Nederland en Overzee Collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums/insteekboeken en mappen
NEDERLAND 1852-1976, (on)gebruikte/postfrisse zeer mooie kwaliteits collectie met veel toppers beginnend met mooi eerste emissie, verder o.a. ongebruikt nr.11, 12, 48, 49, 77/80, 90/101, 121/131 etc., ook Konijnenburg en Juliana en Face, ook diverse doubletten, tevens Luchtpost, Port, Dienst incl. armenwet, Roltanding, Postbewijs etc., ook iets op tandingen gespecialiseerd, zeer leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, in Yvert album