Algemene Huwelijkspenning, med. M. Holtzhey, een man en een vrouw in antieke kledij reiken elkaar de rechterhand boven een brandend altaar in tempel/In een krans met o.a. 2 tortelduiven, handdruk, lint 7-regelig gedicht, AR.55mm., gew.60.28gr., Bemolt type MI, rand iets gedeukt, prachtig