Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Kavel 124
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Zilveren dukaat 1751,

    Delm.969, CNM.2.28.80, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 400
  • Kavel 125
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1661,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroond provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.COM.HOL. mt wapen van Dordrecht, Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1013, CNM.2.28.82, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 126
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1674,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 127
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1765/1762,

    Delm.1014, CNM.2.28.84, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 190
  • Kavel 128
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Dukaton of zilveren rijder 1790,

    Delm.1014, CNM.2.28.84, gestopt gaatje overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 129
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1772,

    Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 130
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Provinciale tweegulden 1687, Vz: Gekroond provinciewapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1142, CNM.2.28.97, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 480
  • Kavel 131
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Provinciale Gulden 1681,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden I-G. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1172, CNM.2.28.98, gietgalletje overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 210
  • Kavel 132
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Halve provinciale gulden 1682,

    Vz: Gekroond provinciewapen. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL .met waardeaanduiding 10 S, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1196, CNM.2.28.99, ruim prachtig doch hapje uit rand, zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 133
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Kwart provinciale gulden van 5 stuiver 1692, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.52.5, CNM.2.28.100, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 400
  • Kavel 134
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Generaliteits Driegulden 1694,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1146, CNM.2.28.101, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 320
  • Kavel 135
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Generaliteits Driegulden 1764,

    Delm.1146, CNM.2.28.101, ruim prachtig, originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 240
  • Kavel 136
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Generaliteits Driegulden 1791,

    Delm.1146, CNM.2.28.101, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 137
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Generaliteits Driegulden 1793,

    Delm.1146, CNM.2.28.101, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 138
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Generaliteitsgulden 1794,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 139
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Generaliteitsgulden 1794,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 140
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1748,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 141
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1751,

    Delm.1198, CNM.2.28.107, bijna fdc, originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 142
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL., Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.54,3, CNM.2.28.108, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 70
  • Kavel 143
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Muntmeesterspenning 1759,

    Verk.54,3, CNM.2.28.108, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 144
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Roosschelling van 6 stuiver 1601,

    Vz: Gekroond provinciewapen binnen een gesloten omheining; jaartal boven de kroon .MO.NO.COM.HOLLANDIÆ. mt rozet, Kz: Lang gelelied kruis met rozet in het open hart VIGILA - TE.DEO - CONFID - ENTES, Verk.55,1, CNM.2.28.111, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 145
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Halve roosschelling van 3 stuiver 1601,

    Vz: Gekroond provinciewapen binnen een gesloten omheining; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon .MO.NO.COM.HOLLANDIÆ. mt rozet. Kz: Lang gelelied kruis met rozet in het open hart VIGILA - TE.DEO - CONFID - ENTES, Verk.55,2, CNM.2.28.112, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 340
  • Kavel 146
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Scheepjesschelling 1679,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WEST-FRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,5, CNM.2.28.115, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 147
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Scheepjesschelling 1730,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WESTFRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,6, CNM.2.28.116, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 148
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Scheepjesschelling 1736,

    Verk.55,6, CNM.2.28.116, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 149
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Scheepjesschelling 1751, afslag in goud, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WESTFRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,6, CNM.2.28.116, minieme randoneffenheid overigens bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 150
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Scheepjesschelling 1765 afslag in goud,

    Verk.55,6, CNM.2.28.116, klemspoortjes overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 520
  • Kavel 151
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    Wapenstuiver 1733/1727,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vier regels: . rozet . / HOL / LAN / DIA / jaartal, Verk.56,5, CNM.2.28.122, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 152
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Holland

    AMSTERDAM, zilveren rijder 1673,

    vz. geharnaste ridder met helmbos en met sjerp om het middel met twee uiteinden en met een schuin omhoog geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard met grond onder de achterbenen, op de voorgrond het gekroonde provinciewapen, rozet MON.NOV.ARG.CONF.-BELG.PROV.HOLL rozet, kz. Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; stadswapen in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA-RES PARVAE-CRESCUNT, jaartal tussen rozetten, Delmonte 1018, CNM.2.02.56, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 153
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    West-Friese rijksdaalder 1587, Vz: Borstbeeld van een anonieme edelman met klapmuts op en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, gesplitst jaartal ter weerszijden MONE.NO.ARG.DOMI.WESTFRISIÆ. Kz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOS - TRA, Delm.925, CNM.2.46.17, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 260
  • Kavel 154
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1595,

    Vz: Pijlenbundel in een versierd ovaal MONE.BELGICA.WESTFRISIÆ jaartal en mmt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Verk.62.4, CNM.2.46.19, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 155
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1604

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal halverwege ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.WEST - FRI.VALOR.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Delm.834, CNM.2.46.22, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 156
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 16Z4,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw wel mmt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.873, CNM.2.46.25, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 157
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1635,

    Delm.873, CNM.2.46.25, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 158
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    West-Friese of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1598 overslag,

