• Kavel 130
    • M2101-Penningen en Onderscheidingen
    • M2101-Historiepenningen op jaartal

    1772, Tweede Eeuwfeest van de Bevrijding van Vlissingen, med. Scepp, vL.464, KPK324, ruim prachtig

    Inzet
    € 65

  • Kavel 131

    1776, 's Hertogenbosch, dubbele stadhuispenning, 25-jarig Gouverneurschap van de Hertog van Brunswick-Wolfenbuttel, de Hertog en de Stedenmaagd, stadsaanzicht, waarboven vliegende Genius met Wapenschild van de Hertog, prachtig, Snoeck 78, prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 132

    1776, Stadhuispenning, 25 Jaar gouvernementschap van de Hertog van Brunswick Wolfenbuttel, med. Th. van Berckel, Snoeck 79, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 133

    1785, 's Hertogenbosch stadhuispenning, stads aanzicht waarboven wolk met stadswapen/zittende Stedemaagd, med. Th. van Berckel, Snoeck 83, ruim prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 134

    1786, Zierikzee feesten wegens verdrag van Fontainebleau, med. de Meyer, wapens van Frankrijk en Nederland/Stadswapen van Zierikzee, daaronder 9-regelige tekst, AR 34,4mm, vL.641, prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 135

    1786, Beëdiging Regerings Reglement op de Neude te Utrecht, vL.639, KPK34373, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 136

    1793, Willem IV aanvaardt het commando over Zuid Holland, de Prins als Mars, 8-regelige tekst, med. G. Steenbeek, vL.809a, KPK3029, draaggaatje, prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 137

    1796, Eerste statenvergadering in de Bataafse Republiek, med.Calker, MAIESTAS / POPULI in lauwerkrans / kz. 7-regelige tekst, AR35.7mm., vL.837, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 138

    18e EEUW, Gorlitzer Shekel, naieve nabootsing van een Shekel, geslagen in de 18 eeuw, Joodse Opstand in 67AD, rokende beker, zeer fraai

    Inzet
    € 15

  • Kavel 139

    1802, Eerprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, door J.G. Holtzhey. Minerva gezeten naast schild met Medusakop, geeft boek aan geknield figuur. Met wapen van de Generaliteit. Kz. omschrift rondom lauwerkrans. op naam van Cornelis de Graaf, VvL. 617a., AR 39,4mm, bijna prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 140

    1814, Prijspenning tot het nut van 't Algemeen door J. Elion, Genius met krans en toorts zweeft boven twee halfnaakte kindertjes, kz. inscriptie in krans met omschrift, op naam van Marretje Gerritsen 40-jarigen Dienst, AR 51mm, Zwiers 516, unc

    Inzet
    € 75

  • Kavel 141

    1823, Haarlem, Laurens Jansz/Koster/Boekdrukkunst, het monument in de Haarlemmerhout tussen cipressen, Dirks 215, pracht exemplaar, unc

    Inzet
    € 50

  • Kavel 142

    1827, Eerprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, door J.G. Holtzhey. Minerva gezeten naast schild met Medusakop, geeft boek aan geknield figuur. Met wapen van de Generaliteit. Kz. omschrift rondom lauwerkrans. op naam van Johannes Franco Beyen, VvL. 617a.AR 39,4 mm, prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 143

    1827, Graven van het kanaal van Terneuzen naar de zee, vz. Bb. van Willem I naar links, med. Braemt, kz. staande Neptunus op voorsteven en zittende Ceres aan zijn voet, Dirks 297, AE 46mm, ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 144

    1831, Tiendaagse Veldtocht, Vz. wapen van de Utrechtse Universiteit/6-regelige tekst in latijn(aan de Academieburgers die het vaderland verdedigden hebben curatoren dit geschonken), AE35, met naam van de student Jager in de rand Cf van Setten, Hofstee 136, prachtig, in ivoren schroefdoosje

    Inzet
    € 150

  • Kavel 145

    1832, Eerprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, door J.G. Holtzhey. Minerva gezeten naast schild met Medusakop, geeft boek aan geknield figuur. Met wapen van de Generaliteit. Kz. omschrift rondom lauwerkrans. op naam van Geurt Arendse, VvL. 617a.AE 39,4mm, prachtig

