Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Kavel 1
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Reinout IV 1394-1423, St. Jansgoudgulden(1415), Delm.599, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 800
  • Kavel 2
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Arnold van Egmond 1423-1472, Goudgulden zj.,

    Delm.604, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 3
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Karel van Egmond 1492-1538, Snaphaan schelling z.j.,

    met GEL in afsnede, Delm.516, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 150
  • Kavel 4
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    met GEL in afsnede, Delm.516, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 70
  • Kavel 5
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder 1566,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt Gelders kruis gesplitst wel of niet verkort jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIHI.ADIVT, vGH.212-6d, CNM.2.17.20, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 6
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    vGH.212-6d, CNM.2.17.20, breukje in muntplaatje overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 7
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    vGH.212-6d, CNM.2.17.20, breukje in muntplaatje overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 8
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1586 ,

    Vz: Pijlenbundel in versierd ovaal. MONETA.BELGICA.GEL mt Gelders kruis en jaartal Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT, Verk.5.5, CNM.2.17.96, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 9
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de rechterhand aan het gevest van zijn zwaard en met de linker een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. door mmt lelie gesplitst jaartal., Delm.825, CNM.2.17.108, ca. fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 35
  • Kavel 10
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Philips II (1555-1598), Halve Philipsdaalder 1564,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt Gelders kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR wel of geen mt Gelders kruis, Delm.62, CNM.2.17.14, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 11
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Zilveren dukaat 1699,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 65
  • Kavel 12
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Zilveren dukaat 1763,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CONF.BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT roze, Delm.963, CNM.2.17.127, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 13
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Dukaton of zilveren rijder 1792,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt korenaar MO.NO.ARG.CONF. - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Mmt aan het begin of het einde van het omschrift Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARÆ. CRESCUNT. ster, Delm.1010, CNM.2.17.133, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 14
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Driegulden 1764,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt geknotte boom met loot HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.147, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 15
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Driegulden 1786, Delm.1145, CNM.2.17.148, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 16
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 17
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Generaliteits Gulden 1736,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.OR.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met delinkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal en mmt springend paard in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.154, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 50
  • Kavel 18
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Generaliteits Gulden 1762,

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 19
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Generaliteits Gulden 1763,

    Delm.1178, CNM.2.17.155, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 20
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    Generaliteits Gulden 1764,

    Delm.1178, CNM.2.17.155, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 21
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    BATENBURG, Maximiliaan van Bronkhorst (1602-1641), Driekreuzer (= 3/96 rijksdaalder) of Batenburgse stuiver z.j., Vz: De radiaal geplaatste wapens van Batenburg, Bronkhorst en Stein, van elkaar gescheiden door bladstelen mmt rozet MONETA.NOVA.ARG.BAT.I.ST Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door een gekroonde rijksappel met daarin het waardecijfer 3 MAT.I.D.G.EL.RO.IMP.SEM.AVG, de Voogt 12, CNM.2.05.102, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 22
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    BERGH, Willem IV van den Bergh (1546-1586), Mariagroschen van 4 kreuzer of dubbele stuiver 1544,

    Vz: Wapen van Bergh mmt breedarmig kruis MONE.NO.COMI.DE.MONT jaartal Kz: Staande Madonna met Christuskind en staf, omgeven door zonnestralen AVE.MARIA - GRA.PLEN, vdCh.XXII.34, CNM.2.06.25, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 23
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    NIJMEGEN, Arendschelling van 6 stuiver 1602(2),

    Vz: Gekroond en met krulornamenten versierd stadswapen; gesplitst jaartal boven de kroon MO.ARG.IMPERI.CIVI.NOVIMAG mmt knol Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS., Verk.23-2, CNM.2.36.39, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 24
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Gelderland

