Vraag hier een tekstversie van de catalogus op (deel 1): tekstversie (let op: dit kan een minuut duren)
Vraag hier een tekstversie van de catalogus op (deel 2): tekstversie (let op: dit kan een minuut duren)
  • Kavel 101
    • M2102-Antiek-Antique

    Numerianus 253-284AD, Antoninianus 283AD,

    Providentia stg., VXXI, cf.S.12253, very fine+,

    Inzet
    € 20

  • Kavel 102
    • M2102-Antiek-Antique

    Carinus 285AD, Antoninianus,

    Ticinum, Felicitas resting on column, S.12343, extremely fine

    Inzet
    € 25

  • Kavel 103
    • M2102-Antiek-Antique

    Diocletianus 284-305AD, Antoninianus, Follis,

    Diocletian and Jupiter Moneta stg, S.12637, 12819, very fine+

    Inzet
    € 25

  • Kavel 104
    • M2102-Antiek-Antique

    Maximianus Herc 286-310AD, Antoninianus 293-4AD,

    S.13115, Follis 305-6AD, Jupiter stg., RIC54, very fine+

    Inzet
    € 30

  • Kavel 105
    • M2102-Antiek-Antique

    Maxentius 307-312AD, Follis,

    Temple with seated Roma, S.14987, very fine+

    Inzet
    € 25

  • Kavel 106
    • M2102-Antiek-Antique

    Constantinus I 307-337AD, Centenionalis,

    wreath; gateway, Heraklia, Cyzicus, S.16274; S.16261, extremely fine

    Inzet
    € 20

  • Kavel 107
    • M2102-Antiek-Antique

    Fausta 289-326AD, Centenionalis, Trier 324-325AD,

    Fausta holding Constantius II and Constans, cf.S.16558, extremely fine

    Inzet
    € 40

  • Kavel 108
    • M2102-Antiek-Antique

    Crispus 316-326AD, Follis, Arles 317AD,

    Mars advanc., S.16714, almost extremely fine

    Inzet
    € 20

  • Kavel 109
    • M2102-Antiek-Antique

    Delmatius 335-337AD, Centenionalis, Siscia,

    Two soldiers, S.16894, very fine+

    Inzet
    € 20

  • Kavel 110
    • M2102-Antiek-Antique

    Valens 364-378AD, Siliqua, Trier,

    TRPS Urbs Roma, S.19675, very fine+/extremely fine

    Inzet
    € 65

  • Kavel 111
    • M2102-Antiek-Antique

    Theodosius I 379-392AD, Solidus,

    damaged edge, RIC64c, fine

    Inzet
    € 150

  • Kavel 151
    • M2102-Provinciaal

    GELDERLAND, Karel van Egmond Rijder Goudgulden z.j.(1492-1538),

    Delm.620, 3,24gr., ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 152
    • M2102-Provinciaal

    GELDERLAND, Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1648,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de rechterhand aan het gevest van zijn zwaard en met de linker een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. door mmt lelie gesplitst jaartal., Delm.825, CNM.2.17.108, zeer fraai

    Inzet
    € 65

  • Kavel 153
    • M2102-Provinciaal

    GELDERLAND, Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1652,

    Delm.825, CNM.2.17.110, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 154
    • M2102-Provinciaal

    GELDERLAND, Halve Nederlandse rijksdaalder 1614,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.954, CNM.2.17.123, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 155
    • M2102-Provinciaal

    NIJMEGEN, Rijderschelling van zes stuiver 1686,

    Vz: Gekroond stadswapen, gesplitst verkort jaartal ter weerszijden van de kroon, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen MO.NO.ARG.CIV.NOVIOMAGENSIS Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; bladvormig ornament onder het paard CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT mmt morenkop, Passon 78, CNM.2.36.32, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Inzet
    € 20

  • Kavel 156
    • M2102-Provinciaal

    NIJMEGEN, Rijderschelling van zes stuiver 1690,

    Vz: Gekroond stadswapen, gesplitst verkort jaartal ter weerszijden van de kroon, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen MO.NO.ARG.CIV.NOVIOMAGENSIS Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; grond onder het paard, soms met graspol CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT mmt morenkop, Passon 78, CNM.2.36.33, ruim fraai

