Lot 1963

Wereld collecties, stocks en restanten - World collections and stocks - Landen G t/m S
No image available
OOSTENRIJK SOVIET BEZETTINGSZONE 1945, prachtige zeer uitgebreide tentoonstellingscollectie lokaaluitgaven, (on)gebruikt/postfris incl. veel zeldzame poststukken, de collectie bevat vele attesten van o.a Lechel, Wallner, Neufeld en Sturreis, verder enkele honderden gesigneerde/gekeurde zegels. De collectie bevat veel zeldzaam materiaal w.o. paren, strippen en veldelen, ook combinaties, proeven, foutdrukken etc., w.o. divers onbekend materiaal of ex. waar maar enkele stuks van bekend zijn w.o. Volksturm (3ex. bekend). De collectie begint bij Aussee (44 ongebruikte gekeurde zegels w.o. gekeurd Friedl, daarna Dorfstetten (37 zegels w.o. kopstaand en diverse gebruikte zegels, gekeurd Klein, Neufels en Attesten), verder Dumstein 35 stuks w.o. zeldzaam gekeurd veldeel, verder met o.a. Fohnsdorf, Furth, Gmund, Graz(groot aantal w.o. poststukken), Horn etc. t/m Waldhoven II met compleet vel van de 1 Rm.(25 zegels van de totaal oplage van 100 zegels. De collectie is verzameld vanaf de 50er jaren t/m de 70er jaren en toen opgezet op blanco bladen met omschrijvingen, in klemband
Start: € 1750
Price realised: € 6600