• Kavel 101
    • P0502-Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee
    • P0502-Nederland in stockboeken

    NEDERLAND 1940-1960

    , postfrisse partij engros waarbij veel jaren '50 in aantallen in frisse kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in insteekboek

    Inzet
    € 750
    € 800
  • Kavel 102

    NEDERLAND 1940-1960

    , postfrisse partij engros waarbij vnl. 50er jaren in frisse kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in insteekboek

    Inzet
    € 750
    € 800
  • Kavel 103

    NEDERLAND

    , postfrisse frankeergeldige vellen en veldelen, in vellenboek

    Inzet
    € 750
    € 1.150
  • Kavel 104

    NEDERLAND 1940-2000

    , postfrisse collectie vnl. in blokken van vier, vanaf 1962 vrij compleet, ook veel doubletten en kinderblokken, zeer hoge cataloguswaarde en frankeerwaarde, in 4 insteekboeken

    Inzet
    € 600
    € 600
  • Kavel 105

    NEDERLAND 50-ER JAREN

    , postfrisse stock zegels en series in diverse aantallen, tevens iets 60-er jaren Amphilex velletjes 1967, in stockboek

    Inzet
    € 450
    € 540
  • Kavel 106

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse partij waarbij veel na 1940 postfris, ook leuk voor 1940, zeer hoge cataloguswaarde, goed bezichtigen, in 4 insteekboeken

    Inzet
    € 400
    € 700
  • Kavel 107

    NEDERLAND 1852-2004

    , dubbel verzamelde collectie zowel ongebruikt/postfris als gebruikt vanaf 1935 zo goed als compleet en vanaf 1950 alles postfris, opgezet in 2 insteekboeken

    Inzet
    € 400
    € 580
  • Kavel 108

    NEDERLAND PORT 1870-1950

    , (on)gebruikte/postfrisse winkelvoorraad waarbij veel postfris van o.a. de Ruyterportserie, hoge cataloguswaarde, in voorraadboek

    Inzet
    € 400
    € 560
  • Kavel 109

    NEDERLAND VANAF 1852

    , (on)gebruikte/postfrisse partij, rommelig opgezet waarbij leuk materiaal, goed bezichtigen, in insteekboek

    Inzet
    € 300
    € 460
  • Kavel 110

    NEDERLAND 1899-1994

    , ongebruikte/postfrisse stock incl. klassiek met tandingen, in stockboek

    Inzet
    € 300
    € 300
  • Kavel 111

    NEDERLAND T/M 2000

    , (on)gebruikte/postfrisse stock met veel postfrisse series in blokken van vier uit de 70er en 80er jaren periode, in 7 stockboeken

    Inzet
    € 300
    € 680
  • Kavel 112

    NEDERLAND 1945 T/M 1978

    , compleet vnl. postfris lot, in 3 insteekboeken

    Inzet
    € 250
    € 250
  • Kavel 113

    NEDERLAND 1947-1990

    , postfrisse partij vnl. vanaf 1960 in antallen tot max. 10 stuks, tevens kinderblokken en velletjes, ook iets Frankrijk, met hoge catalogus- en frankeerwaarde, in dik insteekboek

    Inzet
    € 250
    € 420
  • Kavel 114

    NEDERLAND VANAF 1869-

    , (on)gebruikte/voornamelijk postfrisse partij waarbij vanaf 1954 in aantallen postfris, tevens Indonesië postfris, in 5 insteekboeken

    Inzet
    € 200
    € 240
  • Kavel 115

    NEDERLAND 1955-1996

    , postfrisse stock in aantallen merendeels 2 a 3 maal aanwezig incl. kinderblokken, in dik insteekboek

    Inzet
    € 200
    € 280
  • Kavel 116

    NEDERLAND 1960-1966

    , partij engros waarbij veel Europaseries, hoge cataloguswaarde, in klein insteekboekje

    Inzet
    € 200
    € 200
  • Kavel 117

    NEDERLAND VANAF 1980

    , postfrisse partij engros in veldelen, tevens enkele PTT mapjes en iets Japanse bezetting, in vellenband

    Inzet
    € 200
    € 240
  • Kavel 118

    NEDERLAND 1852-2000

    , (on)gebruikte/postfrisse partij waarbij plaatfouten en veel modern postfris, in 3 insteekboeken

