Lot 3695

Nederland en Overzee Collecties en handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in dozen
Lot 3695
Lot 3695 (2)
NEDERLAND/NEDERLANDS INDIË/INDONESIË 1852-2010, ongebruikte/postfrisse collectie, terwijl onze catalogus al klaar was voor de drukker kwam er iemand met deze collectie die hij graag nog deze veiling wilde verkopen, onze enige mogelijkheid was nog als laatste kavel in één doos. Het betreft een in de hoofdnummers complete collectie Nederland en ook divers "Back of the Book" zoals Roltanding, Port, Luchtpost etc., verder Nederlands Indië compleet behoudens enkele kopstaande opdrukken en goedkopere zegels series, in de collecties zitten alle toppers vanaf nr.1, ook diverse met certificaat of gekeurd, de totale cataloguswaarde is enorm, aangezien de collectie verkocht moet worden is de inzet prijs laag, in 5 Davo albums en diverse losse Jaarpakketten, in grote doos
Start: € 5000
Price realised: € 5000