Lot 1265

Buitenland: Wereld collecties, voorraden en restanten van A t/m Z Foreign: World collections, stocks and remainders from A till Z - Duitsland - Germany
Lot 1265
Lot 1265 (2)
REICH 1872-1945, (on)gebruikte/postfrisse fantastische collectie op verzoek van de inzender geheel intact gelaten, met zeer veel hoogtepunten. de collectie begint met een gespecialiseerd opgezet gedeelte van de eerste emissies waarbij zeer veel dure zegels vaak gekeurd of met attest, bijv. 15 Mark 1900 in alle typen, verder 1912 Mi.IV 1 Mark, Gelber hund postfris, alle uitgiften t/m 1924 zeer uitgebreid waarbij dure zegels zoals 309Ba vanaf 1924 alle topzegels en series aanwezig waarbij veel postfris met o.a. alle Nothilfe series waarbij de betere watermerken en blokken vanaf blok 1 tevens Nothilfeblok, postfris met keur, Sud Amerikafahrt, Polarfahrt en als klapper Chicagofahrt in postfrisse blokken van vier met hoekvelrand. Verder dienst vanaf nr.1 waarbij veel betere watermerken en de mooiste afdeling is de Feldpost-uitgaven waarbij zeer veel betere zoals bijv. nr.6 postfris, nr.7B(2x) postfris, nr.8 zonder gom, nr.11Aa en 11Ab postfris en nr.12 IV gebruikt etc. Een absolute topcollectie welke wij nooit eerder in deze grootte ter veiling hebben gehad, met een gigantische cataloguswaarde en alles vnl. gekeurd of met attest, in 2 Leuchtturm albums
Start: € 15000
Price realised: € 0