Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO:NO:ARG:CONFOE.BELG:PRO:TRANSISALANIÆ mmt kraanvogel Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1036, CNM.2.38.80, gietgalletje overigens ruim zeer fraai