Meld u aan voor online bieden op https://paucs.com/npv

  • Kavel 101
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Friesland

    Tweegulden 1696,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1157, CNM.2.16.97, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 102
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Friesland

    Halve Generaliteitsdriegulden 1696,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1160, CNM.2.16.98, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 103
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Karolus Daalder z.j.(1554), borstbeen Karel V met kroon, zwaard en rijksappel, kz. wapenschildjes van de drie Rijkssteden, Delm671(RR), zeer zeldzaam, zeer fraai/bijna prachtig

    Inzet
    € 750

  • Kavel 104
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1563

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt kruis gesplitst jaartal eronder PHS.DEI.G.HISP.REX.D.TRS.ISSV. Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt kruis, met klop Hollands wapenschild in parelrand, Delm.49, CNM.2.38.3, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 105
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1580,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt wapen van Hasselt gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DO.TRS€™.ISSVL. Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIHI.ADIVTOR, Delm.50, CNM.2.38.4, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 300

  • Kavel 106
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Halve Philipsdaalder 1562,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt kruis gesplitst jaartal eronder PHS.DEI.G.HISP.Z.REX.DNS.TRS.ISSV Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt kruis, Delm.81, CNM.2.38.5, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 107
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Delm.81, CNM.2.38.5, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 108
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), vijfde Philipsdaalder 1563,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.D.TRS.ISSV Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, zonder vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS - MICHI - ADIVTOR, vGH.212-7b, CNM.2.38.8, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 109
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    vGH.212-7b, CNM.2.38.8, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 110
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), vijfde Philipsdaalder 1566/61,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.D.TRS.ISSV Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS - MIHI - ADIVTOR, vGH.212-17c, CNM.2.38.9(niet beschreven overslag), zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 111
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), vijfde Philipsdaalder 1567,

    vGH.212-17c, CNM.2.38.9, zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 112
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Tiende Philipsdaalder 1652,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.D.TRS.ISSV Kz: Gekroonde vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS - MICHI - ADIVTOR mt kruis, vGH.213-7, CNM.2.38.10, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 113
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Correctie geen Overijssel, Utrecht, Philips II (1555-1598), Tiende Philipsdaalder 1571, Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.Z.REX.DNS.TRAIEC Kz: Gekroonde vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MICHI.ADIVT mt stadswapen

    vGH.212.16, CNM.2.43.11, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 114
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1567,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.DEI.G.HISP.Z.REX.D.TRS.ISSV mt kruis Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, vGH.240-17a, CNM.2.38.14, zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 115
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1584,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.REX.N.O.TRS.ISSVL mmt rozet Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.805, CNM.2.38.16, ruim zeer fraai`

    Inzet
    € 200

  • Kavel 116
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder 1590, type I,

    Delm.805, CNM.2.38.16, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 117
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Kwart Bourgondische Kruisrijksdaalder 1590, Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.D.G.HISP.REX.N.O.TRS.ISSVL mmt rozet Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.813, CNM.2.38.18, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 600

  • Kavel 118
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Statendaalder van 32 stuiver 1578, Vz: Gekroonde koning Philips II ten halven lijve met scepter in de rechterhand, door mt wapen van Hasselt gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DO.TRS.ISSVL Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .PACE.ET. - IVSTITIA, Delm.117, CNM.2.38.19, mooi patina, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 1 250

  • Kavel 119
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Halve statendaalder van 16 stuiver 1578,

    Vz: Gekroonde koning Philips II ten halven lijve met scepter in de rechterhand en met de linker het Oostenrijks-Bourgondische wapen voor zich staande houdend PHS.D.G.HISP.Z.REX.DO.TRS.ISSVL Kz: Liggende kruis waarvan de armen gevormd worden door de gekroonde initialen van Philips II, bladornamenten in de kwadranten, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden .PACE.ET.IVSTITIA door mt wapen van Hasselt gesplitst jaartal, Delm.126, CNM.2.38.20, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 300

  • Kavel 120
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Kwart statenstuiver of statenoord z.j.,

    Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISPZREX.DO.TRS.ISSVL mt wapen van Hasselt Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies.PACE.ET. - IVSTITIA., vGH252-17, CNM.2.38.23, zeer fraai

    Inzet
    € 65

  • Kavel 121
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Dubbele gouden dukaat-Spaans type z.j., Vz: Gekroonde en elkaar aanziende borstbeelden van het Spaanse koningspaar mmt stadspoort .PHLS.DEI.GRAT.HISPANIAR.REX. Kz: Eenkoppige adelaar met nimbus en gespreide vleugels, de borst gedekt door het gekroonde wapen van Castilië-Lëon-Granada .DVCATVS.ORDI mmt tinhaak TRANSSIS.VAL.HISP, Delm.1043, CNM.2.38.33, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 500

  • Kavel 122
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Philips II (1555-1598), Gouden dukaat-Spaans type z.j.,

    Vz: Gekroonde en elkaar aanziende borstbeelden van het Spaanse koningspaar mt stadspoort .PHS.DEI.GRAT.HISPANIAR.REX. Kz: Eenkoppige adelaar met gespreide vleugels, de borst gedekt door het gekroonde wapen van Castilië-Lëon-Granada .DVCATVS.ORDI mmt tinhaak TRAN.VA.HISP., Delm.1048, CNM.2.38.35, bijna prachtig

    Inzet
    € 300

  • Kavel 123
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Halve grote gouden rijder 1607,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.AV.PRO.CONFOE - BELG.TRANSI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT jaartal, Delm.1059, CNM.2.38.40, onregelmatigheden in rand overigens ruim zeer fraai

    Inzet
    € 400

  • Kavel 124
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Gouden rijder van 14 gulden 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.TRANSISAL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.1060, CNM.2.38.41, prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 125
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1760,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.TRANSISAL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.1061, CNM.2.38.42, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 126
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Delm.1061, CNM.2.38.42, fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 127
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Gouden dukaat-Hongaars type z.j., Vz: Staande geharnaste koning met een hellebaard in de rechterhand en de rijksappel in de linker; wapen van Kampen tussen zijn voeten MON.OR.TRAN - SI.VA.VNG - mt kruis Kz: Maria met Christuskind op schoot, zittend op een maansikkel PATRONA. mmt tinhaak VNGARIE - mt kruis, Delm.1051, CNM.2.38.45, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 500

  • Kavel 128
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Nederlandse gouden dukaat 1733,

    Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechter- en een pijlenbundel in de linkerhand, gesplitst jaartal ter weerszijden. Zonder binnencirkel CONC.RES.PAR. - CRES.TRANSI Kz: In een versierd kastje, in vijf regels: MO.AVR. / PROVIN. / CONFOE / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.1056, CNM.2.38.53, prachtig

    Inzet
    € 400

  • Kavel 129
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Bourgondische kruisdaalder of rijksdaalder 1594,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden MONE.NOVA.ARGEN.ORDI.TRANSISSVL mmt rozet Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.806, CNM.2.38.54, prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 130
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Halve Bourgondische kruisdaalder of halve rijksdaalder 1591,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden MONE.NOVA.ARGEN.ORDI.TRANSISSVL mmt rozet Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.813, CNM.2.38.55, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 131
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Twintigste (Leicester)reaal of stoter 1591,

    Vz: Pijlenbundel in een versierd ovaal MONE.BELGI.ORD.TRANSISVL. jaartal en mt Overijsselse leeuw Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT mt kruis, Verk.136.2, CNM.2.38.56, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 85

  • Kavel 132
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Leeuwendaalder op Hollands voet 1585,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden van het wapenschild MO.NO.ORD.TRAS - ISL.VALOR.HOL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. mt stadspoort wel of niet in een vierpas, Delm.855, CNM.2.38.61, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 133
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    vervallen

  • Kavel 134
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Leeuwendaalder 1616,

    Delm.856, CNM.2.38.63, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 135
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Halve Leeuwendaalder 1616,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.885, CNM.2.38.66, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 136
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Halve Leeuwendaalder 1633,