    Inzet
    € 25

  • Kavel 146

    1832, Bezetting Citadel Antwerpen, medaille der commissie van Erkentenis, Romeinse krijger met schild speren afwerend/ 5 ingestempelde rozetten in krans, AE52mm., Bax 47, prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 147

    1834, 200- Jarig bestaan van het Seminarium der remonstranten te Amsterdam, med. van Kellen, staande vrouw met palmtak bij zetel, Bb. Episcopius, in mirtenkrans 7-regelige tekst, Dirks 499, AR 45mm, ruim prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 148
    2

    1834, Nut van Het Algemeen, 50 Jarig bestaan, Kz. 4-regelige tekst, vdKellen, AR, unc

    Inzet
    € 25

  • Kavel 149

    1834, Maatschappij tot nut van 't Algemeen, 50 jarig bestaan, vd.Kellen, AR. 36mm., in houten schroefdoosje, unc

    Inzet
    € 35

  • Kavel 150

    1836, Stadhuis Rochelle, reden voor het slaan van deze penning is onbekend, med. Arnand Auguste Caqué, AR 28.4mm, prachtig

    Inzet
    € 25

  • Kavel 151

    1841, Willem II, beschermheer Koninklijke Yachtclub, buste van Koning naar links, kz. wapen KNYC gehouden door 2 leden in kostuum, randinscriptie Wilem II, Koning der Nederlanden van P. Struuk 1856, tikje in rand overigens prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 152

    1844, Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866), door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van A Librecht Le Zwijn, Dirks 559, AR 44.4mm, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 153

    1845, Opening en inwijding van de Beurs van Amsterdam, gezicht op de beurs, tekst, Dirks 641, AE47mm., med. van de Kellen, unc

    Inzet
    € 25

  • Kavel 154

    1849(1839), Eereprijspenning, tot het Nut van het Algemeen op naam van Adriaan Biersteker, AE44.5mm., vd. Kellen, Dirks 559, prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 155

    1850, Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866), door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van Pieter Hoek, Dirks 559, AR 44.4mm, met draagoog en lint, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 156

    1851(1839), eereprijspenning, tot het Nut van het Algemeen op naam van Bartje van der Vlerk, AR44.5mm., vd. kellen, Dirks 559, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 157

    1855, Petrus de Raadt bij het 35-Jarig bestaan van Kostschool Noorthey te Voorschoten, unc

    Inzet
    € 30

  • Kavel 158

    1855(1839), Eereprijspenning, tot het Nut van het Algemeen op naam van Marion Onderwijzer, AR44.5mm., vd. Kellen, Dirks 559, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 159

    1864, Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866), door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van van de Heide Dirks 559, AR 44.4mm, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 160

    1868, Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866), door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van H.Vos, Dirks 559, AR 44.4mm, prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 161

    1870, Rode Kruis, penning van Verdienste, med. S. de Vries, vlag van het Rode Kruis, wapen van Genève binnen wapens van de 20 lidstaten, Zw.174, prachtig

    Inzet
    € 60

  • Kavel 162

    1871, Prijspenning tot het nut van 't Algemeen door J. Elion, Genius met krans en toorts zweeft boven twee halfnaakte kindertjes, kz. inscriptie in krans met omschrift, op naam van AH Lier, wel beproefde trouw, AR 51mm, Zwiers 516, ruim prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 163
    2

    1887(1849), Rijkspenning voor Teekenscholen, vd. Kellen, AR en AE, 37.5 en 50mm., randtikje en prachtig

    Inzet
    € 65

  • Kavel 164

    1894, Amsterdam Bakkerij en Voedings Tentoonstelling, wapens van Nederland en Waldeck Pyrmont, krans van korenaren, klaprozen en korenbloemen, Zwiers 213, AR47mm., ruim prachtig

    Inzet
    € 35

  • Kavel 165

    1898, J.P. Oortman Gerlings, 50 Jaar lid der kassiersfirma Chr. Oortman & Zoon, te Utrecht, vz. het familiewapen van de Jubilaris, Zwierzina, brons 40mm, ruim prachtig

