Eeuwfeest van de Amsterdamse Schouwburg aan de Keizersgracht, med. M. Holtzhey, zittende personificatie van de schouwburg, op haar gordel leest men SCHOUB- bekranst door Apollo zittend op wolken. Op de grond boeken/Bijenkorf waaromheen 11 wapens van de stad en de 10 Regenten met hun namen, AR43.45gr., 49mm., v.L.p.123, 125, ruim zeer fraai