    Delm.885, CNM.2.38.66, zeer fraai

    Inzet
    € 65

  • Kavel 137
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Nederlandse Rijksdaalder 1618/1617,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter wel of geen mt kruis of mmt rozet MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.TRANS Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt kruis of mmt rozet CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.948, CNM.2.38.68, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 138
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Nederlandse Rijksdaalder 1620,

    Delm.948, CNM.2.38.68, zeer fraai

    Inzet
    € 85

  • Kavel 139
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Delm.948, CNM.2.38.68, ca. zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 140
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1620,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter wel of geen mt kruis of mmt rozet MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.TRANS Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.961, CNM.2.38.71, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 141
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Zilveren dukaat 1699,

    Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.C - O - NF.BELG.TRANS. Kz: Gekroond Generaliteitswapen mmt CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.986, CNM.2.38.72, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 65

  • Kavel 142
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Zilveren dukaat 1764,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.CONFOE. - BELG.PRO.TRANSI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden rozet CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT mmt, Delm.988, CNM.2.38.74, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 143
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Dukaton of zilveren rijder 1668,

    Vz: Geharnaste ridder met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar Rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO. - CONF.BELG.TRANS. mmt zon Het meesterteken saat hetzij links van het zwaard, hetzij rechts ervan Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1034, CNM.2.38.76, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 144
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Dukaton of zilveren rijder 1734,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CONFOE. - BELG.PRO.TRANSI. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen, jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT, Delm.1036, CNM.2.38.79, ruim prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 145
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Dukaton of zilveren rijder 1742,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO:NO:ARG:CONFOE.BELG:PRO:TRANSISALANIÆ mmt kraanvogel Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1036, CNM.2.38.80, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 100

  • Kavel 146
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Delm.1036, CNM.2.38.80, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 147
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Daalder van 30 stuiver 1691,

    Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand in de zij, in de rechterhand een geheven zwaard; gekroond provinciewapen voor het rechterbeen MO.NO.ARG.ORD - TRANSIS mmt rozet Kz: De gekroonde radiaal geplaatste en onderling met een lint verbonden wapens van Deventer, Kampen en Zwolle; waardeaanduiding en het jaartal tussen de wapens onder het lint NIHIL - SINE - DEO, Delm.1090, CNM.2.38.83, zeer fraai

    Inzet
    € 70

  • Kavel 148
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Florijn van 28 stuiver 1685,

    Vz: Aan de zijkanten en onder met bladornamenten versierd gekroond gekwartierd wapen: 1 en 4 Overijssel, 2 en 3 gedamasceerd; jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGENT.ORD.TRANSIS Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door een rond schild met de waardeaanduiding DA.PAC.DOM.IN.DIEBVS.NOSTRIS. mmt rozet, Delm.1105, CNM.2.38.84, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 149
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Driegulden 1684, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden en het jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARGEN.ORD.TRANS - IS. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mmt rozet, Delm.1135, CNM.2.38.86, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 400

  • Kavel 150
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Driegulden 1694,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.TRANS. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR mmt rozet, Delm.1152, CNM.2.38.87, zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 151
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Tweegulden 1697,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, mmt rozet boven de kroon MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.TRANS, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR mmt rozet, Delm.1158, CNM.2.38.89, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 152
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Gulden 1764,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.TRANSI mmt adelaar Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1184, CNM.2.38.93, unc

    Inzet
    € 65

  • Kavel 153
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Dubbele stuiver 1616,

    Kz: In vier regels: . mt lelie. / TRANS / ISVLA / .NIA. / . jaartal, Vz: Generaliteitsleeuw; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.143.1, CNM.2.38.97, zeer fraai

    Inzet
    € 35

  • Kavel 154
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Achtste stuiver of duit 1741,

    Vz: Gekroond provinciewapen VIGILATE. - ET.ORATE Kz: In vijf regels: mmt kraanvogel tussen rozetten / OVER / YSSEL / . jaartal . / rozet, PW.7007, CNM.2.38.113, ruim prachtig