    Inzet
    € 10

  • Kavel 166

    Z.J., Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866), door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van Schuitemaker, secretaris dept. Workum, Dirks 559, AR 44.4mm, ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 167

    Rond 1900, Prijspenning Wilhelmina, staande Victoria met palmtak, med. J.H. Baars, gew.33gr., AR45mm, ca. prachtig

    Inzet
    € 20

  • Kavel 168

    1900, Paul Kruger, vz. Bb. naar rechts, kz. Eiketak met tekst, med. A. Scharff, AE 40mm, unc

    Inzet
    € 20

  • Kavel 169

    1901, Amsterdam 50 Jaar schutterij Claudius Civilis, med. Postumus, Vz. Bb. naar rechts, kz. stadswapen, Zwiers 234, AR 40,5mm, prachtig

    Inzet
    € 25

  • Kavel 170

    1904, Herdenking van het Turfschip van Breda, onthulling van beeld van de turfschipper te Leur, ruim prachtig

    Inzet
    € 20

  • Kavel 171

    1906, Prijspenning tot het nut van 't Algemeen door J. Elion, Genius met krans en toorts zweeft boven twee halfnaakte kindertjes, kz. inscriptie in krans met omschrift, op naam van Berend Jan Bats, trouwe dienst, AR 51mm, Zwiers 516, ruim prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 172
    2

    1907, 2e Vredes Conferentie 's Gravenhage, draagpenning voor de afgevaardigen door J.C. Wienecke, gezicht op de ridderzaal HAGAE COMITIS/MCMVII, kz. tekst boven inscriptie veld met bol oog ring en origineel blauw lint op naam van Gustaf de Klint, in originele doos, unc

    Inzet
    € 750

  • Kavel 173

    1909, prijspenning met afbeelding Hendrik, Prins der Nederlanden, Middelburg Huisvlijt Tentoonstelling, AR, 44,5mm, Begeer Utrecht, ruim prachtig

    Inzet
    € 30

  • Kavel 174

    1915, 1890-1915 Amsterdams A Cappella Koor, op naam van den Heer C.Vorrink, vz. Sweelinck, med. J.J. van Goor, AR, KB.1163A, zeldzaam, ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 175

    1931, Nederlandse Onderzeedienst 25 Jaar, Onderzeeboot, boven Zeeuws wapen/anker boven bruinvis, med. Chris van de Hoef J.P. 251, AE50mm., prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 176

    1937, Prijspenning Departement van Defensie, gekroond wapen van Nederland gebonden door 2 leeuwen, AR 40mm, med. van der Hoef, cf.J.P.195, prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 177

    Z.J., Sport prijspenning, Sportvereniging Scalo Amsterdam, "Door gezondheid van geest en leden omhoog"Bestuur Scalo, eenzijdig brons met draagoog, prachtig

    Inzet
    € 25

  • Kavel 178

    1966, penning Michiel de RUYTER, Pugnando, naslag KNM, vz. Buste Michiel de Ruiter, kz. scene van de 4 daagse zeeslag in 1666(naar van Loon), gesigneerd C.A.D.F., zilver 127 gram, diam. 72mm, Christoffel Adolphi, ruim prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 179

    1966, 25 Jarig Huwelijk Beatrix en Claus, vz. beider portretten, kz. wapen van Zeeland, zilveren Huwelijk, AR.50mm., prachtig

    Inzet
    € 30

  • Kavel 180

    1973, Herdenking Inname van den Briel in 1573, AR, unc

    Inzet
    € 15

  • Kavel 181

    20e Eeuw, 60 Jaar CNV, op houder en penning Rode kruis, prachtig

    Inzet
    € 25

  • Kavel 182
    • M2101-Onderscheidingen

    KRUIS VOOR KRIJGSVERRICHTINGEN, met geel legioen lint en gesp, Atjeh 1873-1890, 39x39

    Inzet
    € 25

  • Kavel 183
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING VOOR IJVER EN TROUWE DIENST 1872, vz. portret Willem III, kz. tekst binnen lauwerkrans, brons ovaal, 26x31mm, oranje lint

