• Kavel 1
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Gelderland inclusief steden

    Snaphaanschelling z.j.,

    Karel van Egmont 1492-1538, KA ROL DVX GELR(E) IVLI CO ZV, EQVITA IVDIC IA TVA DOMIN, geharnaste ridder met gesloten vizier met zwaard te paard naar rechts GEL, provinciewapen op een versierd kruis, v.d. Chijs XVIII, Delm., 516, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 2
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder 1564,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt Gelders kruis gesplitst wel of niet verkort jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIHI.ADIVT, vGH.212-6d, CNM.2.17.20, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 3
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of Hollandse penning van 3 mijten z.j.,

    Vz: Gekroonde letter P mt Gelders kruis D.G.HISP.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Hollands wapen DNS.MICHI.ADIVTOR of DVS.MICHI.ADIVTOR, vGH.228-6b, CNM.2.17.32, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 4
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bougonsche daler metten cruyce) of Rijksdaalder 1567,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.DEI.G.HISP.Z.DVX.GEL mt Gelders kruis Kz: Gekroond Oostenrijk-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies. .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.92, CNM.2.17.38, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 5
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart statenstuiver of statenoord z.j.,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL mt Gelders kruis Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .PACE.ET. - IVSTITIA, vGH.252-6, CNM.2.17.50, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 6
    • M1902-Provinciaal

    Gouden rijder van 14 gulden 1761, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt man met wijnruit MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.D.G.&.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES. PARVAE.CRESCUNT., Delm.653, CNM.2.17.65, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    Uw bod
    0
  • Kavel 7
    • M1902-Provinciaal

    Bourgondische kruisdaalder 1591,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken, gesplitst jaartal ter weerszijden mt Gelders kruis MONETA.NOVA.ARGEN.DVC.GELRIAE.CO.3 Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR., Delm.803, CNM.2.17.2.17.92, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 8
    • M1902-Provinciaal

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet 160Z,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.868, CNM.2.17.104, zeer goed/fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 9
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1637,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.825, CNM.2.17.107, RRR, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 10
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1641,

    Delm.825, CNM.2.17.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 11
    • M1902-Provinciaal

    Nederlandse rijksdaalder 1619/1618,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, CNM.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 12
    • M1902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1694,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, zonder binnencirkel, CNM geen prijs genoteerd, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    Uw bod
    0
  • Kavel 13
    • M1902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1789,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt korenaar MO.NO.ARG.CONF. - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Mmt aan het begin of het einde van het omschrift Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARÆ. CRESCUNT. ster, Delm.1010, CNM.2.17.133, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 14
    • M1902-Provinciaal

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1774,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand,gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt geknotte boom met loot MO.NO.ARG.CONFOE - BEL.PRO.D.GEL.&.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. rozet, Delm.1045, CNM.2.17.136, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 15
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken, boven en onder door een rozet en links en rechts door twee bollen verbonden, in drie regels: DVC / GEL / RIÆ Kz: Binnen een parelcirkel een dubbellijnige achtpas met daarin het provinciewapen IN.DEO.SPES.NOSTRA mt Gelders kruis, Verk.18.7, Verk.20.6, CNM.2.17.183, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 16
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1626,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken, boven en onder door een rozet en links en rechts door twee bollen verbonden, in drie regels: DVC / GEL / RIÆ Kz: Binnen een parelcirkel een dubbellijnige achtpas met daarin het provinciewapen IN.DEO.SPES.NOSTRA mt Gelders kruis, Verk.20.6, CNM.2.17.184, groot wapenschild, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 17
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1633,

    Verk.20.6, CNM.2.17.184, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 18
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1663,

    Vz: Gekroond en met kleine krulornamenten versierd provinciewapen .IN.DEO. - SP.NOST. Kz: Binnen een krans van vier door rozetten verbonden bladertakken in vier regels . D / GEL / RIÆ / . jaartal, PW.1009, Verk.20.6, CNM.2.17.186, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 19
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1664,

    PW.1009, Verk.20.6, CNM.2.17.186, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 20
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1665,

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 21
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1668,

    PW.1009, Verk.20.6, CNM.2.17.186(RR), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 22
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1676,

    PW.1009, Verk.20.6, CNM.2.17.186(RR), ruim fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 23
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1690, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond en met blad- en krulornamenten versierd provinciewapen IN.DEO – SP.NOST Kz: Binnen een krans van vier door rozetten verbonden bladertakken in vier regels: . D . / GEL / RIÆ / jaartal, PW.1010, Verk.20.6, CNM.2.17.187(RR), 4.9gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 24
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1720,