    Inzet
    € 30

  • Kavel 155
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Overijssel

    Achtste stuiver of duit 1766,

    Vz: Gekroond provinciewapen VIGILATE - ET ORATE Kz: Binnen een krans van twee bloemtakken, onder en boven verbonden door een rozet, in vijf regels mmt adelaar tussen rozetten / OVER / YSSEL / jaartal / borstbeeld van prins Willem V naar links op twee oranjetakken, PW.7010, CNM.2.38.116, prachtig

    Inzet
    € 20

  • Kavel 156
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Halve plak 1480,

    MONE NOVA CAMPEN, wapen van Oversticht, lang versierd en gevoet kruis, vdCh.XV-14 p.328, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 157
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Halve Stichtse stuiver 1488,

    vz. wapens van de 3 steden, stadsletter D in hart, vz. MODE_DAVE, kz. stadswapen op lang drielijnig gebloemd kruis, ANN-O DN-M CC-CC 88, vdCh.10.4Fd7, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 158
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Dubbele Gosseler of dubbele stuiver 1534, geslagen te Deventer,

    wapens van de drie Steden, parelrand, in het hart D jaartal, kz. stadswapen op een lang gebloemd kruis DAVENS in het omschrift, vdCh.10.10.2.45

    Inzet
    € 100

  • Kavel 159
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Karolus Daalder z.j.(1555),

    borstbeen Karel V met kroon, zwaard en rijksappel, kz. wapenschildjes van de drie Rijkssteden, variant "kleine M boven kroon", Delm.673, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 160
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Karolusdaalder 1555,

    geslagen te Deventer, Delm.673, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 161
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Halve Carolusdaalder 1555,

    staande granaatappel, vz. halflange buste Karel V naar rechts met rijksappel en zwaard, kz. 3 wapens verbonden, Delm 674, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 162
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Halve Daalder 1555, staande granaatappel, vz. halflage buste Karel V naar rechts met rijksappel en zwaard en omschriftCarolus V Romanus Impe Sempur August, kz. wapens 3 steden verbonden, Drooglever 41b, Delm.675(RRRR), van de allerhoogste zeldzaamheid!!ruim fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 1 000

  • Kavel 163
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Snaphaan of dubbele flabbe 1561,

    vz. St. Michael met nimbus, schild en zwaard, geheel onderaan monster met kop naar rechts, omschrift MONENOTRIV CIVI IMPERI, kz. DAVENT/RI.CAMP/PEN.ZW/OLLENS, vdCh.VIII-51, Drooglever 52, zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 164
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Arendrijksdaalder 1583, type I

    Vz: De naast elkaar geplaatste wapens der drie steden, aan linten hangend aan erboven geplaatste gekroonde helmen; op de linker helm een banier met het wapen van Kampen, op de middelste drie pluimen en op de rechter een banier met het wapen van Zwolle. Het jaartal eronder TRIVM.CIVI.IMPE.DAVEN.CAMPEN.ZWOL Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RODOL.II.D.GRA.ELEC.RO.IMPE.SEM.AVGVS, Delm.680, CNM.2.13.5, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 165
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Arendrijksdaalder 1587,

    Vz: De naast elkaar geplaatste wapens der drie steden, aan linten hangend aan erboven geplaatste gekroonde helmen; op de linker helm een banier met het wapen van Kampen, op de middelste drie pluimen en op de rechter een banier met het wapen van Zwolle. Het jaartal eronder TRIVM.CIVI.IMPE.DAVEN.CAMPEN.ZWOL Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RVDOL.II.D.GRA.ELEC.RO.IMPE.SEM.AVGVS, Delm.680, CNM.2.13.6, zeer fraai/prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 166
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Halve arendrijksdaalder 1584/1583,

    Vz: De naast elkaar geplaatste wapens der drie steden, aan linten hangend aan erboven geplaatste gekroonde helmen; op de linker helm een banier met het wapen van Kampen, op de middelste drie pluimen en op de rechter een banier met het wapen van Zwolle. Het jaartal eronder. TRIVM.CIVI.IMPE.DAVEN.CAMPEN.ZWOL Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IM.SEM.AVGVS, Delm.681, CNM.2.13.9, zeer fraai