    Inzet
    € 175
    € 260
  • Kavel 119

    NEDERLAND

    , (on)gebruikt/postfris lot met veel postfrisse betere series, ook velletjes zoals Amphilex 1967 velletjes etc., hoge cataloguswaarde, in 2 stockboeken

    Inzet
    € 175
    € 210
  • Kavel 120

    NEDERLAND 1958-1992

    , postfrisse collectie vanaf 1960 compleet incl. kinderblokken en velletjes, in 4 kleine insteekboekjes

    Inzet
    € 150
    € 160
  • Kavel 121

    NEDERLAND T/M 2004

    , vnl. postfrisse collectie vanaf 1978 vrij compleet incl. blokken etc., hoge frankeerwaarde, in 4 insteekboeken en cassette

    Inzet
    € 125
    € 200
  • Kavel 122

    NEDERLAND STEMPELS

    , lot oude stempels, veelal punt-, kleinrond- en grootrondstempels, hoge zegelwaarde, in 2 stockboeken

    Inzet
    € 125
    € 280
  • Kavel 123

    NEDERLAND

    , merendeels gebruikte stock, ook ongebruikte series uit de 50-er jaren, enorme cat.waarde, in 3 stockboeken/boekjes

    Inzet
    € 125
    € 360
  • Kavel 124

    NEDERLAND VELRANDBIJZONDERHEDEN

    , zeer leuk lot met veelal blokken van vier met velrandbijzonderheden ook enkele plaatnummers, leuk voor de specialist, in insteekboek

    Inzet
    € 100
    € 120
  • Kavel 125

    NEDERLAND

    , vnl. postfrisse moderne stock, in 2 stockboeken

    Inzet
    € 100
    € 160
  • Kavel 126

    NEDERLAND

    , vnl. postfris engros w.o. veldelen, ook veel frankeergeldig materiaal, in 3 stockboeken

    Inzet
    € 100
    € 130
  • Kavel 127

    NEDERLAND

    , vnl. modern postfris in aantallen, in stockboek

    Inzet
    € 90
    € 130
  • Kavel 128

    NEDERLAND ROLTANDING

    , (on)gebruikt/postfris lot met veel blokken en veldelen, waarbij veel postfris alleen type Duif en Veth, hoge cat.waarde, in klein insteekboekje

    Inzet
    € 75
    € 130
  • Kavel 129

    NEDERLAND JUBILEUM 1923

    , (on)gebruikt/postfris lot met typen, tandingen, variëteiten en plaatfouten, in insteekboek

    Inzet
    € 50
    € 80
  • Kavel 130

    NEDERLAND

    , gebruikt lot w.o. klassiek uitgezocht op tandingen, in stockboek

    Inzet
    € 50
    € 50
  • Kavel 131

    NEDERLAND

    , waarbij Fl. 600,= nominaal, tevens iets Duitsland, in 4 insteekboeken

    Inzet
    € 50
    € 130
  • Kavel 132
    • P0502-Nederland in witte mappen

    NEDERLAND LUCHTPOST/PORT/ARMENWET, grote postfrisse handelsvoorraad van vnl. portzegels waarbij veel betere nummers in aantallen tevens leuk luchtpost en armenwet, zeer hoge cataloguswaarde, op insteekbladen, in map

    Inzet
    € 1 000
    € 1.100
  • Kavel 133

    NEDERLAND EERSTE EMISSIE, op het laatste moment binnengekomen inzending met gebruiktE eerste emissie zegels w.o. luxe stukken incl. hoekstuk en diverse halfrond-franco stempels, totaal 95 stuks, opgezet op oude albumbladen, in map

    Inzet
    € 800
  • Kavel 134

    NEDERLAND

    , (on)gebruikt/postfris lot enkel diverse betere zegels en series op 2 stockkaartjes w.o. tentoonstellingsserie 1924 en fotomontage serie postfris, luchtpost 1/3 postfris, 130/131 gebruikt etc., cat.waarde €6774,= (N.V.P.H.2005), in map

    Inzet
    € 800
    € 1.700
  • Kavel 135

    NEDERLAND

    , (on)gebruikt/postfris lot met enkel de betere zegels en series w.o. nr.42, (25cent lila postfris), 61c postfris , port nr.12(1 Gulden postfris), luchtpost 12/13 gebruikt, diverse roltanding etc., ook Riau serie postfris en Indië 1e dienstserie w.o. postfris, op 2 insteekkaarten, in map

