• Kavel 101
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Holland inclusief steden

    Duit 1710, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126(RR), 3.16gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 102
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1715,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 103
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1717,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, geen prijs genoteerd in CNM, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 104
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1717, afslag in zilver

    Verk.57,6, CNM.2.28.126(RR), 2.28gr., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 105
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1720,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 106
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1721,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 107
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1739, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.69gr., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 108
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1740, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126(R), 3.43gr., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 109
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1742, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126(R), 3.10gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 110
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1743,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126(R), CNM.2.28.126(R), 3.32gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 111
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1744, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.22gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 112
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1745, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.25gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 113
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1746/45, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.28gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 114
    • M1902-Provinciaal

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.10gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 115
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1747, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.14gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 116
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1748, afslag in zilver,

    Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.31gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 117
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1749, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.27gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 118
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1750, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.19gr., kabelrand, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 119
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1751, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.28gr., kabelrand, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 120
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1752, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, kartelrand, 3.14gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 121
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1753, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, kartelrand, 3.24gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 122
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1754, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.09gr., bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 123
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1755, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.01gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 124
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1756, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.23gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 125
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1757, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.21gr., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 126
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1758, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 3.00gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 127
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1759, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 2.96gr., ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 128
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1760, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 2.85gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 129
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1761, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 2.84gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 130
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1762, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 2.79gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 131
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1763, afslag in zilver,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, 2.80gr., zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 132
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1765,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 133
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1766,

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 134
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken, boven en onder twee aan twee verbonden door rozetten en links en rechts door twee bollen, in vijf regels: . rozetje. / GORC / rozet IN rozet / HOLL / . rozetje. Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand en zittend binnen een gesloten omheining; het wapen van Arkel voor haar op het tuinhek .AVX.NOS.IN.NOM.DOM rozet, Verk.58.3, CNM.2.18.7, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 135
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.,

    Verk.58.3, CNM.2.18.7, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 136
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.,

    Verk.58.3, CNM.2.18.7, zeer goed/fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 137
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-West Friesland inclusief steden

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1622

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw geen mmt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.836, CNM.2.46.24, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 138
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1631

    , Delm.836, CNM.2.46.24, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 139
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1634

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 140
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1640

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 141
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1644

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 142
    • M1902-Provinciaal

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1646/1643

    , Delm.836, CNM.2.46.24, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 143
    • M1902-Provinciaal

    Dukaton of zilveren rijder 1773,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 144
    • M1902-Provinciaal

    Daalder van 30 stuiver 1686,

    Vz: De onderling met een lint verbonden radiaal geplaatste gekroonde wapens van Hoorn, Enkhuizen en Medemblik; waardeaanduiding en jaartal tussen lint en wapens MO.NO.ARG - ORDIN - W.FRISIÆ. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde landschapswapen voor zich staande houdend DEVS.FORTI.ET.SPES.NOST. mmt rozet, Delm.1081, CNM.2.46.47, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    Uw bod
    0
  • Kavel 145
    • M1902-Provinciaal

    Gulden 1734,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGENT.ORDIN.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1173c, CNM.2.46.52, slagbreukje, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 146
    2
    • M1902-Provinciaal

    Zilveren dukaat 1792,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde landschapswapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.WESTFRI wel mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.971, CNM.2.46.35, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 147
    • M1902-Provinciaal

    Driegulden 1794,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 148
    • M1902-Provinciaal

    Driegulden 1794,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 149
    • M1902-Provinciaal

    Gulden 1703/1702,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.56, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 150
    • M1902-Provinciaal

    Gulden 1763,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.57, met klop, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 151
    • M1902-Provinciaal

    Gulden 1791,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 152
    • M1902-Provinciaal

    Gulden 1791/81,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 153
    • M1902-Provinciaal

    Stuiver 1593,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en wel of geen door mmt rozet gesplitst jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ORDINVM.WESTFRI Kz: Lang gelelied kruis met WF in het open hart, geplaatst op een vierpas DEVS - FORTI - ET.SPE - S.NOS, Verk.73.2, CNM.2.46.80, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 154
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.,

    Vz: Gekroond landschapswapen, geplaatst op een gevorkt kruis DEVS.FORTI - ET.SPES.NOS Kz: Binnen een krans van vier bloemenslingers, boven door een rozet en links, rechts en onder door twee cirkels met elkaar verbonden, in drie regels: WEST / FRI / SIA, PW.3001, CNM.2.46.88, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 155
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j.,