    Inzet
    € 300

  • Kavel 167
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Snaphaan van 10 gosseler of 10 Overijsselse stuiver 1561,

    Vz: Staande St. Nicolaas, de rechterhand zegenend opgeheven en in de linkerhand een kromstaf MONE.NO.TRIV - C - IVI.IMPER Kz: Gebloemd kruis gedekt door een wapenschild met daarin de met schakels aan elkaar verbonden radiaal geplaatste wapens der drie steden. In de bloemen de stadswapens en het verkorte jaartal DAVEN - CAMP - EN.ZW - OLLEN, Delm.684, CNM.2.13.11, zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 168
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Schelling van 6 stuiver 1584,

    Vz: De naast elkaar geplaatste wapens der drie steden, aan linten hangend aan erboven geplaatste gekroonde helmen; op de linker helm een banier met het wapen van Kampen, op de middelste drie pluimen en op de rechter een banier met het wapen van Zwolle. Het jaartal eronder TRIVM.CIVI.IM.DAVEN.CAM.ZWOL Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop al of niet de waardeaanduiding 6 RODOL.II.ELEC.RO.IM.SEM.AVGV, Verk.146.2, CNM.2.13.14, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 169
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Driebutken van 12 plak of 1 1/2 Overijsselse stuiver (15)60,

    Vz: Gebloemd kruis, CNM.2.13.17, gedekt door het Deventer stadswapen TRIVM - CIVIT - IMPER - IAL. verkort jaartal Kz: De met schakels aan elkaar verbonden radiaal rond de letter D geplaatste wapens der drie steden DAVENTRI.CAMPENS.ZWOLLEN, vdCh.53, zeer fraai

    Inzet
    € 85

  • Kavel 170
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    vdCh.53, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 171
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Driesteden

    Stuiter, (oude) plak of stuiver 1577,

    Vz: Wapenschild met daarin de met schakels aan elkaar verbonden radiaal geplaatste wapens der drie steden, ter weerszijden een drieblad, erboven het door de rijksappel gesplitste jaartal MO.NO.TRI.CI.IM.DAV.CAM.ZWOL. Kz: Lang gevorkt en versierd kruis, gedekt door het gekroonde rijkswapen en geplaatst op een vierpas RODOL - II.D.GR - ELEC.RO - IMPER, Verk.146.4, CNM.2.13.20, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 172
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Deventer

    Deventer, Bisdom Utrecht, Frederik van Blankenheim(1393-1423), dubbele groot z.j.,

    Deventer, vdCh.p160, 14-15, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 173
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Deventer

    Dukaton of zilveren rijder 1667,

    Vz: Geharnaste ridder met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het stadswapen MO.NO.ARG.CIVIT. - DAVENTRIÆ wel of geen mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA - RES.PARVÆ - CRESCVNT. jaartal, Delm.1038, CNM.2.12.27, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 174
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Deventer

    Florijn van 28 stuiver 1684,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Deventer 2, 3 Oversticht; gesplitst jaartal boven de kroon FLOR.ARG.CI /(Z8)/ IMP.DAVENT mmt drieblad Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop de waardeaanduiding .FERDINAND.I.I.ROM.IMP.SEM.AVG., Delm.1110, CNM.2.12.40, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 175
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Deventer

    Deventer, Driegulden 1698,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.CIV.DAVENT. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR mmt zittende hond - HANC TVEMVR, met randschrift, Delm.1153, CNM.2.12.49, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 176
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Goudgulden z.j.(1613-1617), Vz: Rond een zesstralige ster drie radiaal geplaatste wapens: het stadswapen, een schild beladen met een klimmende leeuw (Overijsselse leeuw) en een doorsneden schild, 1 onbeladen en 2 gepointileerd (Oversticht?) MON.AVR. . .IMPERI. . .CI.CAMPE. . . Kz: Binnen een driepas de rijksappel mmt. vierblad, MATHI.I.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AV, CNM.2.30.4, ca. prachtig

