Lot 540

Historie Penningen - Medals - Penningen op jaartal
Lot 540
1782, Landdag penning van de Staten van Friesland, afwijzen van de Engelse vredesvoorstellen en het aannemen van John Adams als gezant van de Verenigde Staten van Amerika, B.C. van Calker, vz. een Amerikaan, een Fries en een Brit, daarboven een cupido met een vrijheidshoed, kz. 8-regelige tekst onder het Friese wapenschild. Een initiatief van de deftige societeit Door Vrijheid en IJver te Leeuwarden, VvL.572, zilver 44mm., bijna prachtig
Start: Bid
Price realised: € 300