• Kavel 1

    Athene, zilveren drachme ca.449-413BC, gehelmd portret Athena naar rechts, kz. uil, met bijzondere klop, verscheidene test merken, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 450
    Uw bod
    0
  • Kavel 2

    Athene, zilveren drachme ca.393BC,

    gehelmd portret Athena naar rechts, kz. uil, 16.85gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    Uw bod
    0
  • Kavel 3
    2

    Egypte, Ptolemaeus VIII 145-116BC, Tetradrachme,

    ruim fraai; Aes 19mm., Alexander kop in leeuwenhuid/adelaar, 3e eeuw BC

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 4
    2

    C.Renius, 138BC., denarii,

    Romakop/Juno in biga van geiten, S.108, Anoniem, 194-175BC, Romakop/Dioscuren, bijna zeer fraai/fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 5
    4

    T.Cloulius, 128BC, denarii,

    S.136; Anoniem, S.138; Porcius Cato, 123BC, S.149; M.Calidius etc., 117-6, ruim fraai/fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 6

    Cn.Gellius 138BC, denarius,

    Romakop in krand/Mars met gevangene in quadriga, S.109, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 7
    2

    L.Antestius Gragulus, 136BC, denarii,

    Romakop/Jupiter in quadriga.S.115; M.Fannius, 123BC, Romakop/Victoria in quadriga, S.150, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 8
    3

    M.Fannius, c.f., 123BC, denarii,

    S.150, M. Papirius Carbo, 122BC, S.151; Ap. Claudius Pulcher 111-110, Victoria in Triga, S.176, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 9

    M.Tullius, 120BC, denarius,

    Romakop/Victoria in quadriga, S.155, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 10

    M.Furius l.f. Philus, 119BC, denarius,

    Januskop/Roma bekranst trophee, S.156, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 11

    Ap.Claudius pulcher 111-110BC, denarius,

    Romakop/Victoria in triga, S.176, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 12
    3

    L.Memmius, 109-108BC., denarii,

    jonge mannenkop/Disckrii, S.181; L. Valerius Flaccus, 108-107BC, Bb. Victoria/Mars, S.183, L.M. Censorinus etc., 82BC, Venuskop/Venus in biga, S.284, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 13

    Q.Lutatius Cerco 109-108BC, denarius,

    Jonge Marskop met Karintische helm/Gallei, S.182, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 14
    2

    L.Appuleius Saturninus, 104BC, denarius,

    Romakop/Saturnus in quadriga, S.155, C.Vibius c.f. Pansa, 90BC, Apollokop/Minerva in quadriga, S.242, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 15

    D.Junius l.f. Silanus, 91BC, denarius,

    Romakop/Victoria in Biga, S.225, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 16

    Calpurnius Piso l.f. L.n. Frugi, 90BC., denarius,

    Apollokop/Jockey op paard, S.235, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 17

    Q.Titius, 90BC., denarius,

    Kop met baard/Pegasus, S.238, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 18

    C.Licinius L.f. Macer, 84BC., denarius,

    Bb. Apollo met bliksem/Minerva in quadriga, S.274, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 19

    P.Furius Crassipes, 84BC, denarius,

    Kybele met muurkroon/zetel, S.275, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 20
    2

    Q.Antonius Balbus 83BC., denarii,

    Kop van Jupiter/Victoria in quadriga, S.279; A.Postumius, 81BC Serratus, Bb. Diana/rots waarop stier, altaar en mnl. figuur, S.296, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 21
    2

    L.Rubius, 27BC, Quinarius,

    kop van Neptunus/Victoria, altaar met slang. S.261, bijgevoegd: Cappadocia, Ariobarzaus I 95-63BC., S.7301, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 22

    C.Marius, Cf.Capito, 81BC., Serratus, denarius,

    Bb. Ceres/2 ossen waarachter boer met ploeg, S.299, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 23

    Ti.Claudius Ti.f. Ap.n. Nero, 79BC., denarius,

    Bb. Diana/Victoria in biga, S.310, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 24

