Lot 5295

No image available
ARUBA T/M 2010, postfrisse grote voorraad zegels en fdc's afkomstig van een belegger wonende op Aruba, door het enigszins vochtige klimaat hier en daar iets tropische vlekjes ontstaan, totaal heeft dit zeer veel geld gekost als nieuwe uitgifte, nu als een lot aangeboden, per envelop/uitgifte gesorteerd, in 5 dozen
Start: € 2000
Price realised: € 2300