    Vz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns MONE.NO.ARG.DOMI.WESTFRISIÆ mmt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTR - A. jaartal, Delm.924, CNM.2.46.28, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 190
  • Kavel 159
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve West-Friese of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1598, Vz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns MONE.NO.ARG.DOMI.WESTFRISIÆ mmt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTR - A. jaartal, Delm.934, CNM.2.46.30, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
  • Kavel 160
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Nederlandse rijksdaalder 1618,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het landschapswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechterhand mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.WEST - FRI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden breedarmig kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.940, CNM.2.46.31, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 161
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Nederlandse rijksdaalder 1620,

    Delm.940, CNM.2.46.31, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 162
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Nederlandse rijksdaalder 1624,

    Delm.940, CNM.2.46.31, zeer fraai/fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 163
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1620,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het landschapswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.WEST - FRI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden breedarmig kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.956, CNM,.2.46.32

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 164
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Zilveren dukaat 1672,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt of mt, Delm.970, CNM.2.46.33, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 165
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Zilveren dukaat 1672,

    Delm.970, CNM.2.46.33, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 166
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Zilveren dukaat 1785,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde landschapswapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.WESTFRI wel of geen mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.971, CNM.2.46.35, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 167
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve zilveren dukaat 1661,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT mmt vijfbladige bloem, Delm.1000, CNM.2.46.36, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 168
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF, Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1019, CNM.2.46.38(zonder prijsnotering), zeer zeldzaam jaar, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 169
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1679,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mmt CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT., Delm.1020, CNM.2.46.39, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 170
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1785,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 95
  • Kavel 171
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Dukaton of zilveren rijder 1792/1791,

    Delm.1022, CNM.2.46.41, klein gestopt gaatje overigens prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 172
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1666,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooiuitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1048, CNM.2.46.43, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 240
  • Kavel 173
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1785,

    vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1050, CNM.2.46.45, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 210
  • Kavel 174
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Daalder van 30 stuiver 1686,

    Vz: De onderling met een lint verbonden radiaal geplaatste gekroonde wapens van Hoorn, Enkhuizen en Medemblik; waardeaanduiding en jaartal tussen lint en wapens MO.NO.ARG - ORDIN - W.FRISIÆ. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde landschapswapen voor zich staande houdend DEVS.FORTI.ET.SPES.NOST. mmt rozet of mmt wapen Medemblik of beide, Delm.1081, CNM.2.46.47, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 175
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Daalder van 30 stuiver 1686,

    Delm.1081, CNM.2.46.47, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 176
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Florijn van 28 stuiver 1686,

    Vz: Gekroond en aan de zijkanten met bladkrulornamenten versierd doorsneden wapen: I gedeeld, 1 Hoorn, 2 Medemblik, II Enkhuizen; waardeaanduiding in een cartouche eronder, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARG.OR - DIN.W.FRISIÆ Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het landschapswapen DEVS.FORTI.ET.SPES.NOSTRA, Delm.1099, CNM.2.46.49, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 300
  • Kavel 177
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1687,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGENT.ORDIN.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1173c, CNM.2.46.52, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 360
  • Kavel 178
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Halve provinciale of statengulden van 10 stuiver 1682,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGENT.ORDIN.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1199, CNM.2.46.53, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 360
  • Kavel 179
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Driegulden 1695/1694,

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.WESTFRISIAE mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.54, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 180
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Driegulden 1698,

    Delm.1147, CNM.2.46.54, ruim zeer fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 181
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Driegulden 1793,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 182
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Driegulden 1793/1792,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 183
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1714,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.56, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 150
  • Kavel 184
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1763, overslag,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.57, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 185
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1793,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 186
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1793,

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 187
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1794,

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 188
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Gulden 1794,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 189
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    X Stuiver 1780,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1200, CNM.2.46.59, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 190
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. mmt haan Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.70.6, CNM.2.46.61, prachtig, mooi patina

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 191
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee van onderen door een bloem met elkaar verbonden bladertakken; jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRISIAE wel of geen mmt rozet Kz: Lang gelelied kruis met een rozet in het open hart DEVS - FORTI - ET.SPES - NOSTR, Verk.71.4, CNM.2.46.62, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 192
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Roosschelling van 6 stuiver 1680,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee van onderen door een strik samengebonden bladertakken, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN mmt WESTFRISIAE Kz: Lang gelelied kruis met een rozet in het hart DEVS - FORTI - ET.SPES - NOST, Verk.71.4, 2.46.64, onregelmatige rand overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 193
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Scheepjesschelling 1736,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRI jaartal en mmt Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Verk.72.5, CNM.2.46.70, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 194
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Scheepjesschelling 1757/1756,

    Verk.72.5, CNM.2.46.70, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 195
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Stuiver 1599,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en door mmt rozet gesplitst jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRISIAE Kz: Lang gelelied kruis met WF in het open hart, geplaatst op een vierpas DEVS - FORTI - ET.SPS - NOST, Verk.73.2, CNM.2.46.81, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 196
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Duit 1658,