    M.Plaetorius H.F. Cestianus, 69BC., denarius,

    jonge mnl. kop/gevleugelde caduceus, S.344, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 25

    L.Roscius Fabatus, 64BC, denarius,

    Serratus, kop van Juno Sospita in geitenskalp/maisje slang voedend, S.363, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 26

    L.Scribonius Libo, 62BC, denarius,

    kop van Bonus, Eventus/puteal Scribonianum, S.367, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 27

    Byzanthium, Johannes II, Comnenus 1118-43, AV hyperpyron,

    tronende Christus/st. Johannes en de Maagd maria hem bekransend, munt van Thessalonica, S.1948, zeer fraai(slordig geslagen met barst)

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 51

    Arnold van Egmond 1423-1473,

    Arnoldus goudgulden z.j., Delm.604, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 52

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder 1566,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt Gelders kruis gesplitst wel of niet verkort jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIHI.ADIVT, vGH.212-6d, CNM.2.17.20, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 53

    Bourgondische kruisdaalder 1591,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken, gesplitst jaartal ter weerszijden mt Gelders kruis MONETA.NOVA.ARGEN.DVC.GELRIAE.CO.3 Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR., Delm.803, CNM.2.17.92, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 54

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1587,

    Vz: Pijlenbundel in versierd ovaal. MONETA.BELGICA.GEL mt Gelders kruis en jaartal Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT, Verk.5.5, CNM.2.17.96, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 55

    Nederlandse, unie- of Leicesterrijksdaalder 1587, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRESCV’- GEL. mt Gelders kruis Kz: Samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r. de wapens van Gelderland, Vlaanderen en Holland en onder die van Zeeland, Utrecht en Friesland. Jaartal erboven xMO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.898, CNM.2.17.97, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    Uw bod
    0
  • Kavel 56

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 15889,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.824, CNM.2.17.103, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 57

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet 1597/1593,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.868, CNM.2.17.104, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    Uw bod
    0
  • Kavel 58

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1643,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.825, CNM.2.17.107, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 59

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1648,

    Delm.825, CNM.2.17.108, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 60

    Halve leeuwendaalder op Generaliteitvoet 1641,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.869, CNM.2.17.114, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 61

    Gelderse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1599,

    Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.DVC.GELRIÆ.CO.3VT mt Gelders kruis Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CON - FIDENT - ES. jaartal, Delm.919, CNM.2.17..117, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 62

    Halve Gelderse of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1598, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.DVC.GELRIÆ.CO.3VT mt Gelders kruis Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CON - FIDENT - ES. jaartal, Delm.929, CNM.2.17.119, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 750
    Uw bod
    0
  • Kavel 63

    Nederlandse rijksdaalder 16Z0,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, CNM.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 64

    Nederlandse rijksdaalder 16Z1,

    Delm.938, CNM.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    Uw bod
    0
  • Kavel 65

    Nederlandse rijksdaalder 1650,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijde mmt CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, CNM.2.17.122, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 66

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1611,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd waard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.954, CNM.2.17.123, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 67

    Zilveren dukaat 1660,

    Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt zittende hond, Delm.962, CNM.2.17.124, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 68

    Zilveren dukaat 1699,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    Uw bod
    0
  • Kavel 69

    Zilveren dukaat 1707,

    Delm.963, CNM.2.17.125, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 70

    Halve zilveren dukaat 1762,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CONF.BELG.D.GEL&..C.Z. mmt geknotte boom met loot Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT rozet, Delm.998, CNM.2.17.129, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    Uw bod
    0
  • Kavel 71

    Dukaton of zilveren rijder 1667,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende leeuwen.; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door mmt zittende hond gesplitst jaartal, Delm.1009, CNM.2.17.130, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 72

    Dukaton of zilveren rijder 1774,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONF - BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. rozet, Delm.1010, CNM.2.17.132, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0
  • Kavel 73

    Dukaton of zilveren rijder 1792,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt korenaar MO.NO.ARG.CONF. - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Mmt aan het begin of het einde van het omschrift Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARÆ. CRESCUNT. ster, Delm.1010, CNM.2.17.133, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 74