    NIJMEGEN, Stuiver 1619, Vz: Gekroond stadswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, gesplitst jaartal boven de kroon MONE.NO.IMP.CIV.NOVIM Kz: Geplaatst op een vierpas een lang versierd gelelied kruis met de adelaar uit het stadswapen in het open hart BEA. - GNS. - CV.D - SPS.E, met Franse klop, van de Ordonantie van Juni 1640 van lodewijk XIII, waardoor het in Frankrijk kon circuleren met een waarde van 15 deniers, De Voogt 81c, CNM.2.36.42, zeer zeldzaam, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 25
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Philips de schone, zilveren stuiver z.j., mmt roosje,

    geslagen te Dordrecht, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 26
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1750,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, CNM.2.28.48, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 240
  • Kavel 27
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1763, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, CNM.2.28.48, ca.prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 560
  • Kavel 28
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 158(7),

    Vz: Pijlenbundel in een versierd ovaal MONETA.BELGICA.HOL mt rozet en jaartal Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Verk.44,2, CNM.2.28.57, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 29
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Verk.44,2, CNM.2.28.57, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
  • Kavel 30
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1577,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 65
  • Kavel 31
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1765,

    Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, ingekrast 1785, overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 32
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Generaliteits Gulden 1714,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 33
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Generaliteits Gulden 1793,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, ca prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 34
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Generaliteits Gulden 1794,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 35
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Generaliteits Gulden 1794,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 36
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Halve Generaliteits gulden van X stuiver 1748,

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 37
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL., Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.54,3, CNM.2.28.108, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 60
  • Kavel 38
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Roosschelling van 6 stuiver 1600(1),

    Vz: Gekroond provinciewapen binnen een gesloten omheining; jaartal boven de kroon .MO.NO.COM.HOLLANDIÆ. mt rozet, Kz: Lang gelelied kruis met rozet in het open hart VIGILA - TE.DEO - CONFID - ENTES, Verk.55,1, CNM.2.28.111, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 39
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    Duit 1702, afslag in zilver,

    Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 40
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Holland

    LEIDEN, 28 Stuiver 1574, op vierkant muntplaatje, Vz: Stadswapen in een cartouche Binnen: N.O.V.L.S - G.I.P.A.C Buiten: roos GODT BEHOEDE LEYDEN Kz: Onder een kroon een klimmende leeuw, in de klauwen een speer waarop een vrijheidshoed; gesplitst jaartal ter weerszijden roos HAEC roos LIBERTATIS roos.ERGO, Delm.169a, CNM.2.32.10, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 700
  • Kavel 41
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1742,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 42
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1785,

    Delm.1022, CNM.2.46.41, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 43
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1786, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1050, CNM.2.46.45, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 44
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Driegulden 1786,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 45
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Driegulden 1793,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, ca prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 46
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Driegulden 1793,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 47
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Gulden 1783,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.57, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 48
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Roosschelling van 6 stuiver 1601,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee van onderen door een bloem met elkaar verbonden bladertakken; jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRISIAE wel of geen mmt rozet Kz: Lang gelelied kruis met een rozet in het open hart DEVS - FORTI - ET.SPES - NOSTR, Verk.71.4, CNM.2.46.62, miniem gaatje overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 75
  • Kavel 49
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-West Friesland

    Verk.71.4, CNM.2.46.62, mooi patina, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 50
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Gouden rijder van 14 Gulden 1761, Vz: Geharnaste ridder met sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde en versierde provinciewapen MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.ZELAND. mt burcht. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.889, CNM.2.49.21, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 720
  • Kavel 51
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Gouden rijder van 14 Gulden 1761, Delm.889, CNM.2.49.21, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 520
  • Kavel 52
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Nederlandse rijksdaalder 1623,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 53
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1695,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 54
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1701,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 55
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1705,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer goed/fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 56
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 57
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1750,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 58
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1757,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 59
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1769,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 60
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1770,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 61
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1773,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 62
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1775,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 63
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1776,

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 64
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1779,

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 65
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1781,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 66
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1787,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 67
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1792,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 68
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1792,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 69
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Zilveren dukaat 1793,

    speld gemonteerd op achterzijde, Delm.976, CNM.2.49.50

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 70
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Zeeland