    Inzet
    € 40

  • Kavel 184
    • M2101-Onderscheidingen

    EREMEDAILLE 1892, Verbonden aan de Oranje Nassau, gekroonde ronde medaille, kz. Maltezer kruis met Leeuw, Je maintiendrai, kz. gekroonde W, God zij met ons met lint met 5 banen, prachtig

    Inzet
    € 35

  • Kavel 185
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING, Verzetsster Zuid Oost Azië 1942-1945, ingesteld in 1948, vz. 6 puntige vlammende ster, De Geest Overwint, kz. 5-regelige tekst, brons 40x40 met paars oranje lint

    Inzet
    € 45

  • Kavel 186
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING, Ridder halskruis Orde van Oranje Nassau, zilver met blauw wit emaille met lint en draagmedaille klein, in origineel doosje

    Inzet
    € 150

  • Kavel 187
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING, ORDE VAN DE NEDERLANDS LEEUW, wit geëmailleerd kruis met blauw medaillon VIRTUS/NOBILITAT, kz. Nederlandse Leeuw, verguld zilver, origineel lint, blauw emaille iets beschadigd

    Inzet
    € 100

  • Kavel 188
    2
    • M2101-Onderscheidingen

    INHULDIGINGS MEDAILLE, en Huwelijks medaille Beatrix, aan draaglint in originele doosjes

    Inzet
    € 65

  • Kavel 189
    • M2101-Onderscheidingen

    EREMEDAILLE VAN VOORTVARENDHEID EN VERNUFT, Huisorde van Koninklijk Huis Orde van Oranje ingesteld 1905, portret Wilhelmina naar links, kz. wapenschild met versierd draagoog en oranje lint, in zilver en brons

    Inzet
    € 200

  • Kavel 190
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING BELGIË, Order van Leopold, L'Union fait la Force, met glad magenta lint

    Inzet
    € 40

  • Kavel 191
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING DUITSLAND, Kruis van Oorlogsverdienste Eerste Klasse, maker Deschler, in origineel doosje

    Inzet
    € 100

  • Kavel 192
    2
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING DUITSLAND WWI, (2x) Algemene 2e klas Militaire WWI 1914-1918 onderscheiding Preussen, met twee verschillende draaglinten

    Inzet
    € 50

  • Kavel 193
    2
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING DUITSLAND 1914, "tapfer und Trau, verguld met lint en Ëhrenzeichens 1900, Verdienst am stat met lint

    Inzet
    € 50

  • Kavel 194
    • M2101-Onderscheidingen

    NEDERLAND MOBILISATIEKRUIS, miniatuur, brons toegevoegd diverse penningen, speldjes, lintjes, strikjes etc., Patriotische speldjes, metalen blokje, stempel etc., in doosje van Wielik, leveranciers van de Kanselaardij der Nederlandse Orden, in doosje

    Inzet
    € 100

  • Kavel 195
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING BELGIË, doosje met 12 verschillende onderscheidingen, interessante samenstelling waaronder in originele cassettes, in doosje

    Inzet
    € 200

  • Kavel 196
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDINGEN DENEMARKEN, onderscheidingen en lint, in originele cassette, tevens 22 diverse andere onderscheidingen, interessant, in doosje

    Inzet
    € 200

  • Kavel 197
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING KAMEROEN, onderscheiding en draagpenning, in cassette, zeer attractief

    Inzet
    € 50

  • Kavel 198
    • M2101-Onderscheidingen

    ONDERSCHEIDING OOSTENRIJK, onderscheiding met oorkonde en draaglint, in doosje

    Inzet
    € 40

  • Kavel 199
    • M2101-Onderscheidingen

    PENNINGEN/ONDERSCHEIDINGEN, groot aantal diversen waaronder Zweden, België etc., 29 stuks, in doosje

    Inzet
    € 100

  • Kavel 201
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Gelderland

    Gouden Zonnekroon van 42 Stuivers 1544, vz. Gekroond Wapenschild van Oostenrijk-Bourgondië tussen twee vuurijzers met vonken binnen een cirkel. In de buitencirkel de tekst CAROLVS.D:G:ROM.IMP.Z.HISP.REX.D′.GE, kz. Kort kruis met lelies aan de uiteinden, in de hoeken om en om een burcht en dubbelkoppige adelaar, binnen een cirkel. In de buitencirkel de tekst DA.MICHI.VIRTVTE.CONTR.HOST'. en Gelders kruis, Delmonte 625, vGH.186-4, zeer fraai