    Inzet
    € 20

  • Kavel 157
    • M2102-Provinciaal

    NIJMEGEN, Rijderschelling van zes stuiver 1692,

    Passon 78, CNM.2.36.33, ruim fraai

    Inzet
    € 20

  • Kavel 158
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Halve gouden rijder van 7 gulden 1749,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, CNM.2.28.48, fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 159
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Gouden Nederlandse dukaat 1771,

    Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 160
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Gouden Nederlandse dukaat 1773,

    Delm.775, CNM.2.28.54, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 161
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Gouden Nederlandse dukaat 1776,

    Delm.775, CNM.2.28.54, gemonteerd geweest overigens prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 162
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Gouden Nederlandse dukaat 1780,

    Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 163
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Gouden Nederlandse dukaat 1781,

    Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 164
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Generaliteitsgulden 1794,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 25

  • Kavel 165
    • M2102-Provinciaal

    HOLLAND, Roosschelling van 6 stuiver 1601,

    Vz: Gekroond provinciewapen binnen een gesloten omheining; jaartal boven de kroon .MO.NO.COM.HOLLANDIÆ. mt rozet, Kz: Lang gelelied kruis met rozet in het open hart VIGILA - TE.DEO - CONFID - ENTES, Verk.55,1, CNM.2.28.111, uit wrak Lastdrager, zeldzaam, zeer goed

    Inzet
    € 30

  • Kavel 166
    • M2102-Provinciaal

    WEST FRIESLAND, Halve gouden rijder van 7 Gulden 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde en met bladkrulornamenten versierde landschapswapen mmt MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.WESTF. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.844, CNM.2.46.4, prachtig

    Inzet
    € 250

  • Kavel 167
    • M2102-Provinciaal

    WEST FRIESLAND, Gulden 1714/1712,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.56, zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 168
    • M2102-Provinciaal

    ZEELAND, Halve rozenobel op Engelse voet z.j., Vz: Gekroonde geharnaste vorst met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het Zeeuwse wapen de linker, frontaal staande in een schip met op het boord een roos en een vaan met het Zeeuwse wapen op de achtersteven .MON. - NO - .AVR.COMITAT.ZELAN, Kz: Binnen een parelcirkel en een dubbellijnige (ononderbroken lijn en parellijn) achtpas een stralende zon met daaromheen radiaal en om en om geplaatst vier gekroonde gaande luipaarden en vier lelies SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CONTRA.NOS. mt burcht, Delm.872, CNM.2.49.14, zeer fraai/prachtig

    Vz: Gekroonde geharnaste vorst met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het Zeeuwse wapen de linker, frontaal staande in een schip met op het boord een roos en een vaan met het Zeeuwse wapen op de achtersteven .MON. - NO - .AVR.COMITAT.ZELAN, Kz: Binnen een parelcirkel en een dubbellijnige (ononderbroken lijn en parellijn) achtpas een stralende zon met daaromheen radiaal en om en om geplaatst vier gekroonde gaande luipaarden en vier lelies SI.DEVS.NOBISCVM.QVIS.CONTRA.NOS. mt burcht, Delm.872, CNM.2.49.14, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 750

  • Kavel 169
    • M2102-Provinciaal

    ZEELAND, Nederlandse rijksdaalder 1622,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 170
    • M2102-Provinciaal

    ZEELAND, Zilveren dukaat 1698,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, iets gekapt, zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 171
    • M2102-Provinciaal

    ZEELAND, Zilveren dukaat 1748, Piedfort, geslagen op dubbel gewicht,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, voorzijde gietgalletje, achterzijde "N" ingekrast, overigens prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 172
    • M2102-Provinciaal

    DORESTAD, Lodewijk de Vrome (814-840), denier z.j.,

    ruim prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 173
    • M2102-Provinciaal

    UTRECHT, Halve gouden rijder van 7 gulden goud 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt stadswapen MO.AUR.PRO.CONFOED - BELG.TRAIECT. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.971, CNM.2.43.38, klemspoortjes overigens ruim zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 174
    • M2102-Provinciaal

    UTRECHT, Nederlandse dukaat goud 1787,

    Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES - PAR.CRES.TRA mt stadswapen Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.965, CNM.2.43.46, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 175
    • M2102-Provinciaal

    UTRECHT, Generaliteits driegulden 1794,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1150, CNM.2.43.117, ruim prachtig/bijna fdc

