-Antieke munten

    Crispina 177-192AD, Vrouw van Commodus, AR Denarius, RIC 283, bijna prachtig

    Inzet
    € 65

  • Kavel 35
    • M2101-Antieke munten

    Augustus 177-192AD, AR Denarius, RIC 102, bijna prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 36
    • M2101-Antieke munten

    Claudius Albinus 193-195AD, AR Denarius, RIC 7c, bijna prachtig

    Inzet
    € 65

  • Kavel 37
    • M2101-Antieke munten

    Geta Caesar 198-209AD, AR Denarius, RIC 130, ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 38
    • M2101-Antieke munten

    Geta Caesar 198-209AD, AR Denarius, RIC 130, prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 39
    • M2101-Antieke munten

    Geta als Ceasar 198-209AD, Denarius, zittende Securitas, S.7200, prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 40
    • M2101-Antieke munten

    Julia Domna, Denarius 208AD, Hilaritas tussen 2 kinderen, S.6587, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 20

  • Kavel 41
    • M2101-Antieke munten

    Julia Soaemias Aug 218-222AD, AR Denarius, RIC 241, ruim prachtig

    Inzet
    € 70

  • Kavel 42
    • M2101-Antieke munten

    Julia Maesa Denarius 218-220AD, Pudicitia, S.7756/2, zeer fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 43
    • M2101-Antieke munten

    Alexander Severus 222-235AD, Drachme, Alexandrië, Homondia, dat.4431-2, KG62.140, zeldzaam, fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 44
    • M2101-Antieke munten

    Alexander Severus 222-235AD, Denarius, Mars met schild en speer, S.7882, bijna prachtig

    Inzet
    € 30

  • Kavel 45
    • M2101-Antieke munten

    Maximus I, Thrax 235-238AD, AR Denarius, RIC 12, ruim prachtig

    Inzet
    € 60

  • Kavel 46
    • M2101-Antieke munten

    Maximus I 235-238AD, AR Denarius, RIC 31, ruim prachtig

    Inzet
    € 65

  • Kavel 47
    • M2101-Antieke munten

    Otacilia 244-249AD, vrouw van Philippus I, Antonianus, kz. nijlpaard, S.2633, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 48
    3
    • M2101-Antieke munten

    Licinius II 317-324AD, Roma, Trier; Constantius II, staande keizer en Sasanid te paard Alexandrië(3 stuks)

    Inzet
    € 25

  • Kavel 49
    2
    • M2101-Antieke munten

    Constans 337-350AD, Siscia 349-350AD, Sassanid zittend naast paard, soldaat met speer. S.18682, prachtig; Constantius II 337-361AD, maiorina siscia 350AD, keizer met in iedere hand labarum, S.18084, bijna prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 50
    • M2101-Antieke munten

    Magnus Maximus 383-388AD, AR Denarius, RIC 84b, prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 51
    • M2101-Antieke munten

    Justinianus I 527-565AD, Follis, Cyzicus, Jaar 21, S.205, zeer fraai

    Inzet
    € 30

  • Kavel 52
    2
    • M2101-Antieke munten

    Judea AE, Herodes I 37-4, Reif 33, Pontius Pilatus 26-36AD, Reif 132-3, Herodes Agrippa 27-44AD, Reif 59, Antonius Felix 52-60AD, Reif 135, zeer fraai(4stuks)

    Inzet
    € 50

  • Kavel 53
    • M2101-Antieke munten

    Judea, 1e opstand 66-70AD, 1/8 AE, jaar 4(69-70AD), Reif 6, zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 54
    2
    • M2101-Antieke munten

    Bella II, Hungary, penning 1131-1141 en obool 12e eeuw, prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 55
    3
    • M2101-Antieke munten

    Maximianus 286-305AD, Antoninianus Ticinum 286AD, staande Hercules, Maximinus I als Caesar 305-310AD, Follis, Ticinum 305-306AD, staande Moneta; idem Alexandrië 308AD, Mars met trofee, ruim zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 56
    2
    • M2101-Antieke munten

    Byzanthijns, Justianianus I 527-565AD, Follis, Karthago, S.257; Mauricius Tiberius 582-602, S.607, bijna zeer fraai/fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 57
    4
    • M2101-Antieke munten

