Lot 349

Provinciaal - Zuidelijke Nederlanden
Lot 349
Thorn, Rijksdaalder 1570, Vz. wapen van de abdis waarboven Maria met scepter in de linkerhand en het Christuskind op de rechterarm, ter weerszijden van Maria het gesplitste jaartal van het wapen van de abdis haar initialen M-DB MO.LIB wapen van Thorn IMPERIALIS wapen van de Compagnie van Brederode FVNDAT.IN wapen van Brederode met omgewende leeuw THOREN, de drie wapens op laat-renaissanceschilden, Kz. Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel MAXIMILIA.II.ROMA.IMP.SEM.AVGVST, Cnm.2.32.21, ruim zeer fraai
Start: Bid
Price realised: € 220