    PW.3001, CNM.2.46.88, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 156
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1604,

    Vz: Gekroond landschapswapen, geplaatst op een gevorkt kruis DEVS.FORTI - ET.SPES.NOS Kz: Binnen een kans van vier bloemenslingers, boven en onder door rozetten en links en rechts door twee cirkels met elkaar verbonden, in drie regels: WEST / FRISIAE / jaartal, PW.3001, CNM.2.46.89, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 157
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1645,

    Vz: Gekroond en versierd landschapswapen DEVS.FORTI.ET.SP.NOS Kz: Binnen een krans van vier bloemenslingers, boven door rozetten en links en rechts door twee cirkels met elkaar verbonden, in drie regels: WEST / FRISIAE / jaartal, alleen in zilver bekend, zeldzaam, Verk.75.5, CNM.2.46.90, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 158
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1658,

    Vz: Gekroond en versierd landschapswapen DEVS.FORTI.ET.SP.NOS Kz: Binnen een krans van vier bloemenslingers, door rozetten met elkaar verbonden, in drie regels: WEST / FRISIAE / jaartal, PW.3003, CNM.2.46.91, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 159
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1663,

    PW.3003, CNM.2.46.91, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 160
    2
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1663,

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 161
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1658,

    Vz: Gekroond en versierd landschapswapen DEVS.FORTI.ET.SP.NOS Kz: De drie radiaal geplaatste wapens van Hoorn, Enkhuizen en Medemblik WEST - FRISIA - jaartal, Verk.75.8, CNM.2.46.92, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 162
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1658,

    Verk.75.8, CNM.2.46.92, ruim zeer fraai, mooi exemplaar voor dit type

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 163
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1702,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: . mmt rozet . / WEST / FRISIAE / jaartal / rozet, Verk.76.1, CNM.2.46.93, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 164
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1702, afslag in zilver,

    Verk.76.1, CNM.2.46.93, 2.98gr., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 165
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1702, afslag in zilver,

    Verk.76.1, CNM.2.46.93, 2.46gr., bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    Uw bod
    0
  • Kavel 166
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1707,

    Verk.76.1, CNM.2.46.93(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 167
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1711,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: mmt kraanvogel tussen twee rozetten / WEST / FRISIAE / jaartal / rozet, PW.3006, CNM.2.46.94, uiterst zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 168
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1717,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vier regels: mmt knol tussen twee rozetten of bollen / WEST / FRISIAE / cursief jaartal, PW.3007, CNM.2.46.95, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 169
    • M1902-Provinciaal

    Duit z.j., hybride (2x voorzijde),

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: mmt knol tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIAE / jaartal, PW.3009, CNM.2.46.96(RR), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    Uw bod
    0
  • Kavel 170
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1723,

    PW.3009, CNM.2.46.96, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 171
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1739,

    PW.3009, CNM.2.46.96, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 172
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1739, afslag in zilver,

    PW.3009, CNM.2.46.96, 3.49gr., ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 173
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1741, afslag in zilver, Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken, Kz: In vijf regels:en geheel omgeven door gebladerte van twee takken mmt haan / WEST / FRI / SIA / jaartal, Verk.76.5, CNM.2.46.97, 3.91gr., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    Uw bod
    0
  • Kavel 174
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1742, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels mmt tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIA / jaartal, PW.3013, CNM.2.46.98, 3.19gr., CNM onbekend, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 175
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1754, hybride 2x kz.,

    Kz: In vijf regels mmt tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIA / jaartal, PW.3013, CNM.2.46.98, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 176
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1754,

    PW.3013, CNM.2.46.98, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 177
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1756, afslag in zilver,

    PW.3013, CNM.2.46.98, 4.04gr., alleen in zilver bekend, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 178
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1769,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vier regels: mmt haringbuis tussen twee rozetten / WEST / FRISIA / jaartal, PW.3013, CNM.2.46.99, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 179
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1778, afslag in zilver,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: in vier regels: . rozet . / WEST / FRISIA / jaartal, PW.3014.1, CNM.2.46.100, 4.34gr., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 180
    • M1902-Provinciaal

    Duit 1780/1779,

    Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: in vier regels: . rozet . / WEST / FRISIA / jaartal, PW.3014.1, CNM.2.46.100, geen prijs genoteerd in CNM, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 181
    • M1902-Provinciaal