    Vz: Gekroond provinciewapen met accoladevormig ondereinde .IN.DEO - SP.NOS. Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / . jaartal . / . mmt kraanvogel, Verk.19.4, Verk.20.6, CNM.2.17.190, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 25
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1739,

    Vz: Gekroond provinciewapen met recht ondereinde, .IN.DEO. - SP.NOS. Kz: In vijf regels: . D . / GEL / RIÆ / jaartal / mmt springend paard tussen twee rozetten, Verk.19.5, Verk.20.6, CNM.2.17.191, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 26
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1740,

    Verk.19.5, Verk.20.6, CNM.2.17.191, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 27
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1752, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond provinciewapen tussen een bloem- en een palmtak IN DEO – SP NOS Kz: In vijf regels: D. / GEL / RIÆ / jaartal / mmt man met wijnruit, Verk.1906, Verk.20.6, CNM.2.17.192, 2.94gr., ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 28
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1753,

    Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO – SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel op twee gekruiste vruchtdragende bladertakken, Verk.19.7, Verk.20.6, CNM.2.17.193, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 29
    2
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1755,

    Verk.19.7, Verk.20.6, CNM.2.17.193, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 30
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1755, afslag in zilver,

    Verk.19.7, Verk.20.6, CNM.2.17.193, 2,8gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    Uw bod
    0
  • Kavel 31
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1756,

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 32
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1756, afslag in zilver,

    Verk.19.7, Verk.20.6, CNM.2.17.193, 3.75gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 33
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1757, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond provinciewapen met rococolijst IN DEO – SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel tussen twee rozetten, Verk.20.1, Verk.20.6, CNM.2.17.194, 3.99gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 34
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1758,

    Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO.EST.SPES.NOSTRA Kz: Binnen een rococolijst in vijf regels . D . / GEL / RIÆ / jaartal / mmt geknotte boom met loot, Verk.20.2, Verk.20.6, CNM.2.17.195, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 35
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1759, afslag in zilver,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195, 3.83gr., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 36
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1760,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 37
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1760, afslag in zilver,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195, 3.37gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 38
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1761, afslag in zilver,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195, 3.79gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    Uw bod
    0
  • Kavel 39
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1762, afslag in zilver,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195, 3.60gr., bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 40
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1764,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195(R), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 41
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1765, afslag in zilver,

    Verk.20.6, CNM.2.17.195, 3.62gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 42
    • M1902-Provinciaal

    Halve duit 1756,

    Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO - SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel tussen twee rozetten, Verk.20.6, CNM.2.17.199, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 43
    • M1902-Provinciaal

    Halve duit 1756,

    Verk.20.6, CNM.2.17.199, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 44
    • M1902-Provinciaal

    Halve duit 1757,

    Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO - SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel op twee gekruiste vruchtdragende bladertakken, Verk.20.7, CNM.2.17.200, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 45
    • M1902-Provinciaal

    Karel III, 1555-1608, als pretendent van Gelderland, Teston. z.j. (na 1576). Nancy. Type II.

    Ongekroond borstbeeld naar rechts met binnencirkel •D: G:CAL•LOTA•B: GEL•DVX. Kz. gekroond groot wapen MONETA•NOVA•NANCEI•CVSA., de S. 21.4; vgl. vdCh. 23.21, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 46
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Gekroond wapenschild beladen met een gekroonde klimmende (Gelderse) leeuw en geplaatst op een gelelied kruis MONET.ARNHEM.IN.GELRIA Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een quasi-omheining van bladertakken; bij haar rechterelleboog een lelie en het wapen van Arnhem voor haar voeten SICVT.LILIVM - INTER.SPINA - S, PW.1201, CNM.2.04.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 47
    • M1902-Provinciaal

    Maximiliaan van Bronkhorst (1602-1641), Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Gekroond wapen van Bronkhorst; ter weerszijden een bladertak Kz: Binnen een krans van vier bladertakken, verbonden door rozetten, in vijf regels: drie cirkels / BAT / ENBVR / GVM / drie cirkels, PW.1301, CNM.2.05.95, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 48
    • M1902-Provinciaal