    Inzet
    € 750
    € 1.650
  • Kavel 136

    NEDERLAND

    , postfrisse moderne complete vellen(complete series), frankeerwaarde Fl. 3730,=, in vellenmap, in map

    Inzet
    € 750
    € 950
  • Kavel 137

    NEDERLAND 1906-1939

    , ongebruikt/postfris lot enkel de betere zegels en series ongebruikt of postfris w.o. Tuberculose serie postfris, Jubileum 1923 serie gedeeltelijk postfris, verder 104 met certificaat, de Veth series etc., opgezet op insteekbladen, in map

    Inzet
    € 750
    € 1.450
  • Kavel 138

    NEDERLAND EERSTE EMISSIE 1852

    , lot met in totaal 28 stuks, 10x nr.1 w.o. 1 paar, 14x nr.2 en 2x nr.3, vrijwel allen met halfrond-franco stempels, tevens een vertikaal paar van nr.1 ongebruikt, merendeels goed tot breedgerand, op 2 insteekkaartjes, in map

    Inzet
    € 500
  • Kavel 139

    NEDERLAND

    , ongebruikte speciaalcollectie emissie Wilhelmina Hangend Haar, van de 3ct t/m 1 Gulden, opgezet op oplagen en kleuren, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 500
    € 880
  • Kavel 140

    NEDERLAND 1852-1940

    , gebruikte collectie met o.a. 1/3(2x), 4/47, 104/105 etc., ook iets roltanding, overwegend in zeer nette kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in klein insteekboekje, in map

    Inzet
    € 450
    € 500
  • Kavel 141

    NEDERLAND 1852-1938

    , ongebruikt lotje met betere zegels en series w.o. 98 t/m 101, in klein boekje, in map

    Inzet
    € 450
    € 460
  • Kavel 142

    NEDERLAND

    , (on)gebruikte/postfrisse lot met diverse betere oude postfrisse zegels in diverse aantallen, jaren '70 engros en Internering nr.1 op brief, leuk uitzoeklot in zakjes en kaartjes en boekje Weense drukken van Indonesië, in map

    Inzet
    € 300
    € 480
  • Kavel 143

    NEDERLAND 1852-1950

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. 1 t/m 79 gebruikt, compleet, opgezet op albumbladen, in map

    Inzet
    € 250
    € 580
  • Kavel 144

    NEDERLAND 1955-1976

    , postfris engros in vellen, veldelen en kinderblokken, tevens iets suriname, in map

    Inzet
    € 250
    € 360
  • Kavel 145

    NEDERLAND

    , postfris lot met 1000 zegels van €0.39 = €390,= frankeerwaarde in veldeeltjes en velletjes van 10 o.a. veel bloem en kunst van €0,39+€0.19, in zakje, in map

    Inzet
    € 200
    € 270
  • Kavel 146

    NEDERLAND

    , hoge waardes postfris engros tussen Fl.1.25 en 10,=, nominale waarde Fl. 735,=, in zakjes, in map

    Inzet
    € 175
    € 175
  • Kavel 147

    NEDERLAND

    , gebruikte speciaalcollectie Willem III 1872, op tandingen en typen, opgezet op albumbladen, in map

    Inzet
    € 150
    € 200
  • Kavel 148

    NEDERLAND

    , lot losse waarden type Konijnenburg en Guilloche in aantallen w.o. 75x 369 en 370 postfris in veldelen, hoge cataloguswaarde, in map

    Inzet
    € 150
    € 250
  • Kavel 149

    NEDERLAND

    , Fl.10 Regina(50x) en Fl.5,= Regina(50x) postfris, in 2 zakjes, in map

    Inzet
    € 150
    € 190
  • Kavel 150

    NEDERLAND

    , port gebruikt compleet (zonder tête-bêches) en divers postbewijs, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 150
    € 220
  • Kavel 151

    NEDERLAND 1852-1896

    , ongebruikt lot tussen nr.1 nr. 47 merendeels met certificaat Nederlandse Bond, in wisselende kwaliteit, hoge cataloguswaarde, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 125
    € 440
  • Kavel 152