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding (6 - S) ter weerszijden MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIAE. jaartal Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Verk.72.4, CNM.2.15.8, montageplekje, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    Uw bod
    0
  • Kavel 182
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Philips II (1555-1598), Kwart statenstuiver of statenoord z.j.,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links in een gladde binnencirkel PHS.D.G.HISP.Z.REX.COM.ZEL. mt burcht. Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, gedekt door het Zeeuws wapen en omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .PACE.ET. - IVSTITIA., PW.4016, CNM.2.49.7, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 183
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Philips II (1555-1598), Statenduit z.j.,

    Vz: Gekroond provinciewapen. PHS.D.G.HISP.REX.CO.ZE Kz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies .PACE.ET.I - VSTITIA. mt burcht, PW.4003, CNM.2.49.9, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    Uw bod
    0
  • Kavel 184
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Nederlandse rijksdaalder 1629,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, slagbarstje overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    Uw bod
    0
  • Kavel 185
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Zilveren dukaat 1738,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    Uw bod
    0
  • Kavel 186
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Zilveren dukaat 1748, PIEDFORT, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, 55.97gr., unc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    Uw bod
    0
  • Kavel 187
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Kwart zilveren dukaat 1788/1787,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.1008, CNM.2.49.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    Uw bod
    0
  • Kavel 188
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1755,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.58, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    Uw bod
    0
  • Kavel 189
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1762,

    Delm.1028, CNM.2.49.58, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    Uw bod
    0
  • Kavel 190
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Dukaton of zilveren rijder 1766,

    Delm.1028, CNM.2.49.58, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    Uw bod
    0
  • Kavel 191
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Daalder van 30 Stuiver 1683,

    Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE jaartal Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, Delm.1083, CNM.2.49.66, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    Uw bod
    0
  • Kavel 192
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Dubbele Daalder van 10 Schelling 1687,

    Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE. jaartal. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht., Delm.1074, CNM.2.49.67, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    Uw bod
    0
  • Kavel 193
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Kwart stuiver of oord 1601,

    Vz: Borstbeeld van prins Willem van Oranje naar rechts MON.NOVA.COMIT.ZELANDIÆ Kz: Gekroond en versierd provinciewapen, door mt burcht gesplitst jaartal boven de kroon .LVCTOR.ET.EMERGO, Verk.95.4, CNM.2.49.101, mooi portret, ruim fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0
  • Kavel 194
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Kwart stuiver of oord 1604,

    Vz: Borstbeeld van prins Maurits naar rechts MON.NOVA.COMIT.ZELANDIAE Kz: Gekroond en versierd provinciewapen, jaartal boven de kroon .LVCTOR.E - T.EMERGO mt burcht, Verk.95.4, CNM.2.49.102, ruim fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 195
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Kwart stuiver of oord 1653,

    Vz: Borstbeeld van prins Maurits naar rechts MON.NOVA.COMIT.ZELANDIAE. rozet. Kz: Gekroond en versierd provinciewapen, door de kroon gesplitst jaartal erboven .LVCTOR.ET.EMERGO, Verk.95.4, CNM.2.49.103, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 196
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Duit z.j.,

    Vz: Binnen een krans van vier lauwertakken, boven en onder door een rozet en links en rechts door twee bollen met elkaar verbonden, in drie regels: ZEE / LAN / DIA Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een quasi-omheining van bladertakken; het provinciewapen voor haar voeten mt burcht .LVCTOR.ET. - .ERMERGO. jaartal, Verk.95.5, CNM.2.49.105, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    Uw bod
    0
  • Kavel 197
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Duit z.j.,

    Verk.95.5, CNM.2.49.105, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 198
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Duit jaartal onleesbaar, afslag in zilver,

    oude type, Vz: Binnen een krans van vier lauwertakken, onderling door rozetten met elkaar verbonden, in drie regels: ZEE / LAN / DIA. Kz: Maagd, kijkend naar de omhoog wijzende rechterhand, zittend binnen een gesloten omheining, de Hollandse Tuin zinnebeeldend, met het provinciewapen voor haar voeten mt burcht ..LVCTOR.ET. - .EMERGO. jaartal, PW.4005, CNM.2.49.106, 2.02gr., ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    Uw bod
    0
  • Kavel 199
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Duit 1641,

    PW.4005, CNM.2.49.106, geen prijs vermeld in CNM, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    Uw bod
    0
  • Kavel 200
    • M1902-Provinciaal
    • M1902-Zeeland

    Duit 1642,

    PW.4005, CNM.2.49.106, geen prijs vermeld in CNM, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    Uw bod
    0