DUITSLAND, lotje met veel zilvergeld o.a. Pruissen Friedrich und Wilhelm 2M. 1901(3x) en 5M 1901(1x), ruim prachtig, ook mooie Thaler 1871 etc., enkele penningen, U.S.A., ¼ Dollar 1909, ruim zeer fraai en Luxemburg 2½ centimes 1908 unc., in klein doosje