    Inzet
    € 150

  • Kavel 176
    • M2102-Provinciaal

    UTRECHT, Generaliteits gulden 1737,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding I - G ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1182, CNM.2.43.120, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 177
    • M2102-Provinciaal

    UTRECHT, Generaliteits gulden 1791,

    Delm.1182, CNM.2.43.121, ca. prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 178
    • M2102-Provinciaal

    OVERIJSSEL, Gulden 1706,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.TRANS. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR mmt rozet, Delm.1184, CNM.2.38.90, zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 179
    • M2102-Provinciaal

    DEVENTER, Florijn van 28 stuiver 1684,

    Vz: Gekroonde adelaar uit het stadswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal tussen de fleurons van de kroon FLOR.ARG.CIV.DAVENTRIÆ mmt zittende hond Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel LEOP.IGN.D.G.ELEC.ROM.IMP.SEM.AVG.,met klop Holland, Delm.1111, CNM.2.12.41, ruim fraai, zeer zeldzaam

    Inzet
    € 75

  • Kavel 180
    • M2102-Provinciaal

    DEVENTER, Goudgulden z.j.(1617-1618),

    Vz: Stadswapen, gedekt door een helm met cimier en lambrekijns .MO.NO.AVR. - CIV.DAVEN. wel of geen mmt drieblad Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel MATTH.I.D.G.R.IMP.SEM.A wel of geen mmt drieblad, Delm.1083, CNM.2.12.2, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 250

  • Kavel 181
    • M2102-Provinciaal

    DEVENTER, Rijderschelling van 6 stuiver 1686,

    Vz: Met palmtakken versierd gekroond stadswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARG.CIV.DAVENTRIÆ Kz: Geharnaste ridder met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts gelopperend paard; mmt zittende hond onder het paard CONCORDIA.RES.PARVÆ CRESCVNT, Verk.851a, CNM.2.12.61, ruim fraai

    Inzet
    € 30

  • Kavel 182
    • M2102-Provinciaal

    DEVENTER, Rijderschelling van 6 stuiver 168?,

    Vz: Gekroond stadswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARG.CIV.DAVENTRIÆ Kz: Geharnaste ridder met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard CONCORDIA.RES.PARVÆ .CRESCVNT mmt zittende hond, Verk.852, CNM.2.12.62, fraai

    Inzet
    € 20

  • Kavel 183
    • M2102-Provinciaal

    DEVENTER, Rijderschelling van 6 stuiver 1689,

    Verk.852, CNM.2.12.62, ruim fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 184
    • M2102-Provinciaal

    KAMPEN, Leeuwendaalder 1649,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdend

    Inzet
    € 80

  • Kavel 185
    • M2102-Provinciaal

    KAMPEN, Florijn van 28 stuiver 1618,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Kampen, 2,3 doorsneden en beladen met balken; gesplitst jaartal tussen de fleurons van de kroon FLOR.ARG.CIV (28) IMP.CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop de waardeaanduiding MATTH.I.D.G.ROM.IMP.SEM.AVG, Delm.1113, CNM.2.30.58, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 186
    • M2102-Provinciaal

    KAMPEN, Arendschelling van 6 stuiver z.j.,

    Vz: Gekroond wapen van Castilië-Léon-Granada, geplaatst op een kruis van knoestige stokken MO.ARGEN. - IMPER. - CIVITA. - CAMPEN. Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS, Verk.165.2, CNM.2.30.65, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 187
    • M2102-Provinciaal

    Verk.165.2, CNM.2.30.65, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 188
    • M2102-Provinciaal

    Verk.896, CNM.2.30.66, ruim zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 189
    • M2102-Provinciaal

    KAMPEN, Arendschelling van 6 stuiver z.j,,

    Verk.896, CNM.2.30.66, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 190
    • M2102-Provinciaal

    Inzet
    € 35

  • Kavel 191
    • M2102-Provinciaal

    ZUTPHEN, Rijderschelling van 6 stuiver 1691,

    Verk.26.5, CNM.2.51.28, ruim fraai

    Inzet
    € 20

  • Kavel 192
    • M2102-Provinciaal

    ZWOLLE, Arendschelling van 6 stuiver z.j.,

    Verk.176.3, CNM.2.52.100, mooi patina, zeer fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 193
    • M2102-Provinciaal