    Ortokiden van Mardin Najm Aladin Alpi 1152-76AD, Mitch 1030; Hogan Aladin Yuluk Arslam 1184-1201AD, Mitch 1035-36, Zangids v Mosul Kuth al Din Modud Zangi, 1149-1170AD, Mitch 1117-9(4 stuks)

    Inzet
    € 75

  • Kavel 58
    2
    • M2101-Antieke munten

    Ortokiden van Mardin, Nasir al Din Urbuk Arslan 1201-1239AD, Mitch 1071, BENEE ZENGEE, Kuth-ed-deen Mohammad 1197-1219AD, BMC 629-631, zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 59
    3
    • M2101-Antieke munten

    Nagieting van Valerio Belli 1468-1546, 2 stuks van Valerio Belli 1468-1546 o.a. van C.Marius; bijgevoegd gelobte schijf(36mm.) met borstbeeld van Balbinus en Pupienus

    Inzet
    € 50

  • Kavel 60
    3
    • M2101-Antieke munten

    Nagietingen van Paduanen, ontwerper Giovanni da Cavino 1500-1570, geboren in Padua(vandaar de naam voor zijn navolgingen "Paduanen", Titus (Judaeca Capta); Domitianus, Antonous

    Inzet
    € 50

  • Kavel 61
    • M2101-Antieke munten

    MIDDELEEUWEN, lotje munten, in map

    Inzet
    € 50

  • Kavel 62
    • M2101-Antieke munten

    MIDDELEEUWS, lotje van 5 munten, in map

    Inzet
    € 40

  • Kavel 63
    • M2101-Antieke munten

    LOT DIVERS GRIEKENLAND, zilver 7 stuks(o.a. Rhodos), Romeins Denarii, 5 stuks, Antonininiani, 45 stuks, tetricus, Tacitus, Treb. Gallus; Folles, 5 stuks, Aes II, 13 stuks, diverse Aes muntjes o.a. Italië, Middeleeuws en later, 12 stuks, in cassette

    Inzet
    € 200

  • Kavel 64
    • M2101-Antieke munten

    GRIEKS/ROMEINS, koperen munten, 3e-1e eeuw voor Christus, 5 stuks, bijgevoegd 6 Joodse muntjes en Grieks-Romeinse koperen munten, 1e-3e Eeuw na Christus, o.a. Spanje, Antiochié, 46 stuks, in 2 cassettes

    Inzet
    € 100

  • Kavel 65
    • M2101-Antieke munten

    GRIEKS/ROMEINS, niet originele Griekse, Romeinse en Byzanthijnse munten waaronder mooie Sestertii, 34 stuks, in cassette

    Inzet
    € 50

  • Kavel 66
    • M2101-Antieke munten

    GRIEKS/BYZANTHIJNS, lotje waarbij sommige gedetermineerd, in album

    Inzet
    € 100

  • Kavel 67
    • M2101-Antieke munten

    ROMEINS, Tetrarchie, periode 284-, Folles, o.a. Diocletianus, Maximianus, Maximinus, Maxentius, 22 stuks, in cassette

    Inzet
    € 250

  • Kavel 68
    • M2101-Antieke munten

    LAAT ROMEINS, Periode 307-, Follis en Centionalis, Aes II, III, IV o.a. Constantijn de Grote, Licinius, Magnentius, Lulianus, Valens, Grationus, Theodosius, 195 stuks, in 2 cassettes

    Inzet
    € 250

  • Kavel 69
    • M2101-Antieke munten

    ROMEINS, koperen munten 1e-3e Eeuw AD, veelal Sestertii(20 stuks), waaronder As van Domitianus, Dupondius van traianus, bijgevoegd Byzanthijnse koperen munten, periode 518-1100 AD en ringetje, in totaal 78 stuks, in 2 cassettes

    Inzet
    € 200

  • Kavel 70
    • M2101-Antieke munten

    ROMEINS, munten collectie, groot aantal allen gedetermineerd, in album

    Inzet
    € 200

  • Kavel 71
    • M2101-Antieke munten

    LAAT ROMEINS, Follis, centenionalis (Aes III-IV) periode 300-, mooie kwaliteit!. o.a. Constantijn de Grote, Crispus, Licinius I, Serapis, totaal 31 stuks, in cassette

