GALLIE (aduatuci), Aes, ca. 10 BC-10AD, Avavcia-type, uit het Nederrijngebied, Scheers 384, Bodeau 442, de 4 cirkels met punt, voor paard(2 pcs.) iets zwaarder, mooi groen patina, ruim fraai/bijna zeer fraai