Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1661, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter hetvereenvoudigde provinciewapen (leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA mt stadswapen Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal. Leeuw met kruis op de schoft met de letter k aangegeven; lijncirkels op beide zijden., Delm.845, CNM.2.43.67, zeer fraai