    Inzet
    € 150

  • Kavel 101
    • M2101-Penningen en Onderscheidingen
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1775, Beloningspenning Amsterdamse Maatschappij tot Redding van Drenkelingen, redding van drenkeling en wegzenden van de dood, kz. naam van Dr. Flebbé, arts die hem er weer bovenop hielp, hij redde Joh. Rauwaan te Breda, die in beschonken toestand te water was geraakt, hij deelde de waarde van de penning met de redder, met mooi bewerkte hanger, door Holtzhey, AU 36,2 mm., 21,23gr. ruim zeer fraai

    Inzet
    € 750

  • Kavel 102
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1792, Beloningspenning Amsterdamse Maatschappij tot Redding van Drenkelingen, redding van drenkeling en wegzenden van de dood, op naam van Pieter Mast, twee penningen uitgegeven voor de Chirurgijn en redder en ieder FL 11,25, door Holtzhey, AR 36,2mm., 15,77gr., ruim prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 103
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1844, Beloningspenning Amsterdamse Maatschappij tot Redding van Drenkelingen, redding van drenkeling en wegzenden van de dood, op naam van de Mol, door Holtzhey, AR 36.2mm., 20,68gr., prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 104
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1846(1841), Rotterdam Beloningspenning van de Zuid Hollandsche Maatschappij tot redding van Schipbreukelingen, Redding van drenkeling bij een op het strand vastgelopen schip, kz.lauwerkrans van eikenloof met strik omgeven door geslagen tekst 'Zuid-Hollandsche Maatschappij tot redding van schipbreukelingen te Rotterdam' en gegraveerd op naam van van Gyzelen, Dirks 593, AU 54mm., 84,58gr., ruim prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 105
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1850, Beloningspenning Amsterdamse Maatschappij tot Redding van Drenkelingen, redding van drenkeling en wegzenden van de dood, op naam van Jongkind, door Holtzhey, AR 36,2mm., 16gr., prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 106
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1859(1841), Rotterdam Beloningspenning van de Zuid Hollandsche Maatschappij tot redding van Schipbreukelingen, Redding van drenkeling bij een op het strand vastgelopen schip, kz.lauwerkrans van eikenloof met strik omgeven door geslagen tekst 'Zuid-Hollandsche Maatschappij tot redding van schipbreukelingen te Rotterdam' en gegraveerd op naam van Christophersen, AR 54mm.,62,66gr., Dirks 593, prachtig, in origineel schroefdoosje

    Inzet
    € 200

  • Kavel 107
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1868(1841), Rotterdam Beloningspenning van de Zuid Hollandsche Maatschappij tot redding van Schipbreukelingen, Redding van drenkeling bij een op het strand vastgelopen schip, kz.lauwerkrans van eikenloof met strik omgeven door geslagen tekst 'Zuid-Hollandsche Maatschappij tot redding van schipbreukelingen te Rotterdam' en gegraveerd op naam van H.F. van Striemen, 20 September 1868, AU 44.46mm, 35,32gr., van der Kellen, RR in goud, zeer zeldzaam!! in origineel ebbenhouten schroefdoosje, unc

    Inzet
    € 1 500

  • Kavel 108
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1875(1841), Rotterdam Beloningspenning van de Zuid Hollandsche Maatschappij tot redding van Schipbreukelingen, Redding van drenkeling bij een op het strand vastgelopen schip, kz.lauwerkrans van eikenloof met strik omgeven door geslagen tekst 'Zuid-Hollandsche Maatschappij tot redding van schipbreukelingen te Rotterdam' en gegraveerd op naam van de Korte, Dirks 594, AU 45 mm., 43,93gr., ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 109
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1875(1841), Rotterdam Beloningspenning van de Zuid Hollandsche Maatschappij tot redding van Schipbreukelingen, Redding van drenkeling bij een op het strand vastgelopen schip, kz.lauwerkrans van eikenloof met strik omgeven door geslagen tekst 'Zuid-Hollandsche Maatschappij tot redding van schipbreukelingen te Rotterdam' en gegraveerd op naam van de Groen, Dirks 593, AU 54 mm., 81,71gr., ruim prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 110
    2
    • M2101-Drenkelingpenningen

    1924, Zuid Hollandsche Reddings maatschappij herinneringsplaquette eeuwfeest met een roeireddingsboot onderweg naar een schip in nood, tevens zilveren ex. op houten blokje

