1666, Admiraal Cornelis Evertsen op de vierdaagse zeeslag, plaquettepenning in hoogrelief, Vz. Bb. 3/4 naar rechts, "Heer Everts met triomf op het bed van eer gesneeft aldus in 't silver door de kunst v. Muller A 1666 den II Junii, Kz. "hier stryckt het Britisch gewelt voor Nederlant de vlagh, de zee heeft nooit gewaegt van zulk een zwaeren slagh, zilver gegoten, gedreven en geciseleerd, 78mm, Med. Wouter Muller, vL. II 550.1, ruim prachtig, zeer zeldzaam, mooi patina