    PW.1301, CNM.2.05.95, zeer fraai/fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 49
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Gekroond en tweemaal gedeeld schild: 1 Gulik, 2 Kleef, 3 Berg MO.POSS. - PRIN.CVS Kz: Binnen een krans van vier door rozetten met elkaar verbonden bladertakken in drie regels: .IN. / HEVS / SEN, PW.1601, CNM.2.31.24, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 50
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Gekroond en tweemaal gedeeld schild: 1 Gulik, 2 Kleef, 3 Berg MO.POSS - . - .PRIN.CV, Kz: Binnen een krans van vier door rozetten met elkaar verbonden bladertakken in vijf regels:vijfstralige ster / CVSA / HVIS / SIÆ / vijfstralige ster, PW.1602, CNM.2.31.25, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 51
    • M1902-Provinciaal

    Dubbele Daalder van 30 stuiver 1689,

    Kz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen; waardeaanduiding eronder MO.NO.ARG.CIV. - NOVIOMAG Kz: Staande geharnaste ridder, de linkerhand in de linkerzij, in de rechterhand een geheven recht zwaard en kijkend over de linkerschouder; met een open kroon gedekt stadswapen staande voor het rechterbeen AVXILIANTE mmt morenkop - DEO. jaartal, Delm.1077, CNM.2.36.21, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 52
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken die boven en onder door twee bollen en links en rechts door een rozet onderling zijn verbonden, in drie regels: NOV / IMA / GVM Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een quasi-omheining van bladertakken; het wapen van Nijmegen voor haar voeten BEA.GNS.CV - DNS.SPS.E., PW.1704 CNM.2.36.52, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 53
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken die boven en onder door twee bollen en links en rechts door een rozet onderling zijn verbonden, in drie regels: NO / VIMA / GVM Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een quasi-omheining van bladertakken; het wapen van Nijmegen voor haar voeten BEA.GNS.CV - DNS.SPS.E., PW.1705, CNM.2.36.53, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 54
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.

    , Klimmende Leeuw, in de rechterklauw een degen vergezeld van twee mispelbloemen, kz., binnen een krans van vier bladertakken, boven en onder door een H-vormige figuur en links en rechts een rozet met elkaar verbonden, in drie regels: SALT/BOM/EL, PW.1801, CNM.2.48.9, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 55
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit z.j.,

    vz. gekroonde klimmende leeuw, kruis van vier bollen MONE.NOVA ankerkruis uit het stadswapen VET.VRBIS, kz. in een krans van vier bladertakken, boven en onder door een rozet en links en rechts door twee cirkeltjes met elkaar verbonden, in 5 regels ./ZVTP/HANIEN/.SIS./., Verk.27.5, CNM.2.51.17, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 56
    • M1902-Provinciaal

    Rijderschelling van 6 stuiver 1688,

    Verk.26.5, CNM.2.51.28, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 57
    • M1902-Provinciaal

    Achtste stuiver of duit 1687,

    Vz. gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen, jaartal tussen fleurons van de kroon, twee bladornamenten eronder, kz. binnen een vierpas, in drie regels CIV/ZVPHA/NA, Verk.27.6, CNM.2.51.29, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 58
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Holland inclusief steden

    Floris V 1256-96, Penning of kopje(1285-96),

    type S, hoofd naar links/lang gevoet kruis, vdCh.3.8-10, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 59
    • M1902-Provinciaal

    type S, hoofd naar links/lang gevoet kruis, vdCh.3.8-10, bijna zeer fraai(2x)

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 60
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart stuiver of oord 1575,

    Vz: Gekroond provinciewapen, geplaatst op een gespleten kruis; door mt rozet gesplitst jaartal boven de kroon PHS.D.G.COM.HOL.Z.ZEL Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een gesloten omheining* .AVX.NOST.IN.NOM.DOM, PW.2009, CNM.2.28.39, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 61
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart stuiver of oord 1576,

    PW.2009, CNM.2.28.39, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 62
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart stuiver of oord 1577,

    PW.2009, CNM.2.28.39, bijna fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 63
    • M1902-Provinciaal

    PW.2009, CNM.2.28.39, CNM geen prijs genoteerd, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 64
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart stuiver of oord 1578,

    Vz: Gekroond provinciewapen, geplaatst op een gespleten kruis; door mt rozet gesplitst jaartal boven de kroon PHS.D.G.COM - . - HOL.Z.ZEL Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een gesloten omheining* .AVX.NOS.IN.NOM.DOM, PW.2011, CNM.2.28.41, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 65
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Kwart stuiver of oord 1579,

    PW.2011, CNM.2.28.41, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 66
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Achtste stuiver of duit z.j.,

    Vz: Binnen een gesloten omheining* een vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken PHS.D.G.HISP.Z.REX.COMES.HOL. mt rozet Kz: Gekroond provinciewapen, geplaatst op een gespleten kruis DOMINVS.MIHI.ADIVTOR, PW.2002, CNM.2.28.42, Coes ipv Comes, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 67
    • M1902-Provinciaal