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1773,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGENT.ORDIN.ZELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, op de achtersteven een vlag met drie banen waarop een burcht ITA.RELINQUENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 100
  • Kavel 71
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Bisschop Wilhelm 1054-1076, denier z.j.,

    lLlisch 10.5, variant onbekend opschrift, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 150
  • Kavel 72
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    lLlisch 10.8, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 65
  • Kavel 73
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 180
  • Kavel 74
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 100
  • Kavel 75
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    lLlisch 10.10, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 76
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    lLlisch 10.10, stukje uit rand, overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 77
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Bisdom Utrecht, Deventer, Sede Vacante penning z.j., Vz. buste St. Martinus met palmtak en boek naar voren, kz. gevorkt kruis met PAX in de hoeken DAVEN(TRIA), vdCh.8.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 78
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Bisdom Utrecht, Frederik van Blankenheim 1393-1423, dubbele groot z.j.,

    vz. instempeling Pauluskop, kz. adelaar, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 140
  • Kavel 79
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    David van Bourgondië 1453-1496, St. Martinus goudgulden z.j., met de zittende Heilige Martinus, Delm.945, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
  • Kavel 80
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1568,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken, gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC mt stadswapen Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapenschild, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR., Delm.95, CNM.2.43.18, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 81
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provinciewapen (wel of geen gekroonde leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA mt stadswapen Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal. Gekroonde leeuw met de letter g, kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden, Delm.844/45, CNM.2.43.65, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 82
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Zilveren dukaat 1693,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand, het provinciewapen zonder hartschild met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden, hartschild met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA - mt stadswapen Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT. mmt rozet, Delm.981, CNM.2.43.90, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 83
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Zilveren dukaat 1784,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen mt stadswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.982, CNM.2.43.92, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 84
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Zilveren dukaat 1790,

    Delm.982, CNM.2.43.92, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 85
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Dukaton of zilveren rijder 1711,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. mmt rozet Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT, Delm.1031, CNM.2.43.99, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 86
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Dukaton of zilveren rijder 1791,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1031/32, CNM.2.43.101, gietgalletje overigens pracht ex.

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 87
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1763,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1150, CNM.2.43.117, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 88
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1764,

    Delm.1150, CNM.2.43.117, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 89
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1793,

    Delm.1150, CNM.2.43.117, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 90
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Delm.1150, CNM.2.43.117, enkele lichte krasjes overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 91
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Generaliteits driegulden 1794,

    Delm.1150, CNM.2.43.117, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 92
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Generaliteits gulden 1737,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding I - G ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1182, CNM.2.43.120, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 93
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Generaliteits gulden 1791,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1182, CNM.2.43.121, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 94
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Duit 1739, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede tweebladkrulornamenten met een kleine schelp, Kz: In drie regels:STAD / UTRECHT / jaartal met Romeinse I, PW.5111, CNM.2.44.21, lichte randoneffenheid, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 95
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Utrecht

    Duit 1785, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede twee bladkrulornamenten met een grote schelp Kz: In drie regels: STAD / UTRECHT / jaartal met Arabische 1, PW.5112, CNM.2.44.22, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 96
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Friesland

    Graafschap Friesland, Stavoren, denier z.j., op naam van Godfried Bisschop van Utrecht, geslagen in Stavoren, Vz. Buste van Godfried met oosterse muts en staf naar rechts, daarachter rad in veld, kz. kort kruis met punten in de kwartieren, vdCh.5.2, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 97
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Friesland

    Bruno III 1038-1057, denier z.j.,

    Dokkum, vdCh.1.8, klein barstje in muntplaatje, overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 110
  • Kavel 98
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Friesland

    Bruno III 1038-1057,

    Leeuwarden, penning of denier z.j., vdCh.1.1-2.12, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 110
  • Kavel 99
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Friesland

    Bruno III 1038-1057,

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 100
  • Kavel 100
    • M1602-Provinciaal
    • M1602-Friesland

    Bruno III 1038-1057,

    Leeuwarden, penning of denier z.j., vdCh.1.1-2.12, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80