    ZWOLLE, Arendschelling van 6 stuiver 1601,

    Verk.176.3, CNM.2.52.100, zeer fraai

    Inzet
    € 40

  • Kavel 194
    • M2102-Provinciaal

    Inzet
    € 40

  • Kavel 195
    • M2102-Provinciaal

    Inzet
    € 35

  • Kavel 196
    • M2102-Provinciaal

    HERTOGDOM BRABANT, Gouden Lam z.j., Johanna en Wenscelas 1357-1371, Delm. 43, zeer fraai

    Delm. 43, zeer fraai

    Inzet
    € 750

  • Kavel 197
    • M2102-Provinciaal

    VLAANDEREN, Lodewijk van Male 1346-1364, Leeuwengroot z.j.,

    Gall. 219, zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 198
    • M2102-Provinciaal

    VLAANDEREN, Philips de Stoute 1384-1414, Groot z.j.,

    Dechamps de Pas VII-20, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 25

  • Kavel 199
    • M2102-Provinciaal

    BISDOM LUIK, Jan Theod. van Beieren 1744-1763, Liard 1752,

    Magain 5-VII, prachtig

    Inzet
    € 20

  • Kavel 200
    • M2102-Provinciaal

    DUBBELE GOUDEN DUKAAT 1764 Holland, gouden dukaat Utrecht 1794 en gouden dukaat 1813

    allen gemonteerd op broche en gouden dukaat 1817 met oogje, in zakje

    Inzet
    € 600

  • Kavel 201
    • M2102-Penningen-Onderscheidingen

    Z.J.(1672), Amsterdam,

    zilveren medaille, "VIGILANDO", Minerva met lans en stadsschild met een naar links springende leeuw, "D'Amsterdamsche Burgert, tart des vyans razerny, en staat moedig dag en nacht, voor de vryheid op de wacht, dies wort aen haer trou met recht, deze penning toegelegt", voor de burgers van Amsterdam die de wacht hielden tijden de Franse invasie van Holland, van Loon III-72, kleine deuk in rand overigens prachtig

    Inzet
    € 250

  • Kavel 202

    1680

    gildepenning boekverkopers en drukkers, Claas Focke 1685, messing 42mm, Wittop Koning P.61 nr.22.1, iets gecorrodeerd

    Inzet
    € 100

  • Kavel 203

    Z.J.(ca. 1700), Schutterspenning Hoorn,

    schutter met musket, kz. eenhoorn met wapen van Hoorn tussen st. Joris en st. Sebastiaan van Orden, AR37.7mm., zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 204

    1827

    1818-1844, Karl XIV Johan, Koninklijke Zweedse academie van landbouw science, med. L.P. Lundgren, boer ploegend met 2 ossen in landschap, Jeton, AR.31mm, ruim prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 205

    1834, Maatschappij tot Nut van het Algemeen,

    50 jarig bestaan, vd. Kellen, AR, 35mm, in origineel houten schroefdoosje, unc

    Inzet
    € 35

  • Kavel 206

    1844, Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866),

    door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van A Librecht Le Zwijn, Dirks 559, AR 44.4mm, prachtig

    Inzet
    € 35

  • Kavel 207

    1851, Beloningspenning,

    vanwege Koning Willem III, med. van de Kellen, vz. Bb. Willem III nr./in krans Aan P. van der Schaft te Delft, voor ijverige en trouwe ambtsvervulling als onderwijzer der jeugd gedurende eene halve eeuw vanwege den Koning 16 april 1851, AR.31mm., in kapot origineel doosje, prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 208

    1851, Schip Randolph kwam op een rif van Amber Island(Mauritius),

    het zonk, vz. 4-regelige tekst, kz. for courage and humanity, Lieute Kelly R.N., brons(verguld), 36,5mm

    Inzet
    € 40

  • Kavel 209

    1855, Beloningspenning,

    med. van Kellen, Bb. Willem III nr.r., kz. VOOR/MENSCHLIEVEND/HULPBETOON, binnen krans, Dirks 770, MMW108, AR.51.2mm., ruim prachtig in beschadigd origineel doosje

    Inzet
    € 200

  • Kavel 210

    1855, Petrus de Raadt,

    op rand H.B.G. Nahuijs 1842-1848, bij het 35-Jarig bestaan van Kostschool Noorthey te Voorschoten, Dirks 773, unc