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1670/1667, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door mmt zittende hond gesplitst jaartal, Delm.1044, CNM.2.17.134, gietgalletje overigens ruim zeer fraai, zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 350
    Uw bod
    0
  • Kavel 75

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1762,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand,gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt geknotte boom met loot MO.NO.ARG.CONFOE - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. rozet, Delm.1045, CNM.2.17.136, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    Uw bod
    0
  • Kavel 76

    Driegulden 1694, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, door mmt eenhoorn gesplitst jaartal boven de kroon MO.NO.ARG.ORD.D.GEL.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1123, CNM.2.17.141, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    Uw bod
    0
  • Kavel 77

    Tweegulden 1694,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, door mmt eenhoorn gesplitst jaartal boven de kroon MO.NO.ARG.ORD.D.GEL.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1140, CNM.2.17.142, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0
  • Kavel 78

    Tweegulden 1694,

    Delm.1140, CNM.2.17.142, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 79

    Driegulden 1697,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL.ET.Z. mmt ridder te paard Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.145, zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 80

    Driegulden 1786,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel mmt korenaar HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.148, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 81

    Tweegulden 1694,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL mmt eenhoorn Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1155, CNM.2.17.149, originele randoneffenheid overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 82

    Gulden - Generaliteits 1717,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD. FOE.BELG.GEL.ET.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal en mmt kraanvogel in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.153, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 83

    Gulden - Generaliteits 1735,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.OR.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met delinkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal en mmt springend paard in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.154, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 84

    Gulden - Generaliteits 1737,

    Delm.1178, CNM.2.17.154, sterk gedecentreerd geslagen, daardoor muntplaatje grotere diameter, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 85

    Gulden - Generaliteits 1764,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt HAC NITIMVR - HANC.TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.155, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 86

    Halve Generaliteitsgulden 1694,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL. mmt eenhoorn Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1192, CNM.2.17.156, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 87

    Halve Generaliteitsgulden van 10 stuiver 1751/1750,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z., Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon en mmt man met wijnruit aan de linkerzijde van het zuil HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1193, CNM.2.17.157, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    Uw bod
    0
  • Kavel 88

    Halve Generaliteitsgulden van 10 stuiver 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt geknotte boom met loot HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.4, CNM.2.17.158, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 89

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.5, CNM.2.17.159, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 90

    Snaphaanschelling van 6 stuiver (15)8Z,

    ruim zeer fraai, Vz: Provinciewapen, geplaatst op een weelderig versierd kruis met op de uiteinden der armen een klimmende leeuw MONE - NO.DV - C.GEL - CO.3VT Kz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar links galopperend paard. In de afsnede de letters G S T DEVS - CONSTITVIT - REGNA. met of zonder verkort jaartal en mt Gelders kruis, Delm.793, Verk.20.6, CNM.2.17.161, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 91

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1734,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.DVC.GEL.ET.C.Z. mmt Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip VIGILATE.DEO.CONFIDENTES jaartal, Verk.15.5, Verk.20.6, CNM.2.17.169, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 92

    Pijl- of bezemstuiver 1640,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken die links en rechts door een rozet en boven en onder door twee cirkels met elkaar zijn verbonden*, in vier regels / GEL / RIA / jaartal Kz: Binnen een krans van vier bladertakken die boven en onder door een rozet en links en rechts door twee cirkels met elkaar zijn verbonden een pijlenbundel; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.17.3, Verk.20.6, CNM.2.17.178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 93

    Pijl- of bezemstuiver 1759,

    Vz: In vier regels: mmt tussen twee rozetten / GEL / RIA / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een pijlenbundel, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.17.4, Verk.20.6, CNM.2.17.179, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 94

    Pijl- of bezemstuiver 1785,

    Vz: In vier regels: mmt korenaar tussen twee rozetten / GEL / RIA / jaartal Kz: Pijlenbundel; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.17.7, Verk.20.6, CNM.2.17.181, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 95