    NEDERLAND 1867-1948

    , (on)gebruikte restcollectie met betere zegels en series, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 125
  • Kavel 153

    NEDERLAND PLAATFOUTEN

    , ongebruikt/postfris lot plaatfouten van de Ruyterzegels, interessant voor de specialist, op insteekkaarten, in map

    Inzet
    € 125
    € 130
  • Kavel 154

    NEDERLAND EERSTE EMISSIE

    , nr. 1/3 in horizontale paren en extra nr.3 in vertikaal paar, cataloguswaarde €1260,=, op kaartje in map

    Inzet
    € 100
    € 110
  • Kavel 155

    NEDERLAND

    , 8 oude veilingkavels waarbij 1e emissie op brief, nr.14 op brief en brugpaar 61b in blok gebruikt, in map

    Inzet
    € 100
    € 190
  • Kavel 156

    NEDERLAND

    , ongebruikt/postfris lot met type Bontkraag en Veth waarbij betere waarden postfris, op insteekkaartjes, in map

    Inzet
    € 100
    € 200
  • Kavel 157

    NEDERLAND JUBILEUM 1923

    , gebruikte complete collectie van alle tandingen tussen nr.121 en 128 excl. 127a, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 100
    € 100
  • Kavel 158

    NEDERLAND KINDERBLOKKEN 1942-1976

    , ongebruikte/postfrisse partij in aantallen incl. set Legioenblokken ongebruikt, cataloguswaarde ca.€700,=, in envelop, in map

    Inzet
    € 100
  • Kavel 159

    NEDERLAND ROLZEGELS

    , postfrisse strippen van 11 van nr.1322, 1330/1333 en 1335/1337, hoge cataloguswaarde, in map

    Inzet
    € 100
    € 120
  • Kavel 160

    NEDERLAND JUBILEUM 1923 PLAATNUMMERS

    , ongebruikt postfris lot met 2ct plaat nr.1/17 excl. 2, 5ct. plaat nr.1/16, 10ct plaat nr.1/16 excl. 2,7 en 10, op insteekbladen, in map

    Inzet
    € 75
    € 90
  • Kavel 161

    NEDERLAND JUBILEUM 1913 PLAATNUMMERS

    , ongebruikt/postfris lot met ca. 25 plaatnummers van 2½ct t/m 25ct, op 3 insteekkaartjes, in map

    Inzet
    € 75
    € 90
  • Kavel 162

    NEDERLAND JUBILEUM 1923 VARIETEITEN

    , (on)gebruikt lot met print variëteiten en plaatfouten, opgezet met beschrijvingen, leuk voor de specialist, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 75
    € 100
  • Kavel 163

    NEDERLAND STEMPELS

    , lot met 14 stuks 1e emissie, verder enkele kleinrond stempels waarbij 13 stuks 5 ct bontkraag met stempel Opsterend(N.H.), op insteekkaart, in map

    Inzet
    € 75
    € 150
  • Kavel 164

    NEDERLAND PRESENTATIEBOEKJE 1940-1945

    , speciaal presentatieboekje van "de Nederlandsche postzegels in den oorlog 1940-1945", in map

    Inzet
    € 75
  • Kavel 165

    NEDERLAND 1985-1972

    , postfris lot modern met velletjes en blokken, op bladen, in map

    Inzet
    € 60
    € 100
  • Kavel 166

    NEDERLAND 1946-1956

    , (on)gebruikt lot met betere series zoals Hartz en kleine waardes Juliana En Face ongebruikt, op albumbladen, in map

    Inzet
    € 50
    € 60
  • Kavel 167

    NEDERLAND VELLETJES VAN 10 EN 20

    , postfrisse betere velletjes van 20, voor uw verhuizingen en Sesamstraat, op insteekkaart, in map

    Inzet
    € 50
    € 65
  • Kavel 168

    NEDERLAND JUBILEUM 1923

    , lot op tandingen gesorteerd per tanding waarbij betere ex. en uitgebreide literatuur over Jubileum 1923, in klein instekboekje en op kaartje, in map

    Inzet
    € 40
    € 55
  • Kavel 169

    NEDERLAND

    , Guilloche en A.N.V.V. serie, op kaartje en 637/640 postfris in blokken op kaartje, in map