    Inzet
    € 30

  • Kavel 211

    1859, Beloningspenning Willem III,

    uitgereikt aan H. Pierik te Wanneperveen, 50 jaar onderwijzer, med. D. vd Kellen, vz. Bb. Willem III nr./in krans 12-regelige tekst, cf Dirks 777, AR.51, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 212

    1859, Ereprijs de Mij tot Nut van 't Algemeen,

    1839-1866, Med. vd Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwenfiguur strooit bloemen naar groep burgers. Kz. inscriptie, veld tussen lauwertakken en omschrift, aan den Onderwijzer H. Pierik, 50-jarige schooldienst, Dirks 559, AR.45mm. ruim prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 213

    1868, Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866),

    door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van H.Vos, Dirks 559, AR 44.4mm, prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 214

    Inzet
    € 40

  • Kavel 215

    1875, Nieuwe Erepenning voor menschlievend hulp,

    Med. J.P.M. Menger, vz. portret Willem III naar rechts, kz. 3-regelige tekst in krans, Zwiers 379, MMW 108, AE 50.7mm, prachtig, zeldzaam, in rand mercurius staf (Utrecht)

    Inzet
    € 100

  • Kavel 216

    1877, Koninklijke prijspenning voor gezagvoerders,

    med. J.P.M. Menger, Bb. Willem III nr./in krans aan T. van Rossen/scheepsgezagvoerder/in grootte vaart/etc., AR.51mm, prachtig(2 randbutsen)

    Inzet
    € 200

  • Kavel 217

    1885, Beloningspenning Koning Willem III,

    voor Gezondheidsbevordering, med. D. vd Kellen, geslagen op 's Rijksmunt, Vz. Bb. Willem III nr./BENE MERET.DE RE.PUBLICA. QVI VALETUDINEM CIVIUM TVETVR, binnen lauwer- en eikenlooftak. Randschrift: Dr. Otten en Heijthuijsen, Spes Nostra Salve 9 Juli 1885, AR.51mm., zeer fraai(gepoetst met randtikken), zeldzaam, Dirks 697, zeldzaam

    Inzet
    € 100

  • Kavel 218

    1890, Erepenning voor Verdienste,

    ten opzigte van 's Rijks verzamelingen van Wetenschap en Kunst, Med. J.P.H. Menger, Bb. Willem III nr./in krans AAN P.W. JANSSEN MDCCCLXXXX, AR.51mm., bijna prachtig

    Inzet
    € 250

  • Kavel 219

    1891, Erepenning voor Verdienste Openbare verzamelingen(Museum penning),

    Med. W.Schammer, Bb. Wilhelmina n.l. , hangend haar/in krans aan/ J.R. STUURMAN, AE 51mm., prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 220

    Z.J., Ereprijs der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen(1839/1866),

    door van der Kellen, onder vruchtdragende Oranjeboom gezeten vrouwen figuur strooit bloemen naar groep burgers, kz. inscriptie veld tussen lauwertakken en omschrift, op naam van Schuitemaker, secretaris dept. Workum, Dirks 559, AR 44.4mm, ruim prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 221

    Z.J., Sport prijspenning,

    Sportvereniging Scalo Amsterdam, "Door gezondheid van geest en leden omhoog "Bestuur Scalo, eenzijdig brons met draagoog, prachtig

    Inzet
    € 0

  • Kavel 222

    1901, Koninklijke prijspenning voor scheepsgezagvoerders,

    med. W.Schammer, Bb. Wilhelmina n.l.(Hangend haar), kz. 2 lauwertakken, aan E.BONA/gezagvoerder in de /groote vaart als/etc., AE 51mm., zeldzaam, prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 223

    1906, Prijspenning tot het nut van 't Algemeen,

    door J. Elion, Genius met krans en toorts zweeft boven twee halfnaakte kindertjes, kz. inscriptie in krans met omschrift, op naam van Berend Jan Bats, trouwe dienst, AR 51mm, Zwiers 516, ruim prachtig

    Inzet
    € 40

  • Kavel 224

    1909

    luitenant-generaal A. Kool 1841-1914, was in 1901 minister van Oorlog, vz. Bb. A.Kool naar links/10-regelige tekst, AE 90mm., met draagoog, medailleur P.Pander, fraaie portret penning, Bax 114, zeer zeldzaam

