• Kavel 101
    • M0902-Provinciaal
    • M0902-West-Friesland, Het gewest

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1592

    , Vz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns. MONE.NO.ARG.DO - MI.WESTFRISIAE mmt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal Delm.923, Cnm.2.46.27, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 230
  • Kavel 102
    • M0902-Provinciaal

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1593

    , Delm.924, Cnm.2.46.28, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 190
  • Kavel 103
    • M0902-Provinciaal

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1596 over 1593

    , Delm.924, Cnm.2.46.28, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 170
  • Kavel 104
    • M0902-Provinciaal

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1597

    , Delm.924, Cnm.2.46.28, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 105
    • M0902-Provinciaal

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1598

    , Delm.924, Cnm.2.46.28, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 106
    • M0902-Provinciaal

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 107
    • M0902-Provinciaal

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1598 over 1597

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 180
  • Kavel 108
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1612

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het landschapswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechterhand mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.WEST - FRI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden breedarmig kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.940, Cnm.2.46.31, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 109
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Delm..940, Cnm.2.46.31, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 110
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Delm.940, Cnm.2.46.31, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 111
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Delm.940, Cnm.2.46.31, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 112
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 113
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1673

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt of mt, Delm.970, Cnm.2.46.33, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 114
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1699

    , Delm.971, Cnm.2.46.34, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 115
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1785

    , Delm.971, Cnm.2.46.34, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 116
    • M0902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1771

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, Cnm.2.46.41, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 117
    • M0902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1775

    , Delm.1022, Cnm.2.46.41, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 118
    • M0902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1780

    , Delm.1022, Cnm.2.46.41, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 119
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1694

    , Generaliteits, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.WESTFRISIAE mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, Cnm.2.46.54, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 75
  • Kavel 120
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1786 overslag

    , Delm.1147, Cnm.2.46.55, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 121
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1793

    , Delm.1147, Cnm.2.46.55, origineel gietgalletje, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 122
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1793

    , Delm.1147, Cnm.2.46.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 123
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1793

    , Delm.1147, Cnm.2.46.55, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 124
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1793 over 1785, Delm.1147, Cnm.2.46.55, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
  • Kavel 125
    • M0902-Provinciaal

    Driegulden 1794

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 85
  • Kavel 126
    • M0902-Provinciaal

    Gulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF wel mmt, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, Cnm.2.46.57, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 127
    • M0902-Provinciaal

    Scheepjesschelling 1757 over 1756

    , Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRI jaartal en mmt Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Verk.72.5, Cnm.2.46.70, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 128
    • M0902-Provinciaal

    Enkhuizen, Zilveren dukaat 1676

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om het middel, de rechterhand aan het gevest van zijn zwaard en met de linker het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.WEST.F Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT. jaartal., Delm.972, Cnm.2.15.2, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 129
    • M0902-Provinciaal

    Enkhuizen, Scheepjesschelling van 6 stuiver 1678

    , Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding (6 - S) ter weerszijden MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIAE. jaartal Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Verk.72.4, Cnm.2.15.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 130
    • M0902-Provinciaal

    , Verk.72.4, Cnm.2.15.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 131
    • M0902-Provinciaal
    • M0902-Zeeland, Provincie 1581-1795

    Snaphaanschelling van 6 stuiver 1670

    , Vz: Lang gelelied kruis, het hart gedekt door het ovale wapen van Middelburg MO.NO. - ARGEN. - COMIT. - ZEEL. Kz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend LUCTOR.ET. - EMERGO. door zwaard en hoofd van de ridder gesplitst jaartal, Delm.798, Cnm.2.49.76, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 132
    • M0902-Provinciaal

    Leeuwendaalder 1617

    , op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NFOE.BELG.ZEL mt burcht Kz: Klimmende leeuw rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR.. jaartal, Delm.839, Cnm.2.49.41, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 133
    • M0902-Provinciaal

    Leeuwendaalder 1618

    , Delm.839, Cnm.2.49.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 60
  • Kavel 134
    • M0902-Provinciaal

    Leeuwendaalder 1651

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 135
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1620

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, Cnm.2.49.47, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 136
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1622

    , Delm.941, Cnm.2.49.47, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 40
  • Kavel 137
    • M0902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1622

    , Delm.941, Cnm.2.49.47, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 138
    • M0902-Provinciaal

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weDelm.957erszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.957, Cnm.2.49.48, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 139
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1677

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, Cnm.2.49.50, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 140
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1679