    Inzet
    € 40
    € 60
  • Kavel 170
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 182-1994, geheel gebruikte enigszins gespecialiseerde collectie met alle topnummers zoals 48, 80, 101, 104/10, 130/131 etc., verder alle blokken incl. Legioen, tête-bêche paren 61b/c, port compleet incl. 67a/68b, luchtpost incl. 12/13, postbewijs, Internering 1, PPVZ, armenwet, dienst, roltanding compleet excl. 32, telegram excl. 4, 7 en 11 en vele extra's, Overzee zeer goed gevuld met bijna alle betere zegels en series ook Indonesië en Japanse bezetting, mooie collectie welke op verzoek van inzender intact gelaten is, met een enorme cataloguswaarde, in 2 albums

    Inzet
    € 2 500
    € 4.000
  • Kavel 171
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1867-1965, geheel ongebruikte/postfrisse collectie met veel betere zegels en series w.o. Nederland 61b/c en Tentoonstelling 1924 serie, diverse luchtpost, port en dienst, Indië met Jubileum 1923, 35ct en 5 Gulden Konijnenburg etc., Curacao en Suriname, goed gevuld incl. port en luchtpost, enorme cataloguswaarde, in Importa album

    Inzet
    € 2 500
  • Kavel 172
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1999, ongebruikte/postrisse zeer goed gevulde collectie met veel topnummers tot 1940 vnl. ongebruikt daarna vnl. postfris met o.a. Nederland 34/46, 49/80, 90/101, 104/105, 121/131, Veth series, Konijnenburg, Juliana En Face etc., ook luchtpost incl. 12/13 postfris, port, dienst, internering, Overzee ook goed gevuld doch niet veel topnummers, leuke collectie met een zeer hoge cat.waarde, in 5 Davo albums

    Inzet
    € 2 500
    € 2.900
  • Kavel 173
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1959

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie waarbij veel betere zegels en series bij Nederland ook o.a. jaren '50 in postfrisse blokken en Nederlands Indië met veel betere series, ook Indonesië met o.a. Riau serie etc., zeer hoge cataloguswaarde, in Davo album

    Inzet
    € 500
    € 550
  • Kavel 174
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1999

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie vanaf 1930 vrijwel compleet incl. luchtpost, port, dienst, ook kinderblokken en velletjes etc., hoge cataloguswaarde, in 2 Davo albums

    Inzet
    € 300
    € 540
  • Kavel 175
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , (on)gebruikte/postfrisse collecties en doubletten, leuk uitzoeklot met een enorme cat.waarde, in 10 boeken/banden

    Inzet
    € 250
    € 400
  • Kavel 176
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1984

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie waarbij veel postfris, in 3 multobanden

    Inzet
    € 200
    € 280
  • Kavel 177
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE T/M 1998

    , moderne postfrisse collectie incl. velletjes en automaatboekjes, ook doubletten en iets andere landen, in totaal in 5 albums en 3 stockboeken

    Inzet
    € 200
    € 220
  • Kavel 178
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1964

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie zonder dure topnummers, in Holland album

    Inzet
    € 150
    € 240
  • Kavel 179
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-

    , met mooi Nederland vanaf nr.1, Legioenblokken, Indië incl. mooie nr.2, in oud Erka album

    Inzet
    € 150
    € 260
  • Kavel 180
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1962

    , (on)gebruikte goed gevulde collectie met enkele betere nummers, ook roltanding, port, luchtpost etc., in Holland album

    Inzet
    € 100
    € 140
  • Kavel 181
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1864-1993

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. Nederlands Indië vanaf nr.1 daarna veel ongebruikt/postfris w.o. betere zegels, cat.waarde €1700,=, in stockboek

    Inzet
    € 100
    € 140
  • Kavel 182
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE T/M 2000

    , nieuwtjes van Nederland, Antillen, Aruba en Indonesië tevens iets Duitsland, hoge aanschafwaarde, in insteekboek

    Inzet
    € 100
    € 150
  • Kavel 183
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , parij van oud tot modern met beter en leuk materiaal, in 3 albums

    Inzet
    € 200
    € 220
  • Kavel 184
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse collectie van nr.1 t/m 61, tevens Antillen, Suriname en iets Israel, in luxe Safe album

