Lot 2961

Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums/mappen en dozen - Overzee in albums en mappen
Lot 2961
Lot 2961 (2)Lot 2961 (3)Lot 2961 (4)
CURAÇAO 1873-1950, (on)gebruikte/postfrisse zelden in deze hoedanigheid aangeboden lot beginnend met een prachtige afdeling eerste emissie met alle betere waardes in aantallen waaronder ook mooie en betere stempels. De verdere emissies allemaal veelvuldig aanwezig waarbij alle betere series in grotere aantallen. Verder ook zeer uitgebreide afdeling Luchtpost en Port met alle betere zegels en series ook in aantallen. Een geweldig lot met een enorme cataloguswaarde, zeer ideaal om op te splitsen voor losse verkoop, in 2 Lindner ringbanden
Start: € 4000
Price realised: € 9200