    , Delm.976, Cnm.2.49.50, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 141
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1694

    , Delm.976, Cnm.2.49.50, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 142
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1694

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 143
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1698

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 144
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1704

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 145
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1706

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 146
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1706

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 147
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1714

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 148
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1714

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 149
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1747

    , Delm.976, Cnm.2.49.50, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 150
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1748, Piedfort geslagen op dubbel gewicht, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, Cnm.2.49.50, fdc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.050
  • Kavel 151
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1761

    , Delm.976, Cnm.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 65
  • Kavel 152
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1767

    , Delm.976, Cnm.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 153
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1768

    , Delm.976, Cnm.2.49.50, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 110
  • Kavel 154
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1769

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 155
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1771

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 55
  • Kavel 156
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1773

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 157
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1775

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 158
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1776

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 159
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1778

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 70
  • Kavel 160
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1786

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 161
    • M0902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1790

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 65
  • Kavel 162
    • M0902-Provinciaal

    Kwart zilveren dukaat 1763

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.1008a, Cnm.2.49.54, voorzijde krassen, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 163
    • M0902-Provinciaal

    Kwart zilveren dukaat 1776

    , Delm.1008a, Cnm.2.49.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 164
    • M0902-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1763

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.87.4, Cnm.2.49.55, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 75
  • Kavel 165
    • M0902-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1764

    , Verk.87.4, Cnm.2.49.55, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 166
    • M0902-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1773

    , Verk.87.4, Cnm.2.49.55, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
  • Kavel 167
    • M0902-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1776

    , Verk.87.4, Cnm.2.49.55, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 168
    • M0902-Provinciaal

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1780

    , Verk.87.4, Cnm.2.49.55, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 169
    • M0902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1790

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, Cnm.2.49.58, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 250
  • Kavel 170
    • M0902-Provinciaal

    , Delm.1028, Cnm.2.49.58, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 171
    • M0902-Provinciaal

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1790

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MON.NOV.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt burcht CONCORDIA - RES.PARVAE - CRESCUNT, Delm.1052, Cnm.2.49.60, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 172
    • M0902-Provinciaal

    Daalder van 30 Stuiver 1680 over 1679

    , Vz: Versierd negenveldig schild: A Eerste Edele, B Middelburg, C Zierikzee, D Goes, E Tholen, F Vlissingen, G en I gedamasceerd, H Veere, waardeaanduidng erboven MO.NO.ARG.ORDIN.ZELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, Delm.1082, Cnm.2.49.65, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 240
  • Kavel 173
    • M0902-Provinciaal

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 1689 over 1687

    , Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht., Delm.1074, Cnm.2.49.67, bijna zeer fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 174
    • M0902-Provinciaal

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 1692

    , Delm.1074, Cnm.2.49.67, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 175
    • M0902-Provinciaal

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1780 over 1770

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, op de achtersteven een vlag met drie banen waarop een burcht ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, Verk.93.4, Cnm.2.49.92, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 176
    • M0902-Provinciaal

    , Verk.93.4, Cnm.2.49.92, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 177
    • M0902-Provinciaal

    Duit 1669

    , Vz: Binnen een krans van vier lauwertakken, onderling door een rozet met elkaar verbonden, in drie regels: ZEE / LAN / DIA, varieteit Zee gedeeltelijk over Lan geslagen, Kz: Maagd, kijkend naar de omhoog wijzende rechterhand, zittend binnen een gesloten omheining, de Hollandse Tuin zinnenbeeldend, met het provinciewapen voor haar voeten LUCTOR. - ET.EMERGO. door mt burcht gesplitst jaartal, PW.4006, nm.2.49.107, fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 178
    • M0902-Provinciaal

    Duit 1740

    , Vz: In vijf regels: mt burcht tussen twee zesstralige sterren / ZEE / LAN / DIA. / . jaartal, Kz: Gekroond provinciewapen in laat-renaissancestijl LUCTOR.ET.EMERGO, Verk.91.6, Cnm.2.49.111, deels originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 179
    • M0902-Provinciaal
    • M0902-Utrecht, Bisdom

    Bisdom Utrecht, Penning z.j.