    Inzet
    € 50
    € 55
  • Kavel 185
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE 1864-1940, (on)gebruikt/postfris zeer interessant lot met enkel betere zegels en afwijkingen w.o. veel kopstaande opdrukken, 3x Jaarbeurs Bandoeng serie etc. van Nederlands Indië, betere nummers en goede luchtpostseries van Curacao en Suriname o.a. LP 18 en 19 in ongetande blokken van vier, door late inzending als een geheel aangeboden, goed bezichtigen!, in klein insteekboekje, in map

    Inzet
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 186
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , (on)gebruikt lot klassieke betere zegels w.o. Nederland nr.29, 2½gld (3x) en Suriname, vel van 50 stuks, 20ct groen Wilhelmina nr.26, op blad en 2 kaartjes, in map

    Inzet
    € 125
    € 210
  • Kavel 187
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN OVERZEE PROEVEN

    , lot met 75 proeven vnl. Overzeese gebiedsdelen, op insteekkaartje, in map

    Inzet
    € 100
    € 120
  • Kavel 188
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND/NEDERLANDS INDIE/INDONESIE 1852-1974

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. luchtpost, port en dienst, in album

    Inzet
    € 300
    € 380
  • Kavel 189
    • P0502-Nederland en Overzee

    NEDERLAND EN LUXEMBURG 1882-1974

    , (on)gebruikte/vnl. postfrisse collectie Nederland waarbij veel postfris voor 1940 tevens luxe Legioenblokken postfris, Overzee met betere series en collectie Luxemburg waarbij veel postfris, leuke collectie met hoge cataloguswaarde, in Scott album

    Inzet
    € 400
    € 520
  • Kavel 190
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1992, ongebruikte/postfrisse goed gevulde collectie waarbij veel betere series incl. luchtpost, port, dienst en brandkast in frisse kwaliteit, hoge cat.waarde, in Davo album

    Inzet
    € 750
    € 900
  • Kavel 191
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1984, (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie met veel betere zegels en series, zeer hoge cataloguswaarde, in 2 FilI safe albums

    Inzet
    € 750
    € 850
  • Kavel 192
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1977

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. luchtpost en porten waarbij veel betere zegels en series, hoge cataloguswaarde, in 4 Safe albums

    Inzet
    € 600
    € 1.000
  • Kavel 193
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1987

    , (on)gebruikte/postfrisse dubbele collectie (zegels en series zowel ongebruikt/postfris als gebruikt verzameld), incl. port, luchtpost etc., enorme cataloguswaarde, in 4 Davo albums en UE album

    Inzet
    € 500
    € 580
  • Kavel 194
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1985

    , geheel gebruikte goed gevulde collectie van alle landen, veel betere zegels en series in goede kwaliteit aanwezig, hoge cataloguswaarde, in Erka album

    Inzet
    € 500
    € 750
  • Kavel 195
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1985

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met diverse betere zegels, series incl. de opdrukken en extra's incl. luchtposten, port en dienst (cat.waarde vlgns. inzender €8.652,=), opgezet in Davo album

    Inzet
    € 400
    € 660
  • Kavel 196
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1865-1998

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel betere zegels en series, goed bezichtigen, in 4 albums

    Inzet
    € 400
    € 420
  • Kavel 197
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-1956

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collecties waarbij veel betere series, ook postfris, in zeer nette kwaliteit, hoge cat.waarde, in 3 luxe Davo albums

    Inzet
    € 300
    € 660
  • Kavel 198
    • P0502-Overzee

    OVERZEE T/M 1970

    , postfrisse collectie waarbij enkele betere series, in zeer frisse kwaliteit, in Davo album

    Inzet
    € 300
    € 480
  • Kavel 199
    • P0502-Overzee

    OVERZEE 1864-

    , goed gevulde collectie Nederlands Indië met veel betere nummers, enkele betere series Curacao etc., in overwegend nette kwaliteit, in album en insteekboek

    Inzet
    € 250
    € 320
  • Kavel 200
    • P0502-Overzee

    OVERZEE

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie w.o. Nederlands Indië met veel betere zegels, Curacao met o.a. 4/16 in aantallen en iets Suriname, leuke partij, goed bezichtigen aanbevolen, in 2 insteekboeken

    Inzet
    € 250
    € 340