Lot 5101

Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in albums en stockboeken
Lot 5101
Lot 5101 (2)Lot 5101 (3)Lot 5101 (4)
NEDERLAND 1852-1998, (on)gebruikte/postfrisse prachtige complete collectie met alle highlights aanwezig, veelal de betere zegels en series met certificaten. De collectie heeft de volgende inhoud: vanaf nr.1 t/m nr.1807 alles ongebruikt of postfris waarbij ook diverse oudere zegels en series postfris, verder roltanding compleet ongebruikt/postfris behalve R32(3-gaats) gebruikt, luxe ex. met certificaat Muis, Luchtpost, Port 1/101 compleet incl. 67a/68b ongebruikt/postfris, Dienst 1/43 compleet vnl. gebruikt, Telegram 1/12 compleet ongebruikt, Brandkast 1/7 en Internering 1/2 postfris, Postbewijs 1/7 en Postpakket 1/2 gebruikt verder ook veel extra's zoals foutdrukken, brieven etc., zeer leuk geheel in voornamelijk nette kwaliteit, op verzoek van de inzender als één geheel geveild, in 4 luxe Davo albums en 1 multoband met certificaten en brieven
Start: € 10000
Price realised: € 10000