    Muntheer: Hendrik van Vianden (1250-1267) Literatuur: Van der Chijs IX-12, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 180
    • M0902-Provinciaal
    • M0902-Utrecht, Philips II 1555-1598

    Gouden Kroon 1580, Vz: gelelied kruis; in de kwadranten afwisselend een klimmende leeuw of vuurstaal door een zon gedeeld jaartal PHS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen; ter weerszijden Philips’s initiaal P, zon DOMINVS.MICHI.ADIVTOR mt stadswapen, Delm.952(R4), Cnm 2.43.3, slechts 3 ex. bekend ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 2.500
    € 3.200
  • Kavel 181
    • M0902-Provinciaal

    Bourgondische goudgulden 1568, Vz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies PHS.D.G.HISP.Z - REX.D.TRAIEC Kz: Staande St. Andreas met stokkenkruis in de rechterhand, gesplitst jaartal ter weerszijden DOMINVS.MIHI - ADIVTOR mt stadswapen, Delm.953(R4), Cnm 2.43.17, ruim zeer fraai/ruim zeer, uit vondst Brouwershaven, slechts één ex. bekend

    Taxatie / estimation
    € 3.000
    € 5.600
  • Kavel 182
    • M0902-Provinciaal

    Philipsdaalder 1573, Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt stadswapen gesplitst jaartal eronder PHLS.D.G.HISP.REX.DNS.TRAIEC Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en ragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MICHI.ADIVTOR, Delm.47, Cnm.2.43.5, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 580
  • Kavel 183
    • M0902-Provinciaal

    Philipsdaalder 1574, Delm.47, Cnm.2.43.5, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 520
  • Kavel 184
    • M0902-Provinciaal

    Philipsdaalder 1576, Delm.47, Cnm.2.43.5, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 700
  • Kavel 185
    • M0902-Provinciaal

    Halve Philipsdaalder 1580, Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, jaartal eronder PHS.D.G.HISPA.REX.DNS.TRAI Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIHI.ADIVTOR mt stadswapen, Delm.80, Cnm.2.43.7, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 2.000
  • Kavel 186
    • M0902-Provinciaal

    Vijfde Philipsdaalder 1571

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt stadswapen gesplitst jaartal eronder PHLS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies . - DOMINVS - MIHI - ADIVTOR - . vGH.212.16, Cnm.2.43.8, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
  • Kavel 187
    • M0902-Provinciaal

    Vijfde Philipsdaalder 1571

    , vGH.212-16a, Cnm.2.43.8, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
  • Kavel 188
    • M0902-Provinciaal

    Vijfde Philipsdaalder 1576

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 230
  • Kavel 189
    • M0902-Provinciaal

    Vijfde Philipsdaalder 157.

    , met klop Leeuw, vGH.212-16a, Cnm.2.43.8, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 220
  • Kavel 190
    • M0902-Provinciaal

    Tiende Philipsdaalder 1571

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC Kz: Gekroonde vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MICHI.ADIVT mt stadswapen, vGH.213.16, Cnm.2.43.10, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 191
    • M0902-Provinciaal

    Tiende Philipsdaalder 1571

    , vdCh.23.5, Cnm.2.43.10, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 192
    • M0902-Provinciaal

    Tiende Philipsdaalder 157Z

    , vGH.212.16, Cnm.2.43.12, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 193
    • M0902-Provinciaal

    Twintigste Philipsdaalder 1571

    , Vz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies PHS.D.G.HISP.Z - REX.DNS.TRAIEC Kz: Gelelied kruis mt stadswapen DOMINVS.MIHI.ADIVTOR. met jaartal aan einde omschrift, vGH.215.16a, Cnm.2.43.13, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 194
    • M0902-Provinciaal

    Twintigste Philipsdaalder 1572

    , vGH.215-16a, Cnm.2.43.13, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 195
    • M0902-Provinciaal

    Twintigste Philipsdaalder 1574

    , vGH.215-16a, Cnm.2.43.13, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 230
  • Kavel 196
    • M0902-Provinciaal

    Twintigste Philipsdaalder 1576

    , vGH.215.16b, Cnm.2.43.14, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 197
    • M0902-Provinciaal

    Bourgondische kruisdaalder 1568

    , Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken, gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC mt stadswapen Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapenschild, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR., Delm.95, Cnm.2.43.18, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 198
    • M0902-Provinciaal

    Bourgondische kruisdaalder 1569

    , Delm.95, Cnm.2.43.18, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 190
  • Kavel 199
    • M0902-Provinciaal

    Bourgondische kruisdaalder 1570

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 190
  • Kavel 200
    • M0902-Provinciaal

    Bourgondische kruisdaalder 1571

    , Delm.95, Cnm.2.43.18, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 190