    Inzet
    € 500

  • Kavel 177
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Rozenobel op Overijsselse muntvoet z.j., Vz: Gekroonde en geharnaste vorst met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het oude Overijsselse wapen in de linker, staande in een schip met een roos op het boord en in het vaan op de achtersteven de letter C MON - NO.AV.CIVI.CAMPEN.VALO.TRAN - ISVLAN. Kz: Stralende zon, omgeven door vier lelies en vier gekroonde luipaarden, om en om geplaatst CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt stadspoort, Delm.1106, CNM.2.30.6, uit vondst Randwijk, ca. prachtig

    Inzet
    € 750

  • Kavel 178
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Halve rozenobel op Overijsselse muntvoet z.j.,

    Vz: Gekroonde en geharnaste vorst met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een schild met het oude Overijsselse wapen in de linker, staande in een schip met een roos op het boord en in het vaan op de achtersteven de letter C MON - NO.AV.CIVI.CAMPEN.VALO.TRAN - ISVLAN., Kz: Stralende zon, omgeven door vier lelies en vier gekroonde luipaarden, om en om geplaatst CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt stadspoort , Delm.1109, CNM.2.30.7, uit vondst Randwijk, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 400

  • Kavel 179
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Gouden dukaat 1597,

    Vz: Met krulornamenten versierd kasje waarbinnen in vijf regels: MON.NO / AVREA / CAMPEN / CIVITAS / IMPERI Kz: Gekroonde keizer met rijksappel in de linkerhand en een scepter in de rechter; gesplitst jaartal ter weerszijden RVDOL.II.D.G.R - I - VNGA.BO.REX, Delm.1114, CNM.2.30.16, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 150

  • Kavel 180
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Arendrijksdaalder z.j.,

    Vz: Stadspoort, wel of geen jaartal tussen de torens mmt rozet MONE.NO.CIVITATIS.IMPE.CAMPENSIS. Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS.Delm.700, CNM.2.30.23, prachtig

    Inzet
    € 300

  • Kavel 181
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Halve Arendrijksdaalder z.j.,

    Vz: Stadspoort, wel of geen jaartal tussen de torens mmt rozet MONE.NO.CIVITATIS.IMPE.CAMPENSIS. Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS.Delm.701, CNM.2.30.24(R), ruim zeer fraai

    Inzet
    € 250

  • Kavel 182
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Arendrijksdaalder 1649, Vz: Stadspoort, jaartal tussen de torens mmt lelie .MONE.NO.CIVITATIS.IMPE.CAMPENSIS Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel FERD.III.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVG, Delm.vz. 702, kz.705, CNM.2.30.28(RR), zeer fraai

    Inzet
    € 400

  • Kavel 183
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Leeuwendaalder op Hollandse voet z.j.,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw met het stadswwapen in de klauwen aan een lint voor zich staande houdend .MON.ARG.R.P.IMP - CAMP.VA.HOL Kz: Klimmende leeuw mt stadspoort in een krans CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.861, CNM.2.30.29, ruim prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 184
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet z.j.,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw met het stadswapen in de klauwen aan een lint voor zich staande houdend .MON.ARG.R.P.IMP - CAMP.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mt stadspoort in een krans CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.887, CNM.2.30.30, bijna prachtig

    Inzet
    € 300

  • Kavel 185
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw met het stadswapen in de klauwen aan een lint voor zich staande houdend .MON.ARG.R.P.IMP - CAMP.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw x mt stadspoort in een krans xx over jaartal CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.861, CNM.2.30.32, prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 186
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Leeuwendaalder 1681,

    Vz: Geharnaste ridder zonder pluim op de helm, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIV.IMP - BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt ridder gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.41, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 45

  • Kavel 187
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Leeuwendaalder 1685,

    Delm.862, CNM.2.30.41, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 75

  • Kavel 188
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Nederlandse Rijksdaalder 1666,

