Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIVI.IM - P.BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.37, zeer fraai