    PW.2002, CNM.2.28.42, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 68
    • M1902-Provinciaal

    PW.2002, CNM.2.28.42, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 69
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of penning z.j.,

    Vz: Gekroonde initiaal P van Philips II; met of zonder gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.Z.REX.COM.HOL Kz: Klimmende leeuw (uit het Hollandse wapen) binnen een gesloten omheining* mt rozet DOMINVS.MIHI.ADIVTOR, PW.2001, CNM.2.28.44, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 70
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of penning 1573,

    PW.2001, CNM.2.28.44, fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 71
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of penning 1574,

    PW.2001, CNM.2.28.44, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 72
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of penning 1575,

    PW.2001, CNM.2.28.44(RR), fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 73
    • M1902-Provinciaal

    PW.2001, CNM.2.28.44, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 74
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of penning 1577,

    PW.2001, CNM.2.28.44, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 75
    • M1902-Provinciaal

    Philips II (1555-1598), Zestiende stuiver of penning 1578,

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 76
    • M1902-Provinciaal

    Gouden rijder van 14 Gulden 1751, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.782, CNM.2.28.47, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 77
    • M1902-Provinciaal

    Gouden rijder van 14 Gulden 1763, Delm.782, CNM.2.28.47, justeersporen overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 78
    • M1902-Provinciaal

    Dubbele gouden Nederlandse dukaat 1758, Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES. - PAR.CRES.HOL. Kz: In een versierd kasje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN. / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.773, CNM.2.28.52, montagespoor overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    Uw bod
    0
  • Kavel 79
    • M1902-Provinciaal

    Gouden Nederlandse dukaat 1777,

    Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0
  • Kavel 80
    • M1902-Provinciaal

    Delm.775, CNM.2.28.54, ca. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 81
    • M1902-Provinciaal

    Gouden Nederlandse dukaat 1778,

    Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    Uw bod
    0
  • Kavel 82
    • M1902-Provinciaal

    Gouden Nederlandse dukaat 1780,

    Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    Uw bod
    0
  • Kavel 83
    • M1902-Provinciaal

    Gouden Nederlandse dukaat 1781,

    Delm.775, CNM.2.28.54, klemsporen overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 84
    • M1902-Provinciaal

    Delm.775, CNM.2.28.54, randschade, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 85
    • M1902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1674,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    Uw bod
    0
  • Kavel 86
    • M1902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1695 over 1694,

    Delm.969, CNM.2.28.80, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 87
    • M1902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1774,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 88
    • M1902-Provinciaal

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1775,

    Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 89
    • M1902-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, montageplekje overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 90
    • M1902-Provinciaal

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1751,

    Delm.1198, CNM.2.28.107, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 91
    • M1902-Provinciaal

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL., Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.54,3, CNM.2.28.108, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 92
    • M1902-Provinciaal

    Roosschelling van 6 stuiver 1601,

    Vz: Gekroond provinciewapen binnen een gesloten omheining; jaartal boven de kroon .MO.NO.COM.HOLLANDIÆ. mt rozet, Kz: Lang gelelied kruis met rozet in het open hart VIGILA - TE.DEO - CONFID - ENTES, Verk.55,1, CNM.2.28.111, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 93
    • M1902-Provinciaal

    Scheepjesschelling 1776, afslag in goud,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WESTFRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, 6,92gr., Verk.55,6, CNM.2.28.116, klemspoortjes overigens ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    Uw bod
    0
  • Kavel 94
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.,

    Vz: Binnen een krans van vier lauwertakken, boven en onder verbonden door een rozet en links en rechts door twee bollen, in drie regels: HOL / LAN / DIA Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een gesloten omheining* .AVX.NOS.IN.NOM.DOM. mt rozet, Verk.57,3, CNM.2.28.123, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 95
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1604,

    Vz: Binnen een krans van vier lauwertakken, boven en onder verbonden door een rozet en links en rechts door twee bollen, in drie regels: HOL / LAN / DIA Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een gesloten omheining* . mt rozet .AVX.NOS.IN.NOM.DOM. jaartal, Verk.57,4, CNM.2.28.124, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 96
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1605,

    Verk.57,4, CNM.2.28.124(RR), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 97
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1702,

    Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 98
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1702, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, 3.24gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 99
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1710,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, geen prijs genoteerd in CNM, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 100
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1710 uit 1709,

    Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, CNM.2.28.126, ruim fraai, onbekend in CNM

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0