Lot 2

Nederland en Overzee collecties, stocks en restanten - Nederland in albums
Lot 2
NEDERLAND 1852-1939, (on)gebruikte/postfrisse uitgebreide collectie zowel ongebruikt als gebruikt verzameld, gespecialiseerd opgezet op typen en tandingen beginnend met nr.1(45x) waarvan 4ex. ongebruikt en 8 gebruikte paren ook veel nrs. 2 en 3, 2e emissie met o.a. set ongebruikt, 3e emissie met nr.11(2x) ongebruikt, nr.12(9x) waarvan 1 ex. ongebruikt etc. Wapenemissie zeer uitgebreid met veel ongebruikt, Emissie Willem III nadrukkelijk aanwezig w.o. nr.29(2x) ongebruikt, hangend haar in alle kleuren waarbij de dure waardes veelvuldig ongebruikt aanwezig, Bontkraag met alle tandingen en nr.80(2x) gebruikt en ongebruikt, 90/101(2) gebruikt en ongebruikt, 104/105(2x), 121/131, bijna alle tandingen en 130/131(2x)etc. Roltanding bijna alles 2x aanwezig, Armenwet(2x), Internering, Dienst, Telegram en Brandkast 1/7 ongebruikt. Een prachtige zeer interessante collectie , ideaal om te completeren, met een gigantische cataloguswaarde, in Excelsior album
Start: € 5000
Price realised: € 7200