Lot 414

Provinciaal - Holland
Lot 414
Amsterdam, zilveren rijder 1673, Geharnaste ridder met en sjerp om het middel met twee uitwaaierende uiteinden en met een schuin omhoog geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard met grond onder de achterbenen. Op de voorgrond het gekroonde Provincie wapen, kz. gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen met de staart tussen de poten, stadswapen in een cartouche van bladornamenten, CONCORDIA-RESPARVAE-CRESCUNT. jaartal tussen rozetten, bijna zeer fraai
Start: € 250
Price realised: € 360