    Pijl- of bezemstuiver 1785,

    Verk.17.7, Verk.20.6, CNM.2.17.181, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 96

    NIJMEGEN, Dubbele Daalder van 30 stuiver 1689, Kz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen; waardeaanduiding eronder MO.NO.ARG.CIV. - NOVIOMAG Kz: Staande geharnaste ridder, de linkerhand in de linkerzij, in de rechterhand een geheven recht zwaard en kijkend over de linkerschouder; met een open kroon gedekt stadswapen staande voor het rechterbeen AVXILIANTE mmt morenkop - DEO. jaartal, Delm.1077, CNM.2.36.21, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 97

    'S HEERENBERG, St. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j.,

    Willem IV 1546–1586, Heerenberg Borstbeeld van Karel V met open kroon naar rechts tussen waarde 30 - S en met waardeaanduiding in het omschrift als 30 * STVF. Kz. klimmende leeuw met wapen van 's-Heerenberg. Delm. 577 var.; Ser. 34; Dav. 8583 var.27.66 g. Met mmt. granaatappel op voor- en keerzijde, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 98

    Gouden rijder van 14 Gulden 1750, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.782, CNM.2.28.47, miniem deukje in rand, overigens zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    Uw bod
    0
  • Kavel 99

    Gouden rijder van 14 Gulden 1750, Delm.782, CNM.2.28.47, lichte montagesporen overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    Uw bod
    0
  • Kavel 100

    Gouden rijder van 14 Gulden 1751, Delm.782, CNM.2.28.47, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    Uw bod
    0
  • Kavel 101

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1760, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, CNM.2.28.48, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    Uw bod
    0
  • Kavel 102

    Gouden Nederlandse dukaat 1741,

    Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0
  • Kavel 103

    Gouden Nederlandse dukaat 1743,

    Delm.775, CNM.2.28.54, iets gebogen muntplaatje, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 104

    Delm.775, CNM.2.28.54, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0
  • Kavel 105

    Delm.775, CNM.2.28.54, onregelmatigheid aan onderrand, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 106

    Gouden Nederlandse dukaat 1744,

    Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 107

    Gouden Nederlandse dukaat 1745,

    Delm.775, CNM.2.28.54, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 108

    Gouden Nederlandse dukaat 1758,

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 109

    Gouden Nederlandse dukaat 1777,

    Delm.775, CNM.2.28.54, ruim zeer fraai(klemspoor)

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 110

    Gouden Nederlandse dukaat 1780,

    Delm.775, CNM.2.28.54, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 111

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1586,

    Vz: Pijlenbundel in een versierd ovaal MONETA.BELGICA.HOL mt rozet en jaartal Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Verk.44,2, CNM.2.28.57, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 112

    Nederlandse, unie- of Leicesterrijksdaalder 1587, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker* CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRECV’- HOL. mt rozet Kz: Samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r de wapens van Gelderland, Vlaanderen en Holland en onder die van Zeeland, Utrecht en Friesland. Jaartal erboven MO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.900, CNM.2.28.60, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    Uw bod
    0
  • Kavel 113

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 114

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1586,

    Delm.831, CNM.2.28.66, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 115

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589,

    Delm.831, CNM.2.28.66, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 116

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet 1589,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw mt rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.870, CNM.2.28.67, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 117

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand op het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.HOL mt rozet Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.832, CNM.2.28.68, ruim zeer fraai, geen prijs genoteerd, zeldzaam jaar

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 118

    Halve leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1616,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand op het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.HOL. mt rozet Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.871, CNM.2.28.69, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 119

    Hollandse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1592, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MONETA.NO.ARG.COMIT.HOL. mt rozet, Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal, Delm.922, CNM.2.28.72, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 120

    Nederlandse rijksdaalder 1622,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt rozet MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruisje CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.939, CNM.2.28.76bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 121

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1622,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt rozet MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruisje CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.995, CNM.2.28.78, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 122

    Zilveren dukaat 1660,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand, met de linker het gekroonde provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.968, CNM.2.28.78, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 123

    Zilveren dukaat 1693,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0