Kavel 1893

Muntenlots in kleine doosjes
DUITSLAND, lotje met veel zilvergeld o.a. Pruissen Friedrich und Wilhelm 2M. 1901(3x) en 5M 1901(1x), ruim prachtig, ook mooie Thaler 1871 etc., enkele penningen, U.S.A., ¼ Dollar 1909, ruim zeer fraai en Luxemburg 2½ centimes 1908 unc., in klein doosje
Opbrengst: € 260