    Vz: Gekroond en versierd landschapswapen DEVS.FORTI.ET.SP.NOS Kz: De drie radiaal geplaatste wapens van Hoorn, Enkhuizen en Medemblik WEST - FRISIA - jaartal, Verk.75.8, CNM.2.46.92, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 197
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-West Friesland

    Duit 1739, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: mmt knol tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIAE / jaartal, PW.3009, CNM.2.46.96, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 230
  • Kavel 198
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Zilveren dukaat 1677, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om het middel, de rechterhand aan het gevest van zijn zwaard en met de linker het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.WEST.F Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT. jaartal., Delm.972, CNM.2.15.2, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 300
  • Kavel 199
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding (6 - S) ter weerszijden MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIAE. jaartal Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Verk.72.4, CNM.2.15.8, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 200
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Verk.72.4, CNM.2.15.8.randoneffenheid, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 201
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Dubbele stuiver 1676BP,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen B -P Kz: In zes regels: drie rozetten / WEST /FRISIA / 2.STUYVERS / BANKGELT / jaartal, Verk.74.5, CNM.2.15.13, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 202
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Dubbele stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapwapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vijf regels: drie rozetten / WEST / FRISIA / jaartal / . rozet, Verk.74.4, CNM.2.15.14, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 203
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Stuiver 1676BP,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen B - P Kz: In vijf regels: . rozet . / WEST / FRISIA / I.STUIVER / jaartal., Verk.74.6, CNM.2.15.17, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 204
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Enkhuizen

    Stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vijf regels: . rozet ./ WEST / FRISIA / jaartal / .rozet, Verk.74.8, CNM.2.15.18, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 205
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1596,

    Vz: Pijlenbundel in een versierd ovaal MONETA.BELGICA.ZEL mt burcht en jaartal Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT, Verk.82.5, CNM.2.49.32, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 206
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Nederlandse, unie- of Leicesterrijksdaalder 1595, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRESCV9 - ZEL. mt burcht Kz: Samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r. de wapens van Gelderland, Vlaanderen en Holland en onder die van Zeeland, Utrecht en Friesland. Het jaartal erboven. xMO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.902, CNM.2.49.33, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.150
  • Kavel 207
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Halve Nederlandse, unie- of Leicesterrijksdaalder 1586, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* met een geschouderd zwaard in de rechter- en een pijlenbundel in de linkerhand CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRESCV’ - ZEL mt burcht Kz: samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r. de wapens van Gelderland, Vlaanderen en Holland en onder die van Zeeland, Utrecht en Friesland. Het jaartal erboven. xMO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.913, CNM.2.49.35, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.300
  • Kavel 208
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.ZEL. - AD.VA.ORD.HOL. Kz: Klimmende leeuw mt burcht .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.837, CNM.2.49.37, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 300
  • Kavel 209
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Leeuwendaalder op Zeeuwse voet 1597,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het wapen MO.NO.ARG. - .ORDIN.ZEL. Kz: Een ten halve lijve uit de baren naar boven komende leeuw mt burcht.DOMINE.SERVA.NOS.PERIMVS., Delm.838, CNM.2.49.39, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 210
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Halve leeuwendaalder op Zeeuwse voet 1598,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het wapen MO.NO.ARG. - .ORDIN.ZEL. Kz: Een ten halve lijve uit de baren naar boven komende leeuw mt burcht.DOMINE.SERVA.NOS.PERIMVS, Delm.875, CNM.2.49.40, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 211
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1616,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NFOE.BELG.ZEL mt burcht Kz: Klimmende leeuw rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR.. jaartal, Delm.839, CNM.2.49.41, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 212
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1649/1648,

    Delm.839, CNM.2.49.41, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 213
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Halve leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1652,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.ZEL mt burcht Kz: Klimmende leeuw rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.876, CNM.2.49.42(zonder prijsnotering), zeldzaam jaartal, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 250
  • Kavel 214
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zeeuwse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1591,

    Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.COMITATVS.ZEL. mt burcht. Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal, Delm.926, CNM.2.49.43, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 400
  • Kavel 215
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Halve Zeeuwse of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1591,

    Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.COMITATVS.ZEL. mt burcht. Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal, Delm.936, CNM.2.49.46, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 216
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Nederlandse rijksdaalder 1643,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 217
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1622,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weDelm.957erszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.957, CNM.2.49.48, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 218
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zilveren dukaat 1659,

    Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.CO.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT. mt burcht, Delm.975, CNM.2.49.49, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 219
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zilveren dukaat 1694,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 220
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zilveren dukaat 1737,

    Delm.976, CNM.2.49.50, slagbarstje overigens zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 221
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, Piedfort op dubbel gewicht geslagen(55,36gr.), Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, ruim prachtig, zeer zeldzaam en attractief stuk!!

    Taxatie / estimation
    € 1.250
    € 1.150
  • Kavel 222
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zilveren dukaat 1767,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 223
    • M1702-Provinciaal
    • M1702-Zeeland

    Zilveren dukaat 1791,

    Delm.976, CNM.2.49.50, gereinigd overigens bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140