    Inzet
    € 100

  • Kavel 225

    1916, Koninklijke prijspenning voor scheepsgezagvoerders,

    med. J.C. Wienecke, portret Wilhelmina met opgestoken haar en diadeem naar links, kz. 12-regelige tekst in lauwerkrans, Zwierz 350, AR.50.5mm., prachtig op naam van K, Westermann, gezagvoerder in de groote vaart, gepoetst, prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 226

    1930, Nieuw Rijkspenning voor Verdienstelijke Scheepsjournalen,

    med. J.C. Wienecke, portret Wilhelmina met opgestoken haar en diadeem naar links, kz. 12-regelige tekst in lauwerkrans, Zwiers 350, AR.50.5mm., op naam van J. Brunt, gezagvoerder groote vaart, cf.W.66, prachtig

    Inzet
    € 250

  • Kavel 227

    1940, Commissie van Aangehouden lading,

    door J.C. Wienecke, AE.66,2mm, CJCW.436, in origineel doosje, fdc

    Inzet
    € 200

  • Kavel 228

    1940, Trouwe Dienst medaille van de Mij. tot Nut van 't Algemeen,

    Vz. Bb. Jan van Nieuwenhuizen, Kz. 1920, 1926 en 1936, voor 30, 25 en 12½ Jaar trouwe Dienst, Koninklijke Nederlandse Edelmetaalbedrijven van Kempen en Begeer en Vos, Med. Telcs. voor 25 en 40 jaar in 1940 en 1955

    Inzet
    € 45

  • Kavel 229

    1945

    serie van 3 penningen, Oorlog en Bevrijding door P. Satarreveld, brons 60mm.

    Inzet
    € 50

  • Kavel 230

    1961

    penning Pablo Picasso, door A. Bartels, vz. portret half naar rechts met duif op schouder, kz. Phoenix met 6-regelig Latijns opschrift, brons gegoten, 84mm., prachtig

    Inzet
    € 50

  • Kavel 231

    1962

    Dag Hammerskjold 1905-1961, door Gutterswijk, AE gegoten, 75mm., in origineel doosje

    Inzet
    € 50

  • Kavel 232

    1973

    Erepenning Provincie Noord Holland, Eric Claus, vz. de Hoogovens van IJmuiden, vliegveld schiphol, Noordzeekanaal etc., kz. regenachtige dag in Noord Holland, G. de jong, Zuiveringsschap Amstel Gooiland, Dijkgraaf 1975-1982, zilver 278gr.

    Inzet
    € 100

  • Kavel 233

    1981

    Zuiveringschap Amstel en Gooiland, vz. Reiger in het riet, kz. smeerpijp met gedeelte fabriek, med. Eric Claus, AE, 76mm.

    Inzet
    € 50

  • Kavel 234

    Geuzenpenning,

    met bedelnappen en kalebasflesje, moderne afslag

    Inzet
    € 30

  • Kavel 235

    Eremedaille 1892,

    verbonden aan de Oranje Nassau, gekroonde ronde medaille, kz. Maltezer Kruis met leeuw, Kz. gekroonde W, God zij met ons met lint, MMW p.34-5, ruim prachtig, in origineel doosje

    Inzet
    € 35

  • Kavel 236

    Draagteken van de Kon. Bond van Oud onderofficieren,

    Nederlandse Leeuw op een gekroond blauw geëmailleerd veld, verguld brons, 19x48mm., prachtig

    Inzet
    € 30

  • Kavel 237

    Museum medaille voor verdiensten jegens 's Rijks Musea(1897-1912),

    Door Baars & Menger, portret Wilhelmina naar links met hoog opgestoken haar(Kroningstype), Kz. SHINKISHI/HARA/1899, MMW.p.146, AR.51x34mm., met origineel lint

    Inzet
    € 500

  • Kavel 238

    Voor Menschlievend Hulpbetoon(1897-1912),

    med. Baars & Menger, portret Wilhelmina n.l. met hoog opgestoken haar(z.g. Kroningstype), Kz. aan W.H.STEAD.MMW, P129, AR. met origineel lint, uiterst zeldzaam, in origineel doosje

    Inzet
    € 400

  • Kavel 239

    Huisorde van Oranje Nassau,

    Ere medaille van Verdienste z.j. gekroonde W tussen 2 oranjetakken, kz. wapenschild van Oranjetakken, Kz. wapenschild van Orange, MMW p.18, AR.33, in totaal zijn 40 exemplaren uitgereikt, prachtig

    Inzet
    € 100