    Inzet
    € 500

  • Kavel 202
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Gelderland

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1561, Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHILIPPVS.D.G.HISPA.REX.DVX.GELR jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies. DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt Gelder kruis, Delm.31, CNM.2.17.9, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 203
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Gelderland

    Zilveren dukaat 1699, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 204
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Gelderland

    Dukaton of zilveren rijder 1767, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONF - BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. rozet, Delm.1010, CNM.2.17.132, ruim prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 205
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Graafschap Holland, stuiver 149(7), Philips de Schone 1478-1506, vGH.112.6b, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 206
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Graafschap Holland, halve reaal z.j. Karel V 1521-1529, vGH.191.6a, vGH., bijna zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 207
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder z.j., Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, mt rozet eronder PHILIPPVS.D:G.HISP.REX.C.HOL. Kz Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS. - MIHI. - ADIVTOR, vGH.212/11a, CNM.2.28.16, fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 208
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Philips II (1555-1598), Tiende Philipsdaalder z.j., Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, mt rozet eronder PHILIPPVS.D.G.HISP.REX.C.HOL. Kz: Gekroonde vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies mt rozet DOMINVS.MIHI.ADIVTOR, vGH.213/11a, CNM2.28.22, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 209
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1568, Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.Z.REX.C.HOL mt rozet Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.94, CNM.2.28.33, fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 210
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, bijna prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 211
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 75

  • Kavel 212
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1599/98, Delm.831, CNM.2.28.66, zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 213
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet 1589, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend,.gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw mt rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.870, CNM.2.28.67, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 214
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Nederlandse, Unie- of Leicesterrijksdaalder 1584, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker* CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRECV’- HOL. mt rozet Kz: Samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r de wapens van Gelderland, Vlaanderen en Holland en onder die van Zeeland, Utrecht en Friesland. Jaartal erboven MO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.900, CNM.2.28.60, bijna prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 215
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1674, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 216
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1789, Delm.1014, CNM.2.28.84, ca. zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 217
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Gulden 1680(ontwerp), Vz: Klimmende leeuw MONETA ORDINVM HOLLANDIÆ. jaartal Kz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden VIGILATE DEO CONFIDENTES, Delm.1170, CNM.2.28.93, uiterst zeldzaam, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 1 000

  • Kavel 218
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Provinciale Gulden 1681, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, met waardeaanduiding 1-G, Delm.1172, CNM.2.28.98, zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 219
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Provinciale Gulden 1681, met waardeaanduiding G-1, Delm.1172, CNM.2.28.98, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 220
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Provinciale Gulden 1682, Delm.1172, CNM.2.28.98, ruim zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 221
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Halve provinciale gulden 1681, Vz: Gekroond provinciewapen. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1196, CNM.2.28.99, bijna prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 222
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Halve provinciale gulden 1682, Delm.1196, CNM.2.28.99, prachtig

    Inzet
    € 300

  • Kavel 223
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Halve provinciale gulden 1682, Delm.1196, CNM.2.28.99, variëteit zonder waardeaanduiding op vz., prachtig/ruim prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 224
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Halve provinciale gulden 1688, Delm.1196, CNM.2.28.99, ca. zeer fraai

    Inzet
    € 250

  • Kavel 225
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Halve provinciale gulden 1692, Delm.1196, CNM.2.28.99, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 226
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Generaliteitsgulden 1713, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 227
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Generaliteitsgulden 1714, Delm.1179, CNM.2.28.104, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 228
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Generaliteitsgulden 1716, Delm.1179, CNM.2.28.104, ca. zeer fraai

    Inzet
    € 30

  • Kavel 229
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Generaliteitsgulden 1721, Delm.1179, CNM.2.28.104, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 60

  • Kavel 230
    • M2101-Provinciaal
    • M2101-Holland

    Generaliteitsgulden 1735, Delm.1179, CNM.2.28.104, fraai/ruim fraai

    Inzet
    € 10