    Inzet
    € 75

  • Kavel 111
    • M2101-Historiepenningen op jaartal

    1670, Utrecht, smedegildt, Het Eloyen Gasthuis, vz. aambeeld waarbij gekroond stadswapen/gekroonde voorhamer, handschroef, tang, Dirks. plaat XXXVII.I, AE31, prachtig

    Inzet
    € 35

  • Kavel 112

    1672, Moord op Johannes & Cornelis de Witt. Dubbelportret naar rechts. / Achtregelig gedicht. Randschrift: * VIOLENTA MORTE DELETI HAGÆ COMITIS 20 AVG: AO• 1672 AR 48,5 [41,98 gr.]. vL III-87.3; KPK 1081, unc

    Inzet
    € 150

  • Kavel 113

    1675, Marga de Vries, Marga de Vries/Yonge dochter//overleeden den/14 october 1675/Yn de Beverwijck, AR(gegoten), 49mm., zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 114

    Z.J.(ca.1700) Schutterspenning Hoorn, schutter met musket, kz. eenhoorn met wapen van Hoorn tussen st. Joris en st. Sebastiaan, v. Orden pl.7.2, AR, 37.7mm., zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 115

    17e Eeuw, Huwelijkspenning, zilver verguld gegoten, met de in de tekst gegraveerd: Kostelick is het Gout de liefde meer door twee verbonden en den heer+ verbonden op den 12 April ano 16.., Sebastian Dadler, 59.1mm, 50.9 gram, afgehaald draagoog, prachtig

    Inzet
    € 750

  • Kavel 116

    Z.J.(17e Eeuw), Turfdragers Gilde, Turfdragers met mand, AE 28mm., Dirks IX.106, gegoten messing, zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 117

    1705, 's Hertogenbosch, stadhuispenning, stadsaanzicht wapen met 2 wildemannen, gerechtigheid en nijverheid, med. Th. van Berkel, Snoeck 4, prachtig

    Inzet
    € 90

  • Kavel 118

    (1713), 's Hertogenbosch, liggende riviergod, staande Minerva, Snoeck 13, zeldzaam, ruim zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 119

    1734, Huwelijk van Willem Karel Hendrik Friso met Prinses Anna van Engeland, med. M. Holtzhey, KPK2512, vL.86, zeldzaam, prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 120

    1737, Inhuldiging op Prins van Oranje als Baron van Breda, door N. van Swinderen, vz. Prins en Prinses in rijtuig, kz. wapenschilden met dragers onder kroon, zilver 41 mm, zeldzaam, prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 121

    1737, Op de Inhuldiging van de prins en prinses van Oranje als Heer en Vrouwe der Baronie van Breda, vz. gekroonde wapenschilden van de Prins en Prinses, Pelikaan in nest, haar jonge voedend met haar bloed, vL.118, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 122

    1739, 's Hertogenbosch, stadhuis penning, Snoeck 53, zeer fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 123

    1748, 's Hertogenbosch, dubbele Stadhuispenning, AR, Snoek 66, prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 124

    1751, Inhuldiging Prins Willem IV tot Markgraaf van Vlissingen en Veere, vz. stadhuis van Veere, med. N. van Swinderen, KPK2949, zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 125

    1744-1753, Vroedschapspenning Den Haag door N. van Swinderen, AR37mm., JMP1930, pl.1.5, bijna prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 126

    1757, Amsterdam, 100 Jaar gereformeerd Diaconie Weeshuis, med. van Moelingen, Weeshuis/Milddadigheid strooit geld naar Weeskinderen, vL.343, AR, zeer fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 127

    1766, Strooipenning bij de inhuldiging van Willem V, als markgraaf van Vlissingen en Veer, AR 26mm, vL.408, prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 128

    1770, Geboorte Prinses Louise in 1770, Vz. Bb. Willem IV, kz. zittende Maagd in tuin ontvangt kind van engel neerdalend op wolk, Nederlandse leeuw kijkt toe, med. G. van Moelingen, vL.441, prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 129

    1770, Geboorte Prinses Louise, knielende Hollandia neemt kind van engel in ontvangst, med. van Moelingen, prachtig

    Inzet
    € 45