2 zilveren gegraveerde en veelal rechthoekige uitgezaagde plaatjes, geplaatst op messing gegraverde schijf, op een kant langs rand gegraveerd EEUWIG DURENEDE-ALMANACH, in het midden zandloper op tafel/Den Dagh-vande maent, verder o.a. vermeld de dagen met hun symbolen. Een kant draaibaar, andere kant niet, met aangesoldeerd oog, AR. en AE., 47mm., ruim zeer fraai