    Vz: Gekroond wapen beladen met een klimmende leeuw; gesplitst jaartal ter weerszijden mt stadspoort MO.NO.CIVITATIS.IMP.CAMPENSIS Kz: Gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld naar rechts gewend met het Overijsselse wapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mmt lelie FERD.III.D.G. - ELEC.RO.IMP.SEM.AVG, Delm.709, CNM.2.30.44, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 189
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Nederlandse Rijksdaalder 1676,

    Vz: Gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld naar rechts gewend met het stadswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter MO.ARG.CIV.IMP. - BELG.CAMPENSIS. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mmt ridder .CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT., Delm.952, CNM.2.30.45, zeer fraai

    Inzet
    € 300

  • Kavel 190
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Zilveren dukaat 1659,

    Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, met de linker het stadswapen aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.CIVIT - ster - .CAMPENSIS - . Kz: Gekroond Generaliteitswapen mmt lelie CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.992, CNM.2.30.48, prachtig

    Inzet
    € 150

  • Kavel 191
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Zilveren dukaat 1659, variant met ongewapende leeuw in wapenschild,

    Delm.992, CNM.2.30.48, zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 192
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Dukaton of zilveren rijder 1661,

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het stadswapen MO.NO.ARG.CIVIT - CAMPENSIS - mmt lelie_x000B_Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; versiering van bladornamenten eronder jaartal CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT., Delm.1039, CNM.2.30.53, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 100

  • Kavel 193
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Daalder van 30 stuiver 1692,

    Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen; waardeaanduiding eronder MO.NO.ARG.CI. - CAMPEN Kz: Geharnaste ridder met geheven zwaard in de rechterhand en de linker in de zij, staande achter het gekroonde stadswapen AVXILIANTE - DEO. jaartal en mmt ridder, Delm.1094, CNM.2.30.57, bijna prachtig

    Inzet
    € 200

  • Kavel 194
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Florijn van 28 stuiver 1618,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Kampen, 2,3 doorsneden en beladen met balken; gesplitst jaartal tussen de fleurons van de kroon FLOR.ARG.CIV (28) IMP.CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel waarop de waardeaanduiding MATTH.I.D.G.ROM.IMP.SEM.AVG, Delm.1113, CNM.2.30.58, zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 195
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Florijn van 28 stuiver 1618,

    Delm.1113, CNM.2.30.58, zeer fraai

    Inzet
    € 60

  • Kavel 196
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Florijn van 28 stuiver 1685,

    Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd gekwartierd wapen: 1, 4 Kampen 2, 3 doorsneden en beladen met balken; verkort jaartal ter weerszijden van de middelste fleuron van de kroon FLOR.ARG.CIVI (28) IMP. KAMPEN mmt ridder Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel rozet MATTH.I.D.G.RO.IMP.SEM.AVGV rozet, Delm.1113, CNM.2.30.63, fraai/zeer fraai

    Inzet
    € 50

  • Kavel 197
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Driegulden 1682,

    Vz: Gekroond schild beladen met een klimmende leeuw met het stadswapen aan een lint in de rechterklauw; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal tussen de fleurons van de kroon MO.NO.ARG.CIVIT.CAMPENSIS_x000B_Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR mmt ridder, Delm.1138, CNM.2.30.64, ruim zeer fraai

    Inzet
    € 200

  • Kavel 198
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Arendschelling van 6 stuiver z.j.,

    Vz: Gekroond wapen van Castilië-Lëon-Granada, geplaatst op een kruis van knoestige stokken MO.ARGEN - IMPERI - CIVITA - CAMPEN Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar MATHI.I.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS, Verk.896, CNM.2.30.66, bijna prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 199
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Verk.896, CNM.2.30.66, prachtig

    Inzet
    € 45

  • Kavel 200
    • M2001-Provinciaal
    • M2001-Kampen

    Halve Arendschelling van 6 stuiver z.j.,

    Vz: Gekroond wapen van Castilië-Lëon-Granada, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARGE - IMPERI - CIVITA. - CAMPEN. Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS, Verk.165.3, CNM.2.30.69, bijna zeer fraai

    Inzet
    € 75